Виница
                   
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:44Промовирано

Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


9.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
10.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 16:54Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.400 €
Виница

Автомобили

Денес 17:43AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 €
Виница

Автомобили

Денес 17:42BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


30.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
33.500 €
Виница

Автомобили

Денес 17:42AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Денес 17:41MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.850 €
Виница

Автомобили

Денес 17:41Фиат гранде пунто

Фиат гранде пунто 2006 година 1.3 мултиџет 55 кв, регистрирано на 25....


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 16:27  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:44VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:00Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:17Opel corsa c moze proverka kade saka te realni 111.000 km

Opel corsa c 1.0 benz 2005 klimatronik facelift pogodna za pocetnik u...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:17Polovni i novi delovi za Kia Sportage I 1996-2003

Polovni delovi za Kia Sportage 1 1996-2003 dizel 2.0 td Ostanati de...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:02  НОВ ОГЛАС

lada niva dizel

regstrirana cela godina top sosotojba novi gumi


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:29Mazda CX-7 2.2 Dizel 4X4

Voziloto e vo odlicna sostojba Nema nikakva maana Servisirano pred ...


9.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
10.300 €
Виница

Автомобили

Вчера 16:54Fiat Marea 1.9 TD Registrirana

Prodavam Fiat Marea 1.9 TD vo odlicna sostojba bez zabeleski pominati...


1.499 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:05VW GOLF VII 1.6TDI Bluemotion 105ks 2013

UVOZ ITALIJA 🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ODLICNA ZA POCETNICI⚠️⚠️⚠️ SE PRODAVA GOL...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 15:34Audi A5

Audi A5 kako novo!!! 3.0 avtomatik S tronic , full oprema. So registr...


13.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:44Citroer C5 HDI

Citroen C5 HDI so full oprema!!! kolata e kako nova poseduva najvisok...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:37Vw Polo 1.4tdi

Vo odlicna sostojba (euro4) moze da se carini za 1 den


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:52VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:195700€ VW POLO 1.2 TDI 75KS 2010 BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:18Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:05MERCEDES C200 2008 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ CH REGISTIRAN CELA GODINA


8.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44MERCEDES C180 CDI 2012 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 133 xxx km (PROVERKA K...


13.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44GOLF VII 2.0TDI 170HP *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA PRED EDNA NEDELA (PLATENI SITE DA...


13.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44SEAT LEON 1.6TDI 2013MATRIX *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


10.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43WV UP! 1.0BENZIN 2013 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO REG) ...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI Q5 3.0TDI 2009*AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SEGA UVEZENA OD CH SERVISNA KNISKA ...


14.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43WV PASSAT 2.0TDI 170HP 2011 DSG *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD CH SO SITE PLATENI DAVACKI


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI A4 2.0TDI 2009 PANORAMA *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO ...


9.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI A4 1.9 116KS

AUDI A4 1.9 TDI 85KW 116KS 2005G Registrirano so zelen karton do 12....


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:41Alfa Romeo 166

Se prodava Alfa Romeo 166 2.4 20v 129kw 175ks Od oprema poseduva: ...


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 21:422015 AUDI A4 2.OTDI multitronic 150hp

Servisirana / registrirana do 12/2023 zelen karton Poveke info za vo...


14.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 13:592013 VW GOLF 7 1.6tdi 77kw BLUEMOTION euro5

Plateno se do registracija Poveke info za voziloto na: Tel 07092578...


11.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.800 €
Виница

Автомобили

02 јун 13:592011 VOLVO V60 1.6d DRIVe

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


9.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 13:58Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 11:08MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2018 godina Panorama , led , distronik ...


59.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
61.000 €
Виница

Автомобили

02 јун 09:44PORSCHE CAYENNE 3.0 dizel 245 ks

- PORSCHE CAYENNE - 3.0 Diesel 180kw(245ks) - proizvodstvo 20...


28.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:44AUDI Q5 S - Line 3.0 tdi 240 ks LED AVTOMATIK

- AUDI Q5 S-LINE LED AVTOMATIK - QUATRO 4X4 - 3.0 tdi 176 k...


15.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јун 09:44Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам