Аеродром
                   
2345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Компл...


500 МКД
или предлог цена
22 мај 10:13Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 13:30Промовирано

Drveni lezalki

Izrabotka nA Drveni lezalki po vasi dimenzii


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 20:43Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:01LAZY BAGS LARGE NOV!!!

Se prodava Nov Lazy Bags Large kupen od Polyesterday(Print.Mk)po cena...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 19:42Novi kameri so recorder

Kamerite se novi nekoristeni 4 kameri I Rekorder za snimajne


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:48  НОВ ОГЛАС

Klima Vivax 3.5kw

Klimata e vo odlicna sostojba i funkcionira bezprekorno so garancija....


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:53KLEŠTA ZA KONEKTORI ZA INTERNET KABLI

Продавам нова неупотребувана клешта за конектори за телефонски и инте...


500 МКД
или предлог цена
Денес 17:02  НОВ ОГЛАС

Трпезариска маса со 6 столици / Trpezariska masa so 6 stolic

Трпезариска маса со 6 столици. Димензии:150х93х77.5 cm+40.5 продолжет...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:46Frizider frizhider фрижидер za dlaboko, sladoled SUPER

Friziderot perfektno funkcionira. Moze da go vidite. Tel za kontakt:...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 15:27Sminkernica Шминкерница

Se prodava NOVA NEKORISTENA sminkernica no moze i da se koristi kako ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:46Se prodava Beko No Frost frizider, 6000 MKD

Se prodava Beko No Frost frizider, vo ispravna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:35Сет 6 столици и Маса

Се продава сет од 6 столици и маса 140×90 на пуштање, изработени од б...


34.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:11  НОВ ОГЛАС

Дрвени масивни плакари

Продавам плакари од масивно дрво/лепени плочи. Користени. Нема смрт к...


1 €
или предлог цена
Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:22Помагало со рачки за WC школка

Се продава пластично Помагало со рачки како надградба за WC школка ко...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:18Готвач - Gotvac FlavorWave Turbo Oven

Се продава сочуван апарат за готвење со инфрацрвени зраци и топол воз...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m

Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,3 m Се продаваат јамболии во одлична с...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Јамболии - Jambolii 2,2 х 1,6 m

Се продаваат рачно изработени волнени јамболии во одлична состојба, ц...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:17Плакари

Продавам плакари, масивни од лепени плочи австриски. Имам различни. ...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 13:15Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra

Rotiracki cador za sonce neotpakuvan 3 metra super kvalitet .


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 13:00Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 WWW.NAVODNUVANJE.MK https://www.facebook.com/navo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Pvc prozor

Prodavam pvc prozori 120×100 5 komada za 450 wvra


450 €
или предлог цена
Денес 13:00Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) za sekakov vid na proslava. Sekoi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:59VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICIZEBRA ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Денес 12:56ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ РОЛЕТНИ И ЗАТВАРАЊЕ НА БАЛКОНИ/ ТЕРАСИ ЗА ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55Кожна фотеља

Се продава кожна фотеља многу малку користена. Лице за за контакт Иле...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

Единечен и двокрилен плакар

Се продаваат 2 плакари во беспрекорна состојба. Единечен и двокрилен....


По Договор
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Аголна гарнитура

Се продава аголна гарнитура од Савело , модел Лука со димензии 270 / ...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:47Balkonski vrati Novi

Balkonski vrati, bela boja - plastika so termopan staklo - dimenzi...


1 €
или предлог цена
Денес 12:38  НОВ ОГЛАС

DVA DVOKRILNI DRVENI PROZORI I ROLETNI

PROZORITE SE VISOKU 118 CENTIMETRI A SIROKI 112 CENTIMETRI OD KRILO, ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:53  НОВ ОГЛАС

SLOVENSKA VRATA SAMO KRILO BELA

PRODAVAM SLOVENSKA VRATA SAMO KRILO SO SARKI, VO ODLICNA SOSTOJBA SO...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Денес 11:30Микробранова/Микропечка

Малку користена Скроз функционална


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:17Se prodavaat NOVI AC osiguraci Schneider

Se prodavaat novi avtomatcki AC osiguraci schneider ima: -C16 110den...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 10:01Racka i mehanizam za zatvoranje na vrata od terasa odnadvor

Resenie za otvoranje i zatvoranje na PVC balkonski vrati odnadvor so ...


890 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Душек Perdormire ALTAIR

Се продава душек Perdormire ALTAIR, купен во декември 2021, уште под ...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 09:26Mebel povolno

se prodavai panelka 2,5 kw komplet si drzav za na zid i drzac so trk...


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Garnitura

se prodava garnitura trosed dvosed i fotelja so dve klub masicki


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:13  НОВ ОГЛАС

Prodavam persiski kilimi

Prodavam dva persiski kilimi. Odlično sočuvani. 079245683


350 €
или предлог цена
Денес 09:08PURE SINE INVERTER 3000W OD 12V NA 220V

Kvaliteten pure sine (cist sinusen) inverter pogoden za koristenje za...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:07Салонит табли / Salonit tabli

Салонит табли 90 ден/ком. Контакт број: 071/801-701 секој работен де...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:25Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам