967 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SKII ATOMIC VANTAGE x77c i ROSSIGNOL FUN GIRL

Се продаваат Atomic Vantage X77c 164cm = 160 eur Atomic stapcinja 1...


460 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ORBITREK BH Fitness Inspirit G239 Crosstrainer ШПАНИЈА

ЦЕНАТА Е 50% ОД НОВА 250 Еур. https://bhfitness.com/de/ellipsentra...


250 €
или предлог цена
Вчера 20:33EVERLAST Самостоен штанд за вреќа и брза круша PRIDE.MK

Самостоен штанд за боксерска вреќа и брза круша • цврста метална к...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:33ADIDAS SPEED 50 BOXING KICK BOXING TRENING РАКАВИЦИ САМО ВО

adidas boksačke rukavice SPEED 50 • dizajnirane da bi optimizirale b...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped

TECHNOGYM Skillbike Professionalen Velosiped https://www.tech...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:31TECHNOGYM Skillrow Professionalna veslacka mashina

Technogym Skillrow Professionalna veslacka mashina Measuremen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:31STEPPERI ERGO-FIT 3000 PROFESSIONAL MADE IN GERMANY

Се продаваат повеќе на број и избор Топ состојба од медицинска прак...


549 €
или предлог цена
Вчера 20:31Ergo Fit Crosstrainer Cross 4000 OРБИТРЕК до 200кг.

Се продаваат повеќе на број ЕRGO FIT 4000 OРБИТРЕК Најнов акту...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:30ВЕЛОСИПЕДИ ERGOFIT CYCLE 4000 PROFESSIONAL ERGOMETER 180KG.

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ ERGOFIT GERMANIJA ПРОФЕСИОНАЛНИ ВЕЛОСИПЕД...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:30Se prodavaat 20 kg i shipka

Se prodavaat 20 kg tezina i shipka


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 16:33Prodavam itno Orbitrek

Prodavam itno Orbitrek 3500 MKD tel : 070 213563


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 13:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam detsko tocace

Prodavam detsko tocace mnogu socuvano . Tel : 070 213 563


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 13:26  НОВ ОГЛАС

Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Noze Nov neotpakuvan . Odličen za r...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Vibro Shaper

Se prodava Vibro Shaper Fitnes masazer


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Вчера 13:00SKII ATOMIC VANTAGE x77c i ROSSIGNOL FUN GIRL

Се продаваат Atomic Vantage X77c 164cm = 160 eur Atomic stapcinja 1...


460 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ролери бр37

Ролери бр 37 со силиконски тркалца. Не многу возени.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:36Ptodavam Rolerki br. 40 kako novi

Prodavam Rolerki broj 40 bukvalno kako novi, samo nekolku pati vozeni


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

Вчера 10:03TECHNOGYM GROUP CYCLE RIDE

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 25/15 1000 Skopje Makedon...


1.000 €
или предлог цена
31 мар 22:40TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOVI MODELI PROFESONALNI LENTI

ALPE SPORT FITNESS KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE MAKEDON...


По Договор
или предлог цена
31 мар 22:39HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
31 мар 22:39Vreka za boks extra kvalitet

Extra kvalitet


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мар 18:57Orbitrek

Prodavam orbitrek kako nov . Cena po dogovor. Za site informacii na t...


По Договор
или предлог цена
31 мар 15:51RANEC SO ALUMINIUMSKI PROFILI

Ranec za patuvanja, so 2 golemi I 2 sredni pregrada, so patent. So 4 ...


1.999 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.499 МКД
31 мар 15:27MAG-LITE Ontario California USA

Se prodava MAG-LITE Ontario California USA donesena od Swiss.


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 14:32Fischer RC4 World Cup, SL 125cm, GS 140cm

Продавам FIS детски скии Fischer RC4 World Cup: 1: RC4 World Cup SL ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 14:08Prodavam original dresovi za kosarka Crvena Zvezda

Prodavam 2 dresovi original (komplet) za kosarka Crvena Zvezda, kupen...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други Спортови со топка / Облека

31 мар 12:43Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 10:57ORBITREK PLATINUM, ОРБИТРЕК

ORBITREK PLATINUM, Model Thane Fitness. Boja metalik siv. Ima cen...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мар 21:36Skijacki konduri

Skijacki konduri Alpina br. 40/41


2.900 МКД
или предлог цена
30 мар 16:56Skii detski

Detski skii Texhno pro so vezovi i konduri 90cm : 3900 den Konduri: ...


6.800 МКД
или предлог цена
30 мар 16:56Skii

Skii Salomon so vezovi (made in France) 150cm


7.400 МКД
или предлог цена
30 мар 16:56Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
30 мар 16:20Samsonite Rolerki / Ролерки

Zenski rolerki koristeni samo 3 pati kocnica nova, dopolnitelno info ...


5.500 МКД
или предлог цена
30 мар 16:12Se prodavaat poveke vidovi na pistoli i puska

se prodavaat poveke vidovi na ogneno oruzje,se prodava isklucivo so ...


1 €
или предлог цена
30 мар 14:09BATERISKA LAMPA NAJMOKNATA NA PAZAROT SO FOLTRI,PREKINUVAC

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


1.890 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 мар 13:31Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
30 мар 13:31Нов професионален SPIN BIKE

Продавам нов професионален SPIN BIKE од MOVEMENT. Купен 1290 Еур нов...


850 €
или предлог цена
30 мар 13:30Машини и клупи од Gym & Life Италија - купени нови од фабрик

Продавам опрема од GYM-LIFE Italy. www.gym-life.net Купена нова од п...


500 €
или предлог цена
30 мар 13:30Prodavam kros trenazer nov TL 005BS

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3...


9.500 МКД
или предлог цена
30 мар 10:45Boci za kislorod 200 bara

Novi Siva boca po cena od 1500 den Dve boci komplet za 3000 den. ...


25 €
или предлог цена
30 мар 10:35Mma kickboks stitnici za noze Ringhorns

Stitnici za noze(cevanica) Ringhorns Kupeni se novi 2,490 den. 2-3 ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.990 МКД
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

30 мар 00:01Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам