51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kanalizaciska cevka fi200/2m

Kanalizaciska cevka fi200, dolzina 2m, portokalova


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 14:39Lazura Herbos

Herbos Lazura bezbojna 400litri


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 12:56Дрвена граѓа,табли и котури

Дрвена граѓа,табли и котури


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

02 јун 19:04Салонит табли / Salonit tabli

Салонит табли 90 ден/ком. Контакт број: 071/801-701 секој работен де...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

02 јун 12:01Graga daski gredi

Bosanska Graga na golemo i malo


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

31 мај 09:45Bekaton

Se prodava 6 ka 6 eur 6 ka 8 eur crven crn 8ca 7 eur


6 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

31 мај 09:45STIROPOR

GOLEMA AKCIJA vazi za komplet materijal nad 80m2 ...


145 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

31 мај 09:45OSB EGGER I VODOOTPORNA IVERKA

OSB 9mm 1.22x2.44 890den OSB 11mm 1.22x2.44 980den OSB 15mm 1.2...


890 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

31 мај 09:44Prodavam drveni poluoblici 7cm x 15cm x 4m - 200m2

Prodavam drveni poluoblici - Debelina: 7cm - Sirina: 15cm - Dolzi...


45 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

29 мај 19:53RIGIPS

GKP 12.5 340 den bela GKP 12.5 480 den zelena UD 27x27x3000 ...


340 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

23 мај 08:38Бетонски коцки на продажба

Продавам коцки 15×15 cm. Телефон 070334877


30 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

22 мај 11:01Salonit tabli/ Салонит табли

продавам салонит табли 070-724-101


120 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

21 мај 21:42Se prodava Kamen za zidanje Extraa

Kamen po extra cena celi kocki ubav za zidanje i klesan Kontakt tel ...


99 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

18 мај 19:28Se prodavaat Topoli extra cena

Se prodavaat 7 topoli dve se obem po 85 cm dve se so 95cm 3 se p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

18 мај 19:28Solar outlet kit

Prodavam izleze sa solarni paneli na krov. Kupeno vo Germanija, samo...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

16 мај 16:32Kolicka

Se prodava kolicka kako nova ne koristena odlicno socuvana


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

16 мај 06:45Daski gredi graga

Se prodava graga na golemo i malo


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 мај 18:57Kanalizaciska cevka fi 900 / 3x6m

Cevki fi 900mm Konti Hidroplast Novi, neupotrebeni (pogresna dimenz...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 мај 09:51Se prodava plastificiran lim

Se prodava plastificirsn lim nov 5 tabli po 3 m dolzina sirina 85...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

03 мај 06:38Паркет јасен и храст

продавам изваден паркет храст и јасен лепен на катран околу 70 м2...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

19 апр 10:48Novi Salonitni tabli

Prodavam novi nekoristeni salonitni tabli so 6 rebra. Ostanati se 9 k...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

11 апр 13:19Se prodava Keramida I Kapak za keramida

Se prodava kapak za keramida cena 80 den. TELEFON ZA KONTAKT 070 2...


80 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

04 апр 09:47DRVENI STUBOVI ZA OGRADA

IZRABOTENI OD BUKA 38 PARCINJA MALI (80 cm 36 parcinja) 10 PARCINJ...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

31 мар 21:28Продавам цевки за соларни колектори за топла вода

Продавам користени 60 цевки за соларни колектори за топла вода. Со...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

28 мар 21:03Ognootporna tula

Za skari .furni i dr.


90 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

12 мар 15:01IZRABOTKA NA KROVOVI,NASTRESNICI I DRVENI KUKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KROVOVI I NASTRESNICI SO VAS I SO NAS MATE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

05 мар 10:20pokriven lim

prodavam zelezarski lim 05 okolu 100kvadrati ne upotrebuvan so visoko...


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

02 фев 11:10Prodavam NOV samonosecski kabel 4x70mm

Kabelot e nov, neupotrebuvan...dolzina 85m


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

28 дек 16:54se prodavaat 7 gips tabli. Cena po dogovor.

Prodavam 7 koristeni tabli od gips karton vo odlicna sostojba, so kom...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

25 сеп 20:54Половен буков паркет

Продавам буков паркет 40 м2 . Димензии Д:Ш:В 30х5х2 цм.


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

18 сеп 09:55BRTONSKI KOCKI

BETONSKI POGODNI ZA ZARDINJERI KLUPI I DR


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

05 авг 15:18Polovni Keramidi

Se prodavat polovni 1300 keramidi za 6 denari od parce.


6 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

26 мај 20:01Grafiten stiropor

Grafit + 5 cm 240 den m2 8 cm 385den m2 10 cm 480 den m...


48 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

21 апр 18:58Prodavam trupci od Paulownia elongata suvi spremni za biča

Prodavam Paulownia Elongata timbers, trupcite se suvi, isečeni i spre...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

25 мар 20:14Italijanski plocki evtini

Se prodavaat italijanski plocki so dimenzija 60x30. Kontakt telefon 0...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

05 фев 13:59Bukov parket

Prodavam nov bukov parket S 32 prva klasa 6.4 M2 za 4.000 denari. mo...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

26 јан 18:26Keramidi

Prodavam keramidi polovni


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

03 јан 18:49SNEKI-rotor i stator za masinsko malterisuvanje

moze zamena za gradezni materijali na pr, stiropor i sl.BARAJ NA 070 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

29 ное 17:53Термопан стакла

СЕ ПРОДАВААТ ТЕРМОПАН СТАКЛА ВО РАЗЛИЧНИ ДИМЕНЗИИ. ЗА ПОДЕТАЛБИ ИНФОР...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

23 ное 16:13Употребуван паркет

Продавам употребуван буков паркет 30 м2. Цена по договор.


4 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

09 апр 08:47Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам