Штип
                   
139 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN JUMPER 2.5 OBICEN DIZEL

Pali vozi, 2001 godina Registrirano do 9 mesec


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Штип

Камиони

Вчера 15:27MERCEDES BENZ 40-41 MIKSER

Odlicna sostojba Godina na proizvodstvo-1998 410 konja Se prodava ...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Mercedes Actros

Mercedes Actros 1845 euro 6. Godina 2013. Gigaspace Kabina.


18.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
18.900 €
Штип

Камиони

Вчера 13:43RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 13:00MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


9.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.000 €
Штип

Камиони

Вчера 10:11Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

28 мар 23:14Delovi sofer sajma 809 813 i hanomak

Sofer sajma 8 13 i hanomak imam se za niv


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 мар 23:12DAF FT XF 105

Se prodava DAF odlicno socuvan, Godina na proizvodstvo 2006 Vozilot...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 мар 15:33MAN TGX

TGX 2013 GODINA 760.000 KM KOMPLET SERVIS NA MOTOR I NA MENUVAC -M...


23.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 €
Штип

Камиони

28 мар 14:29Volvo euro 5 440

Se prodava Volvo euro 5 440ka, so ceraden kontejner Pominata registr...


16.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 мар 10:46Kamionski gumi Hankok 295 60 R 22.5 & Michelin 385 55 R 22.5

4 Michelin 385 55 R 22.5 (za poluprikolka) ( 2017-2018 godina) - cena...


50 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 22:02TAM SO KRAN

ISPARVNO NE. E REG TAM 3300 e IVEKO NE E REG 5000 e


200.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 15:55Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. te...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 14:52Mercedes Benz Actros 1845

Se prodava Mercedes Benz Actros Godina na proizvodstvo 2012 Registr...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:32DAF FT XF 105 460

Se prodava DAF FT 460 Godina na proizvodstvo 2011 Vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:31Mercedes Benz Actros 1842

Se prodavaat dva isti Mercedes Actros Godina na proizvodstvo 2013 ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:31Scania R 420

Se prodava Scania R420 Godina na proizvodstvo 2006 Odlicno socuvan ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:31Scania R420 Tandem

Se prodava Scania R420 tandem Godina na proizvodstvo 2008 Voziloto ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:31Scania R420 Tandem

Se prodava Scania R420 Godina na proizvodstvo 2006 Voziloto e vo i...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 мар 08:31Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мар 13:50Gumi 315/60/22,5

3 gumi


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мар 11:26ALANSER ZA DAF CF 85

Alanser za daf cf 85 360 kona 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


1.111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 07:05ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 07:05MERCEDES DELOVI

Prodavam nova vodna pompa za 25 44 2009 godina INF NA 078 522 380 VLA...


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 07:05DELOVOVI ZA ATEGO 1224

Prodavam novi delovi za atego 1224 preden lager I abs senzori inf na ...


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 07:05DELOVI ZA IVEKO

Prodavam delovi za eurokargo I stralis


123 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 07:05Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

21 мар 14:53Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

20 мар 09:01Kaisi

Se prodavaat spaneri so mala racka novi i upotrebeni. 350 so 450den


350 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

16 мар 12:49SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


12.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 мар 13:26MERCEDES SPRINTER 515CDI SLEP VOZILO

prva regisracija u mk top vozilo


13.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мар 13:50Volvo

Webasto ispravno izvadeno od kamion...raboti


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 мар 22:35Mercedes 1213 alanser, starter

Alanser za mercedes 1213 vo odlicna sostojba


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

12 мар 19:53Mercedes Actros 18-29

Cisterna so dve komori 11.000 litri, fabricki ADR, kardanska pumpa so...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 мар 19:02Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 мар 20:43Scania R420

Kamionot e vo odlicna sostojba


14.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 мар 13:00RENAULT PREMIUM 6X2 RENO РЕНО

Prodavam RENAULT PREMIUM 6X2 2009 god Volvo motor 450ks ekstra sosto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 12:02VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 12:01MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 12:01Frizider za Kamjon

Zacuvan i funkcionira... Tel kontakt. 077 619934


250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 фев 23:18Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам