Карпош
                   
1158 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


19 мар 17:32Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Промовирано

Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
Денес 18:59Продаваме DELL Лаптоп!

Лаптопот е во одлична состојба! Гратис добивате бежично глувце. Им...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:13Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:32Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

Денес 16:27Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:27Gaming PC: RX570, Intel 6 Core Xeon, 8GB DDR3, 500W Seasonic

Се продава горенаведениот компјутер кој е во одлична состојба. CPU: ...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:59  НОВ ОГЛАС

Sapphire Nitro R9 390X GDDR5 512Bit

Се продава горенаведената графичка која е во одлична состојба, тивка ...


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
Денес 15:48Monitor 24” BenQ Xl2421K

Monitorot e koristen ama e vo mnogu dobra sostojba samo edna bella to...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Lenovo ThinkPad T15 Gen 1

Се продаваат два ThinkPad T15 Gen 1 Black Intel Core i5-10210U (...


38.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Користени исправни ризери 3.0 PCIE X16 flat

Продавам користени исправни ризери/екстендери. 2 парчиња x 30 см = ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:20INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:17Prodavam iPolo V1 mini SE - 200 mh/s

Prodavam iPolo V1 mini SE - 200 mh/s , 116 w Kupen nov na 5 Mart i ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

maticna ploca za ASUS TP500

Se prodava maticna ploca za ASUS TP500L, Intel® Core™ i3 4030U Proces...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:23Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim

Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim Vo super sostojba kako nov ...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 10:15LAPTOP TOSHIBA TECRA Z50 SUPER SOSTOJBA i5 SSD 256

LAPTOP TOSHIBA SUPER SOSTOJBA PROCESSOR i5 MEMORIJA SSD 256 MSATA...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:15Tablet apple ipad mini asus vivax goclever

Se prodaavaat tableti za delovi apple i pad mini skrseno staklo Ap...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 09:49Se prodava Macbook Pro 13” 2017 god

Se prodava laptop Macbook Pro 13” 2017 god ekstra socuvan.


520 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:02LAPTOP DELL INSPIRON 7300 2/1

LAPTOP DELL INSPIRON 7300 2/1 UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK VO ODLI...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:49ASUS M515DA R3

ASUS M515DA R3 eden korisnik upotrebuvan 2 meseca nabaven vo anhoc...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:49Gaming PC i7 13700K/Z690/32 GB/3080 FE

Се продава High End PC со следниве спецификации CPU: intel i7 13700K...


2.050 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 00:45Nvidia RTX 3080 Founders Edition

Grafickata e vo odlicna sostojba, smeneta e termalna pasta(Thermal Gr...


Денес 00:45Zotac RTX 2060 Gaming 6GB

Продавам Zotac RTX 2060 Gaming 6GB во перфектна состојба, тазе промен...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava Apple laptop macbook pro model A1286 i 5 procesor

Se prodava super socuvan laptop MackBook pro model a1286 i 5 proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:24Gaming Pc

Се продава гаминг PC и Монитор. Премалку користено,целата конфигурац...


92.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap top

Profesionalno Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap topi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 10:59Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:22Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:22Polnaci/adapteri za site modeli na laptopi

Vrsime prodazba na visokokvalitetni adapteri za laptopi koj se sosema...


Вчера 09:224, ...RX 570 4 GB

(сите 4 комплет за, = 8,700 мкд) Asus ROG Strix RX470 4GB - 3,...


8.700 МКД
или предлог цена
Вчера 03:40Canon C-EXV 13 TONER

TONER Canon C-EXV 13


19 мар 21:38PS4

Prodavam PS4 so eden kontroler i edna igra. PS4 e so 1 TB Ima prost...


12.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 €
19 мар 21:36ZOTAC Nano PC desktop kompletno kancelarisko resenie

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


7.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

19 мар 20:52Gaming PC

RAM 32 GB (2x16G0B DDR4 3200Mhz Geil CL16 Orion Black RGB CPU Intel ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

19 мар 19:33PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-5 год гаранција 1. POWER BOX 800W, 215W@12V l...


2.190 МКД
или предлог цена
19 мар 18:38Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


19 мар 17:32i3 6100 cpu processor procesor процесор

Prodavam i3 6100 cpu (processor) Lga 1151 6ta generacija. 3.7ghz s...


5 МКД
или предлог цена
19 мар 12:39HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

Нови, со гаранција, фирма: #1. HDD TOSHIBA 1TB - 2,150ден (2 г. гар...


1.950 МКД
или предлог цена
19 мар 11:52RTX 3090 3080 Ti 3070 3060 A2000 RX6600XT RX5800 ATI NVIDIA

НОВИ ВО КУТИЈА СО 2/3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА: 1. RTX 3050 8GB, Dual, Asu...


7.500 МКД
или предлог цена
19 мар 11:10Fan novi ventilatori za VGA SAPPHIRE ASUS GIGABYTE MSI

Оригинални SAPPHIRE фанови за графички, некористени - НОВИ (мали коли...


10 МКД
или предлог цена
19 мар 10:54Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам