Прилеп
                   
2063 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Прилеп

Автомобили

01 мар 00:39Промовирано

VW GOLF 7 1.6 TDI 2015 BLUEMOTION

Se prodava VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 81kw-110ks 180000 km Boja...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Прилеп

Автомобили

08 дек 11:34Промовирано

AUDI A4 1.9 TDI 90KS

1.9 tdi 90ks 66kw 1998god Reg cela god Golem servis napraven Novi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:53Reno Clio 2003

Se prodava Reno Clio 1.5 Dci. Registrirana do Mart 2024.Odlicen motor...


2.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:33FORD C-MAX 1.8TDCI 2008GOD

FORD C-MAX 1.8TDCI 2008GOD SO FULL OPREMA KLIMATRONIK ELEKTRIKA KOZA ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:30VW PASSAT 2.0TDI 2011GOD

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 2011GOD SO KLIMATRONIK ELEKTRIKA CENTRALNO ABS...


9 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:30RENAULT CLIO 1.5DCI 2007GOD

RENAULT CLIO 1.5DCI 2007 GOD SO FULL OPREMA KLIMATRONIK ELEKTRIKA CEN...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:30Fiesta 1.3. 2005 so realni 63.000

Kolata e od Mk,nee od uvoz kupena vo mida motors 2005/4god so ser...


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:17  НОВ ОГЛАС

Ford focus

Ford focus 1.6 tdci 110 ks Proizvedena 2005 godina Registrirana ce...


3.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 03:49PEUGEOT 508 2.0HDI PEZO

Peugeot 508 2.0 HDI 140ks 2012god Super sostojba FULL OPREMA REGI...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:25Punto 1.3 multidzet ful oprema reg

Odlicno 1.3 ...2004 god


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:18Se prodava Audi 3 TDI 110 klimatronik

Ekstra


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:18BMW 318D 2.0 143ks 2008

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2008g!! ✔275 000km SO SERVISNA ISTOR...


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:41AUDI A6

Se Prodava Audi A6 3.0 224ks.Quattro 2004 godina registrirano cela...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:07BMW 530d Xdrive M paket

Voziloto e vo odlicna sostojba servisirano i odrzuvano vo Mkar so vis...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:18Audi A5 3.0 quattro

Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna istorija vo ovlasten servi...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:18Продавам Опел Корса Енгин 070392892

Колата е во одлична состојба пали вози се наоѓа во село Будаково звон...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:08AUDI A3 2010

Kolata e vo ispravna sostojba plateno se do registracija


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:26  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:24FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:24FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:24Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:23SE PRODAVA OPEL ASTRA G 1.2 16V BENZIN

Se Prodava Opel Astra G 1.2 16v Benzin Motor Na Lance Registri...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:11PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6 TNG 2007GODINA ❗️REGISTRIRAN NA MK GODISE...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:10LADA NIVA 1.7 1998 GOD EKSTRA

Se prodava lada niva 1.7 benzin plin Ne vozena vo teren do sega ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9TDI

Vo dobra sostojba


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:46OPEL ASTRA H 1.7CDTI SO FUL OPREMA

OPEL ASTRA H 1.7CDTI SO 80KS VO EXTRA SOSTOJBA SO KLIMA NAVIGACIJA KO...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:27  НОВ ОГЛАС

CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA EXLUSIVE

CITROEN C5 2.0HDI SO FUL OPREMA NEMA STO NEMA SENZORI ZA PARKIRANJE N...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:17PUNTO GRANDE EVO 1.3 MULTIJET 2011GOD

FIAT PUNTO GRANDE EVO 1.3MULTIJET.EURO5.SO FUL OPREMA VO EXTRA SOSTOJ...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:17GOLF 6 R-LINE 1.6 TDI DSG 105KS AUTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

Kia sia

Prodavam kombe kia asia


1.200 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:42Opel Astra H 1.4i 2006god

Opel Astra H 1.4i 66Kw Benzin 2006god Reg do 03/2024 Napraven ko...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

Opel astra 1.6 benzin plin!!!

se prodava opel astra 1.6 benzin so atestiran plin 1996 godina.regist...


799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:02Audi A4

Se prodava Audi A4 B7 2005 godina 3.0 Dizel quattro 204 kw ..Golem se...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:55Fiat bravo 1.9 multijet 150hp

Na voziloto ima napraveno golem i mal servis pred 1000km. Od oprema ...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:41SEAT IBIZA 1.9 TDI 105ks 2009

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.099 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

Nissan patrol

Nissan patrol celosno restavriran so BMW motor. TRAMPA ZA MERCEDES. B...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:36Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:35Opel Astra 1.7 isuzu karavan

Vo odlicna sostojba. Kuka Novi gumi Soncev krov


900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:32Renault 5

Vo odlicna sostojba registrirano do 8mi 2023 1.4 benzin mal potrosuva...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:31Delovi za Audi A4 2001-2004 god

Se prodavaat farovi, stopovi, preden branik i 2 letni gumi 255/40/18 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:29GOLF 6. 1.6 TDI DSG 77KW AVTOMATIK

Golfot e fabrički R -Line Webasto greenje Euro 5 motor BlueMoti...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам