170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

.se prodava fiskalna kasa

Kasite ne se mnogu koristeni


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Masina za perenje

Prodavam masina za perenje na alista gorenje ,6.5 kg ,vo isoravna sos...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03  НОВ ОГЛАС

vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC -325 mbar marka...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:51elektroventili24v DC polovni

eleketroventil 24 V DC polovni ispravni 3 komada 2 ilzezi 24V DC 5W...


1 €
или предлог цена
22 мар 17:26Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 23:07ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
19 мар 09:12Transformator Trafo 400kva kw Dachsenwerk

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


3.000 €
или предлог цена
18 мар 20:31RELE FOTEK SSR 40A

NOVI RELINJA FOTEK


600 МКД
или предлог цена
12 мар 21:46Elektro motor 15kw 1460min 1740min

Nof donesen od svajcarija vodootporen.


400 €
или предлог цена
12 мар 12:03DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


500 МКД
или предлог цена
09 мар 14:12K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


500 МКД
или предлог цена
08 мар 20:57ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
07 мар 21:33Trafo / Transformator

Transformator 5VA 220V/12V Izrabotka na monofazni i trifazni transfo...


250 МКД
или предлог цена
06 мар 19:22POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
06 мар 10:23Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
05 мар 11:56Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
04 мар 13:54Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
03 мар 16:00Kosaćki na struja

Kosaćki na struja za treva1000w baram motor za niv ili prodavam 40€ k...


40 €
или предлог цена
01 мар 15:45Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
28 фев 08:34Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
27 фев 19:43Radiostanica / Taxi stanica Motorola

Se prodava Radiostanica Motorola , so nea doagja : -Antena zaedno so ...


7.500 МКД
или предлог цена
18 фев 20:32PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:08TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:07Opticki Laser nov nekoristen

Se prodava optichki laser za proverka na opticka signalizacija, nov n...


3.000 МКД
или предлог цена
14 фев 11:10GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI K...


500 МКД
или предлог цена
10 фев 20:21EC TDS METAR ЕЦ ТДС МЕТАР МЕТРИ

Карактеристики: 1.3 во 1 дигитален мерач TDS може да обезбеди точни ...


799 МКД
или предлог цена
10 фев 20:21Elektro motor 5.5 KW

Se prodava elektro motor 5.5 vadeno e od brizgalka masina boy germans...


300 €
или предлог цена
06 фев 10:30TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
04 фев 08:59Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure. Info na tel : 070 - 214 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:08Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den Hladnjaci 13 x 11,...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:24KERAMICKI GREJACI NOVI 75W

Prodavam novi keramicki grejaci jacina 75w za terarijumi inkubatori i...


350 МКД
или предлог цена
27 јан 16:52DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI ==============================...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V ...


600 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI ZA PH NA ZEMJA POCVA

NOVI MERNI INSTRUMENTI ZA PH KISELOST NA POCVA ZEMJA..


500 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI Z...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 07:17GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ==============================


600 МКД
или предлог цена
19 јан 14:44Elektro motor trofazen

Prodavam trofazen elektro motor Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
15 јан 08:56Elktronika

Se Prodava Elktronika.


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:49DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
10 јан 17:07Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам