Гостивар
                           
95 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 15:08Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Денес 13:29Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 05:23Se prodavaat stanovi od 900 eur m2 Novogradba

- Се продаваат нови станови (2 и 3 кат) од 900 еур м2, дуќани (призем...


900 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 мар 14:03Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 мар 13:20Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 мар 22:42Izdavam Stan garsonjera

Se dava pod kirija mal stan,vo centarot na Gostivar. Prizemje Dogov...


140 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 13:00SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 11:28Се продава стан од 80м2

Се продава стан од 80м2 во населба Малеарди Гостивар. Станот се наоѓа...


38.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 мар 06:57Nov izgraden nadgradba

Povolna cena,ubav pogled ,so komplet dokumentacija. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

19 мар 17:00Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet.


42.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 мар 21:58Se iznajmuva nov stan

Stanot e komletno nov so nov namestaj,ekonomicno greenje na inverteri...


280 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

17 мар 00:38Se Iznajmuva garsonjera TOP CENTAR za dvajca

Se iznajmuva za minimum edna godina a moze i podolgo opremena garsonj...


160 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 мар 11:51Stan vo Centar na 1 Sprat 38m2 Banes qendër 1 kati 38m2

SE PRODAVA STAN 38m2 plus 8m2 podrum na 1 sprat vo strog centar naspr...


40.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 мар 14:57Stan na prizemje 36m2+podrum

Se prodava stan na prizemje 36m2+podrum opremen adresa kj vardar.Pove...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

11 мар 00:12SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

10 мар 20:14Se prodavaat stanovi vo novogradba vo Gostivar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo novogradba so lokacija...


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 мар 12:10Banesë e re extra luksoze 122m2 nov stan

Banesë extra luksoze në bllokun më të mirë me pozitë nga jugu


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 фев 10:36Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 фев 11:41ME QIRA ; POD KIRIA KAT 2 & 3

HAPSIRË 130m2 OSE SI BANESA 1. 70m2 2. 60m2 PROSTOR 130m2 ILI KA...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

18 фев 11:45Se Prodava 66m2 Stan

Se prodava 66 m2 stan vo nova gradba si kompletno dokumentacija za po...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 фев 17:28Se Prodava 38 m2 Stan

se prodava 38 m2 stan vo nova gradba so kompletno dokumentacija


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 фев 17:28Se prodavat stanovi vo nova gradba sproti policiska stanica

se prodavat stanovi vo nova gradba 71,90,105,127 m2


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 фев 17:22Banese e re, e pa banuar

Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit Banesa ka 166 m2 106...


82.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 фев 22:53Se prodava stan vo naselba 6ta zona, Gostivar

❗️Се продава стан во населба „6та зона“, Гостивар❗️ 🌍 (Достапен 3...


620 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Stan od 83 m2 na ul Mara Ugrinova (*visoko prizemje*)

🗣Се продава стан во нова зграда на ул „Мара Угринова“ во непосредна ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 јан 09:51Stan Asani Company

107m2 3sobi 2Wc Shpajz Saloon Kujna Dva balkoni 9sprat novata z...


110.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 јан 17:50Se Izdava Nov Stan.

Se izdava nov stan pod kirija Do kazinoto winner nasproti Marketot A...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 јан 12:08banese me qira

Jepet me qira banesa. Ka dy dhoma gjumi , dy bajno dhe nje balkon.


130 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

14 јан 02:52Nov Stan 93 m2 karsi Avtobuskata stanica Gostivar

Se prodava nov stan 93 m2 ,karsi avtobuska stanica vo Gostivar , stan...


820 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 јан 14:20STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Ae izdava stan vo centarot na gradot, opremen so lift. Kontakt 075915...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 јан 02:45Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift

Se prodava stan 42m2 na 5ti kat so lift vo blizina na trudova i pozar...


33.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum

Se prodava stan 85 m/2 6-ti kat 2m/2 podrum Zgradata poseduva lift...


64.500 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

20 дек 16:17Se izdava stan vo top lokacija

se izdava stan sproti gradska bolnica info 072 624 724 Azir


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

16 дек 12:02Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Stanot e izdaden pod naem/kirija od 2005


55 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 дек 09:42Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi

Se pordava stan 56m2 + 4m2 na 3ti kat podrum vo Maleardi. Stanot e k...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 15:05Se prodavaat stan 123m2

Se prodavaat stan 123m2 vo izgradba na ubava lokacija vo blizina na M...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 13:22Se prodava stan 120m2 na 6ti kat

Se prodava stan 120m2 na 6ti kat vo blizina na Avto kuca Cobe i stari...


770 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:58Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija

Se prodavaat novi stanovi na TOP lokacija vo blizina na Stopanska ban...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:51Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba

Se prodava stan 75m2 na 6ti kat vo gradba, vo blizina na Zhito market...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

24 ное 12:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам