374 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Echoes-digital delay

Prodavam handmade delay pedala pravena da simulira tape/analog delay ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Easy Rider-overdrive

Prodavam handmade overdrive pedala. Specifikacii: Klasicen "blue...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Novi zici za akusticna gitara Fender Phosphor Bronze

Нови жици за акустична гитара Fender Phosphor Bronze Thicknesses: ....


500 МКД
или предлог цена
31 мар 11:32Sterling by Music Man - AX4 - S.U.B. Trans Red

Prodavam Eddie Van Halen gitara Sterling by Music Man - AX4 - S.U.B. ...


550 €
или предлог цена
31 мар 11:31MBA ZVUCNICI KARAOKE RAZNI MODELI

ZVUCNICI KARAOKE RAZLICNI MODELI ISTI KAKO NA SLIKITE SO SUPER KVALIT...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

31 мар 10:23Звучници малку користени

Се продаваат звучници, малку користени, во перфектна состојба 2+1, ид...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мар 08:53Se iznajmuva ozvucuvanje

Се изнајмува професионално озвучување за секаков вид на прослави,роде...


1 €
или предлог цена
30 мар 21:09Soundcraft Ui24R

24-Kanal-Mischpult mit integrierter Stagebox und DSP paralleles Mu...


По Договор
или предлог цена
30 мар 20:10Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
30 мар 20:10Daljinsko za instrument

Daljinsko za instrument 100e


29 мар 12:21STUDISKI MIKROFON ,,NEUMANN TLM 102 BLACK,,

ПРОДАВАМ ГЛАНЦ НОВ СТУДИСКИ МИКРОФОН : ,,NEUMANN TLM 102 black,,(НО...


29 мар 08:26Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


140 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
145 €
28 мар 20:25Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800...


8.500 МКД
или предлог цена
28 мар 19:51Harman/kardon AVR 2000

Donesen od Svajcarija 280w


12.000 МКД
или предлог цена
28 мар 08:28Harley Benton GS-Travel-E Mahogany (Nova ozvucena gitara)

Prodavam ne svirena gitara donesena od Germanija pred eden mesec, so ...


11.000 МКД
или предлог цена
26 мар 13:01RCF zvucnici i DYNACORD PM 2600

Shiten: DYNACORD PM 2600 1600€ 4x RCF 18" 1300 € 4x RCF 12" 1000€ ...


4.000 €
или предлог цена
25 мар 22:31Razlas dynacord na prodzba

Se prodavaat Mikseta Dynacord powermate 16-2 zvucki dynacord D-li...


3.000 €
или предлог цена
25 мар 19:31Ekvilajzer Biema profesional

Se prodava dvokanalen ekvilajzer Biema profesional


170 €
или предлог цена
25 мар 16:32Pojacalo za bas[ vufer)

Prodavam Profesionalno Pojacalo- snagator za bas Vuferi Biema BF500 ...


200 €
или предлог цена
25 мар 16:32Mikseta Denon

Se prodava mikseta Denon


120 €
или предлог цена
25 мар 16:32AKG pilotka

Se prodava Dalinsko komplet so pilotka transmiter resiver i orginal p...


290 €
или предлог цена
25 мар 01:46Microfon shure / mikrofon shure

Prodavam microfon shure socuvan komplet so kufer kako na slikite, BEZ...


210 €
или предлог цена
24 мар 21:58Mikseta BEHRINGER

Prodavam mikseta BEHRINGER europower PMP1000 vo besprekorna sostoja.I...


290 €
или предлог цена
24 мар 21:58Mikrofoni za tapani

Komplet 7 mikrofoni za tapani so perfekten zvuk. Spakuvani vo alumini...


175 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
180 €
24 мар 17:01Sennheiser e 604

Динамичен инструментален микрофон E 604 е микрофон со кардиоиден ...


По Договор
или предлог цена
24 мар 08:32EMU 16/16m ZVUCNA KARTA

Se prodava Emu 1616m zvucna profesionalna karta za studio. Zvucnata ...


1 €
или предлог цена
23 мар 21:44ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
23 мар 21:42ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
23 мар 21:42Blackstar Fly 3 Kabinet za Pojacalo

Продавам 3w кабинет за Blackstar Fly 3 појачало. Кабинетот е како нов...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 15:18Radio Seat Leon

Se prodava orginal radio za Leon


23 мар 12:59Magneti za telecaster

Two Player Series single-coil Telecaster pickups Bridge Pickup Pla...


2.500 МКД
или предлог цена
23 мар 12:03Saksofon,saksofoni,klarinet,pikapi,sennheiser

Најголем избор на саксофони и кларинети за сечиј вкус . . . . Како и ...


122 €
или предлог цена
23 мар 10:57Behringer 1002fx i 1202 Mikseti

Se prodavaat odlicno socuvani Behringer 1002fx 10 kanalna mikseta so ...


80 €
или предлог цена
22 мар 11:41KUFER ZA HARMONIKA

Kupher za harmonika


5.000 МКД
или предлог цена
21 мар 00:52Shure SM 58 mikrofon

Nov shure SM-58 dynamic


100 €
или предлог цена
20 мар 23:37Mini gitarsko pojacalo

"Donner" mini gitarsko pojacalo odlicno i glasno za domasna atmosfera...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

20 мар 23:37Proel stalaci za klavijaturu

Proel stalke za sajzeri so dva sprata Koferi fatroli torbi za muzič...


50 МКД
или предлог цена
20 мар 17:06Klarinet Drven

Se prodava klarinet francuski drven abanoz marka marigaus vo super s...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
20 мар 15:42AKG Dalinski Pilotka

Se prodava Dalinski Akg nov so pilotka za poveke info na tel


1 €
или предлог цена
20 мар 15:42AKG Dalinski

Se prodava Dalinski AKG vo super sostojba si raboti odlicno Dalinskot...


180 €
или предлог цена
20 мар 15:42Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам