1150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05Промовирано

Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 22:22Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 22:22Se prodava kruna za metal

50mm-18e 45mm-17e 42mm-16e 38mm-15e 20mm-13e Marka Bosch Mo...


13 €
или предлог цена
Вчера 17:29  НОВ ОГЛАС

Chiptuning/diagnostika stage,egr,dpf

Chiptuning/Diagnostika site avtomobili/kamioni so profesionalna oprem...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:18ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:17Oprema za avtoperalna pistoli za penomat i vap masini cetki

Oprema za avtoperalna -pistoli za penomat i za vap , - masina za te...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:02Nov pistol inox za penomat pena I vap 078234870

Nov pistol inox za penomat pena I vap , raspolagame I so pistol I za ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:01.se prodava fiskalna kasa

Kasite ne se mnogu koristeni


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Motokultivator 509 dizel

Se prodava motokultivator 509 cuvan domakinski koristen za svoi potre...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 15:57Mikser 25-30 kg max brasno

Mikserot e koristen i vo perfektna sostojba Broj za info 075516198 ...


400 €
или предлог цена
- 32 % Попуст
590 €
Вчера 13:02Masina za perenje

Prodavam masina za perenje na alista gorenje ,6.5 kg ,vo isoravna sos...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava drebong TOV 360 italijanski

Se prodava drebong vo odlicna sostojba, TOV 360 italijanski Za povek...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 11:16Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:51Hemisko dlabinsko cistenje

Хемиско длабинско чистење со Професионална машина Karcher Puzzi 10/...


1 €
или предлог цена
Вчера 01:52  НОВ ОГЛАС

Masina za saienje SHARK

Kako nova koristena Samo nekolku pati za domasna potreba Informacii...


3.500 МКД
или предлог цена
22 мар 21:43Алати за CNC машина

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обра...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02Машини за изработка на плочест мебел

Gomatic Куманово Ви нуди : ➡️ Голем избор на нови и половни машини...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02Компјутерски кројач HOMAG 3200*3200

СЕ ПРОДАВА Компјутерски кројач за иверка HOMAG 3200*3200 - со нова...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:02Komora

se prodava golema Komora za leb.., Visina 2.m, Monofazna.., 👉za in...


99 €
или предлог цена
22 мар 19:14Mikser za testo i meso

se prodava MIXER za testo i meso od 30.L, vo Odlicna sostojba.,Trofaz...


400 €
или предлог цена
22 мар 19:14Duvalka za lisnato testo

Mnogu socuvana pecka za lisnato testo Wishell Germanska


10 €
или предлог цена
22 мар 18:46vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC -325 mbar marka...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:51Presa

Presa


1 €
или предлог цена
22 мар 17:47Reduktori i elektromotori

Poveke vidovi na elektro motori i reduktori


1 €
или предлог цена
22 мар 17:47elektroventili24v DC polovni

eleketroventil 24 V DC polovni ispravni 3 komada 2 ilzezi 24V DC 5W...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:26TIG/CO2/aparati zavaruvanje

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalni tig /acdc /ro...


300 €
или предлог цена
22 мар 15:52TELWIN MODEL SUPERTIG 200 AC/DC

ТИГ TELWIN 380v/220v kombiniran MODEL SUPERTIG 200 AC/DC tig е маши...


850 €
или предлог цена
22 мар 15:27Dewalt shrafilici

Se prodavaat orginal dewalt srafilici ispravni neko ne ispravni za de...


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Суровини

22 мар 14:06zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon profesionalen pistol so vod...


150 €
или предлог цена
22 мар 13:25MASINA ZA BRIKETI

Se prodava NOVA masina za briketi! CENA: 1500eu. Kontakt: 078...


1.500 €
или предлог цена
22 мар 13:06Се продаваат машини за сечење на мермер

Се продаваат машини за сечење на блокови за мермер и гранит. Машина г...


1 €
или предлог цена
22 мар 07:46Cirkular ger

Cirkular ger se prodava novi nekoristeni doneseni od Svajcarija


1 €
или предлог цена
22 мар 07:29Stolbna bormasina

Stolbni bormasini se prodavaat doneseni od stranstvo 078545447


1 €
или предлог цена
22 мар 07:28Cirkular za kamen

Cirkular za kamen ,bekaton,cigli, mermer granitni plocki donesen od S...


1 €
или предлог цена
22 мар 07:28Agregat

Agregat se prodava nov e donesen od Svajcarija


320 €
или предлог цена
22 мар 07:28kanterica kanterka sudhoff germany

lepi traki so nanesen lepak i furnirani kant traki krati napred i naz...


900 €
или предлог цена
22 мар 07:21ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE MIGATRONIC 250 A

ELEKTRICEN APARAT ZA ZAVARUVANJE OD TOP BREND MIGATRONIC 250 PROFI A...


400 €
или предлог цена
22 мар 07:21bormasina rinaldi italy

bormasina so 6 vretena burgiji pneumatcka zatega koja se pomestuva na...


890 €
или предлог цена
22 мар 07:21mdf sjaen

mdf sjae parcinja 18mm


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 07:20Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам