1108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volkswagen Caddy 1.9 SDI

Voziloto e vo top sostojba. Moze da se proveri i vidi vo sekoe vreme....


2.000 €
или предлог цена
25 мај 23:20Промовирано

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI BlueMotion -Година на производство: 20...


19.600 €
или предлог цена
25 мај 14:27Промовирано

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

BMW 320 D 177 KS AVTOMATIK XENON LED ** EDINSTVENO VO MK BUKVALNO KA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 17:27Промовирано

BMW F10 520d 2.0/184ks 2011 god

Se prodava BMW F10 520d 2.0/184ks 2011god vo perfektna sostojba k...


12.599 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.899 €
Денес 09:44Hyundai i20 - Reg.cel god..Prva boja

Se prodava Hyundai i20 1.2 benzin 2010 god. / 57 kw / 77 ks ... Vo...


4.400 €
или предлог цена
Денес 09:39SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicen mitsubishi colt. Kolata e odlicno zacuvana i posed...


3.150 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.250 €
Денес 09:31VW Volkswagen jetta 2011 1.6 TDI automatik

Odlicno ekonomicno vozilo, 1.6 TDI so 105 ks. Automatik Idealno za...


8.299 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
8.999 €
Денес 09:26Chrysler 300C HITNO!

Chrysler 300C 3.0CRD 218hp 2006 Kupena vo Svajcarija Registracij...


3.500 €
или предлог цена
- 42 % Попуст
6.000 €
Денес 09:23SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG, AVTOMATIK, 150KS, 2014 god.

Se prodava SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK, 150ks. Uvezena od Ger...


12.200 €
или предлог цена
Денес 08:57Reno Laguna 2.0 dci

Registrirana cela godina Mal servis napraen 4 novi gumi Parking...


2.200 €
или предлог цена
Денес 08:55  НОВ ОГЛАС

Honda CR-V 2.2 i-ctdi 4x4

Registrirana do 05.2024 Zelen karton Redoven servis Letni gumi so ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.200 €
Денес 06:56Se prodava Citroen C5

Se prodava Citroen C5 Dizel , avtomatik informacii na mob 070/388-227


1.600 €
или предлог цена
Вчера 23:27Opel Corsa D 1.3 cdti 55kw Registrirana cela god

Opel Corsa D 1.3 cdti 55 kw REGISTRIRANA CELA GODINA 03.2024 Servis...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 23:03BMW 120D f20

Se prodava Bmw 120d f20 sport model (184ks) 2012 god. doneseno od ger...


12.499 €
или предлог цена
Вчера 22:37VW Passat CC 2.0 TDI

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2010 god. so full...


10.999 €
или предлог цена
Вчера 22:23Hamer

Vo ispravna sostojba Hamer H2 Moze i zamena Kontakt tel 075 809 748


18.000 €
или предлог цена
Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

KIA SPORTAGE 4X4

Se poradava Kia Sportage 4X4 2000g 68kw ( 92hp ) 2.0td Golem i mal ...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 18:33OPEL CORSA D 1.2 BENZIN

Продавам Opel Corsa D 1.2 бензин, 2007 година увезена од Швајцарија с...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 18:26Pasat passat 1.9 TDI 66 kw 90ks (078 570171)

Prodavam zacuvan passat 1.9 tdi 66 kw 90 ks Redovno servisiran be...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 18:15RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX NAVI TV FEJS - 10..MT Auto

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! FEJSLIFT MODEL - NO...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:30MAZDA 3 1.6 D 110 KS SPORT FEJSLIFT - 09.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 110 KS SPORT FEJSLIFT ***** 150000 KM ***** NOVA NOV...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:30FIAT GR PUNTO EVO 1.6 JTDM 120 KS KOZA UVOZ CH - 11.MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.6 JTDM 120 KS 143000 KM KOZA FULL - NOV UVOZ...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 17:30RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! - NOV UVOZ ZURIC...


3.600 €
или предлог цена
Вчера 17:30KIA CEED 2.0 CRDI 140 KS NOV UVOZ CH - 09..MT Auto

KIA CEED 2.0 CRDI 140 KS 205000 KM UNIKAT NOVA UVOZ SWISS ***** 2050...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 17:30TOYOTA AYGO 1.0 70 KS 102000 KM GERMANY - 07.MT Auto

TOYOTA AYGO 1.0 70 KS 102000 KM UNIKAT NOVA UVOZ GERMANY ***** 10200...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 17:29MAZDA 2 1.3 85 KS 112000 KM NOV GERMANY - 09.MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS 112000 km NOV UVOZ GERMANY - 112000 KM SOCUVANA KA...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 17:29OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS 160000 KM ECOFLEX EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ M...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 17:29MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA - 06.. MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, AVANTGARDE NOV UVOZ GERMANY - 174000 KM B...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 17:29OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM NOVA -12..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 160000 KM EURO5 ! ! ! - NOV UVOZ MILANO I...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 17:29AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 8V AVTOMATIK 2XS-LINE KOZA-07.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 8V AVTOMATIK 2 X S-LINE - NOV UVOZ MILANO ITA...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:28SEAT LEON FR 2.0 TFSI 300 KS EDNA VO MK NOVA - MT Auto

SEAT LEON FR 2.0 TFSI TURBO 300 KS ABT TUNING UVOZ SWISS CH ***** ED...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 17:28MERCEDES A 180 CDI 110 KS ELEGANCE NOV UVOZ - 05.MT Auto

MERCEDES A 180 110 KS, ELEGANCE KAKO NOV UVOZ ITALY - 190000 KM BUKV...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 17:28OPEL CORSA 1.3 CDTI 80 KS ECOFLEX COSMO - 09.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 80 KS 180000 km NOV UVOZ ITALY - 2 KLUCEVI SERVI...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 17:28SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS KLIMATRONIK UVOZ CH - 09. MT Auto

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS EURO5 NOV UVOZ SVAJCARIJA CH CH - 182000 KM...


4.999 €
или предлог цена
Вчера 17:28BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

BMW 320 D 177 KS AVTOMATIK XENON LED ** EDINSTVENO VO MK BUKVALNO KA...


8.999 €
или предлог цена
Вчера 17:27FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 176000 KM NOVA KOLA - NOV UVOZ MI...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 17:27FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 105000 KM - 09.MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM 105000 KM NOVA KOLA - NOV UVOZ MI...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 17:27RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 11 MT Auto

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX OPREMA EU-5 ! ! ! - NOV UVOZ MILAN...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 17:27FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000 KM BUKVALNO NOVA KOLA - NOV UVOZ MILANO...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 17:27OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX 167000KM - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS 167000 KM EURO5 ECOFLEX ! ! ! - NOV UVOZ M...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 17:27AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK - 11..MT Auto

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO AVTOMATIK NOV UVOZ MILANO ITALY - SER...


14.500 €
или предлог цена
Вчера 17:26BMW X1 2.0 D 143 KS NAVI PDC LED XENON FULL - 12.MT Auto

BMW X1 2.0 D 143 KS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINSTVENO VO MK BU...


11.999 €
или предлог цена
Вчера 17:26TOYOTA RAV4 2.2 D 136 KS 150000 KM 4X4 - 07..MT Auto

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 6 BRZINI 4X4 UNIKAT NOV **** 150000 KM, 2...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 17:26Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам