248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 7 32GB

iPhone 7 32GB со пукнато стакло на оригинален екран, оригинална батер...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 22:13iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:04iPhone 12 pro kako nov 87% battery health

iPhone 12 pro bes edna tocka nigde sve orginal na nego nikogash ne ot...


500 €
или предлог цена
Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 11:04  НОВ ОГЛАС

Galaxy A23 5G

Nov neodpakuvan


190 €
или предлог цена
Вчера 10:17Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
Вчера 10:17Apple iPhone X 256gb super sostojba

Apple iPhone X 256gb super sostojba kompletno ispraven face id raboti...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Вчера 10:17  НОВ ОГЛАС

XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 09:30SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


930 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
940 €
Вчера 09:18Samsung Galaxy A40

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


90 €
или предлог цена
31 мар 15:11S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
31 мар 12:37Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


770 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
780 €
31 мар 12:35Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
31 мар 12:35Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
31 мар 12:34Xiaomi Redmi Note 10 pro full bez grepka

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
31 мар 12:34Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
31 мар 12:34OnePlus 10 Pro kako nov

Se prodava OnePlus 10 Pro vo odlicna sostojba so 14 meseci garancija....


550 €
или предлог цена
31 мар 10:45Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
31 мар 09:15Lg v40 thinQ

Lg v40 thinQ во супер состојба само со полнач без замена цената е фик...


260 €
или предлог цена
31 мар 03:05XIAOMI Note 10

kako nov!!! kompletno pakuvanje raboti na site mrezi


120 €
или предлог цена
31 мар 00:49Iphone 7

Iphone 7 koristen ispraven. Samo za prodazba bez zamena. KONTAKT 07...


6.500 МКД
или предлог цена
30 мар 09:23Samsung Galaxy A32

- polnac Raboti na site mrezi


120 €
или предлог цена
30 мар 02:09HUAWEI P30

sleduva so polnac raboti na site mrezi


180 €
или предлог цена
30 мар 01:42HUAWEI P40

kompletno pakuvanje kako nov !!! nema grepka


250 €
или предлог цена
30 мар 01:40Prodavam Huawei P50 PRO

Prodavam Huawei P50 PRO star 4 meseci poradi kupen nov p50 mate


450 €
или предлог цена
29 мар 22:01Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija

Xiaomi 12T 5G full pack so 21 mesec garancija od A1 bez nitu edna gre...


470 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
480 €
29 мар 15:16Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
29 мар 15:03Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
29 мар 14:58iPhone 11 64GB

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


340 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
380 €
29 мар 12:01Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


550 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
580 €
29 мар 11:56Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

BLACK - Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 12 meseci...


780 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
900 €
29 мар 11:51Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
27 мар 20:11Samsung A13 4/64 Novi Neaktvirani 24 mes Garancija

Se prodavaat samsung A13 novi neaktivirani so 24 meseci garancija


1 МКД
или предлог цена
27 мар 20:08OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram i 128gb memorija, full pack bez grepka pod g...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
27 мар 20:07iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
27 мар 17:54XIAOMI POCO X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со ...


9.000 МКД
или предлог цена
27 мар 12:38iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
27 мар 11:20Huawei P40 Lite

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. PRODADEN ...


110 €
или предлог цена
27 мар 11:18Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci. PRO...


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
27 мар 11:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам