Подкатегорија:
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ThinkPad Lenovo

ThinkPad Lenovo док станица


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

05 јун 21:56Продавам RAM меморија за лаптоп DDR4 Hynix 8GB и 4GB

SK Hynix SODIMM memory type 1 x 4GB 2666MHz = 800 ден. 1 х 4GB 2400...


2.500 МКД
или предлог цена
05 јун 14:08NOVA BATERIJA HP ZZ-06

Prodavam nova nekoristena baterija za HP Lap Top, odgovara za: HP Pro...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

04 јун 17:30Docking station DELL

Продавам два нови docking station Dell Dock – WD19S 130W type C компл...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

03 јун 07:20ХП Докинг, HP Docking station, HP Dock station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

02 јун 11:30HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

02 јун 11:30Kupuvam tastatura za HP DV6 3161ez

Kupuvam tastatura za HP DV6 3161ez Tel za kontakt 071 539 288


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

01 јун 09:26Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz

Samsung ddr4 ram 4gb 2666mhz izvaden od nov laptop poradi nadograba.


1.000 МКД
или предлог цена
29 мај 11:27baterija za laptop Macbook pro a 1286 oznaka a1382

nova vo kutija


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

29 мај 10:42baterija a hp 250 g7 nova

ivadena od osteten laptop kako nova 3500 fix imam i ploca so i3 6 ge...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 мај 11:34Originalni Polnaci i baterii za laptop, Полначи и Батерии

Se prodavaat originalni adapteri polnaci za laptopi HP Replace spa...


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 17:41Macbook pro 2018 A1990 Keycaps touchbar тастатура

Продавам нови Keycaps за Macbook pro 2018 A1990 со touchbar, Нови н...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

21 мај 19:08Kingston SSD Disk 960GB

Kingston SSD Disk 960GB


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 11:32Половни RAM мемории за лаптоп

Продавам половни рам мемори: 1 gb ddr2 450 денари 512 mb ddr2 300 д...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 10:23Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

13 мај 10:56Ram SODIMM DDR4 2x8GB 3200mhz 1.2v

Dve plocki po 8GB vo odlicna sostojba kako novi. Modelot e SKhynix 1R...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
12 мај 20:36Samsung M2 1TB SSD 970 EVO PLUS

Nov nekoristen Samsung M2 1TB SSD


4.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 МКД
12 мај 10:00RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB 1333MHz DDR3 1.5V SODIMM za Laptop


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1600MHz DDR3 DDR3L SODIMM Laptop

Nova i neotpakuvana RAM Memorija SAMSUNG 4GB 1600MHz CL11 DDR3 DDR3L...


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB DDR3 1.5V SODIMM za Laptop

RAM Memorija SAMSUNG 8GB 2 x 4GB 1333MHz 1600MHz DDR3 1.5V SODIMM za ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorii KINGSTON FURY 16GB 3200MHz DDR4 za Laptop

Nova i neotpakuvana RAM Memorija KINGSTON FURY 16GB Model: KF432S20IB...


3.300 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorii KINGSTON FURY 32GB 2 x 16GB 3200MHz DDR4 Laptop

Novi i neotpakuvani RAM Memorii KINGSTON FURY 32GB 2 x 16GB Modeli: K...


6.000 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB 3200MHz DDR4 SODIMM Laptop

Novi RAM Memorii KINGSTON 16GB 2 x 8GB Modeli: HP32D4S2S1MR-8 3200MHz...


3.500 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00RAM Memorija KINGSTON 8GB 3200MHz DDR4 SODIMM za Laptop

Nova RAM Memorija KINGSTON 8GB Model: HP32D4S2S1MR-8 3200MHz DDR4 SOD...


1.800 МКД
или предлог цена
12 мај 07:00Acer Aspire One ZG5 site delovi osven ekran

gi imam site delovi osven ekran


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

10 мај 14:41Ram memorii za laptop i harddisk HDD

Prodavam HDD za laptopi ram memorii za laptop


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

10 мај 14:41Ram za laptop DDR4 DDR3 SODIMM SO-DIMM

Prodavam ddr4 sodimm memorii (za laptop). 1) DDR4 32GB (2 x 16GB) ...


4.500 МКД
или предлог цена
06 мај 07:07Apple tastatura tastaturi

Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo 9 komada na lager


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

15 апр 03:21NOVA TASTATURA za HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

Original New for HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5 НОВА оригинал таст...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

12 апр 13:13Hdd 2TB nov

Moze so montaza


77 €
или предлог цена
09 апр 19:15Ram za laptop 2x 8GB DDR4

Hp26d4s9s8me-8 Kingston 8gb Pc4-2666v SO DIMM Memory Dve parcinja ...


1.500 МКД
или предлог цена
08 апр 21:51Delovi za Lenovo Thinkpad Yoga 460

Sve e ispravno Sjrsen e ekranot i tacot SAMO NA DELOVI SE PRODAVA!!!!


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

05 апр 11:01Baterija za ASUS X553 ORGINAL

2.5 do 3 casa 2500 mkd


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 мар 23:54Delovi Laptop Desktop Kompjuter

2x Tastaturi za Laptop Asus modeli kompatibilni so K50 - 1000den -...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

31 мар 14:21Baterija za macbook air a1466 so 190 ciklusi

Mozna e montaza


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 мар 20:08Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333M

Samsung 2GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin 1Rx8 PC3-10600S 1333MHz x2...


490 МКД
или предлог цена
23 мар 13:02Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мар 08:11Nov adapter za Dell 19.5 ,180w 9.3 a

Nov orginal


6.000 МКД
или предлог цена
17 мар 20:28Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

13 мар 14:43Baterija za lenovo u 430 i u 530

Wl 21% odlicna moze i montaza


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

10 мар 14:31Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам