593 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Промовирано

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Se prodava kuka na ul.Djonkenedi 548m²

Kukata se naoga na djonkenedi pozadi zgradite so brojki i e delena na...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:50Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


145.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:33Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 17:32Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 17:02DELOVEN PROSTOR DUĶAN (ČAIR)

Se prodavaat 2 duķana- deloven prostor: 28m2 i 22m2 vo čair,ul:Rese...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Вчера 15:03КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se prodava stan vo Dzon Kenedi

Se prodava stan vo ul. Dzon Kenedi sproti gimnazija Cvetan Dimov, sta...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан од 63m2

Се издава наместен стан во Чаир близу ресторан ФАФА слободен од 01.0...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1. Stan 71 m2 na 8 Sprat SO IMOTEN LIST 2. Sta...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:54Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 12:34Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:19Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


86.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
90.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:57Stan

Stanot e renoviran 2022 godina detalno Raspolaga so : Predsobje ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:51Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:36SE PRODAVA PREKRASEN STAN VO CHAIR

Сити Партнер Агенција продава стан на ул. Џон Кенеди во Чаир, со одли...


78.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
82.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 10:09Itno se prodava nova kuka

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:44Stan

Se prodava stan vo naselba Cair ul Serava vo blizina na Ginekologija ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мај 20:58Se Izdava stan vo Dzon Kenedi/Apartament for rent Cair-JFK

Se izdava namesten stan vo Dzon Kenedi, Cair. Stanot e kompletno name...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мај 17:27ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 15:30Се продава стан на Џон Кенеди со парно.

Се продава 40 квадратен стан на Џон Кенеди кај зегинот. Станот е со п...


41.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мај 14:45Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мај 13:54Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova . .može da se javite i na 070 245 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

30 мај 09:06Kuka vo blizina na Point Retail

Se prodava kukja so vkupna povrsina od 129 m2. Vkupna povrsina na pla...


120.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

29 мај 23:26Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Dukan cair

Na dobra lokacija raskrsnica 21 m2 imoten Lis (resenie od opstina...


25.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

29 мај 17:26Kontenjer

Se prodava Kontenjer skoro nov koristeno 2 god. Za cuvarnica klimati...


2.500 €
или предлог цена
29 мај 15:38Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

900 eur.1 m2.Za kes ekstra cena ekstra popus.Stanot e nov i ima cist ...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 13:09Se izdava stan vo Cair

Шифра 8252 Се издава нов стан наместен со нов мебел во Чаир во близин...


270 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 12:46Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

29 мај 11:02Shitet banesa ne Cair me 70m2 dhe garazh 20m2.

Shitet banesa me dy dhoma dhe garazh ne lagjen e Cairit. Bannesa ka n...


75.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 13:00Se prodava prekrasen stan vo Prince Complex !

Prodavam prekrasen stan vo Prince Complex opstina Cair ! Stanot e vo...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 мај 12:29Jipet banes me qera - se izdava stan pod kirija

Jepet banes me qera cmimi fiks 200 euro, ne komun te cairit lagjeja t...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 14:46СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 71М2

Se prodava nov stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lok...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 72М2

Se prodava stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo mirna lokacij...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 69М2

Se prodava nov ne vselen stan vo Čair ul. Arhiepiskop Dositej 3, vo...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 мај 09:17Kuka vo gazi Baba opstina cair

So dokumenti prevod odma!!! Se prodava kuka vo naselba gazi Baba n...


50.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 21:52Nivi za fotovoltai

Nivi za fotovoltai do 50 hektari.. So trafo 50 metri blisku i dalekov...


6 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 12:17Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир 179 м2 Повеќе информации на 078 316 469


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

26 мај 09:43Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам