Аеродром
Подкатегорија:
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 18:35NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:33Filter za Sistem Kapka po Kapka Navodnuvanje

Se prodava Filter za sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Filterot ...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 13:29PRODAVAM DVE RACNI KOSI MALKU KORISTENI POVOLNO

PRODAVAM DVE RACNI KOSI MALKU KORISTENI POVOLNO.


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44PRODAVAM DVE GRADINARSKI GRBNI PUMPI MALKU KORISTENI

PRODAVAM DVE GRADINARSKI GRBNI PUMPI MALKU KORISTENI KAKO NOVI zoltat...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:44Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 09:25Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Вчера 07:12humus i treset

prodavam treset i humus od sampinjon pecurki 5den 1 litar moze i dost...


5 МКД
или предлог цена
Вчера 07:11Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ !ИСПОРАК...


По Договор
или предлог цена
31 мар 14:04NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
31 мар 14:04PRSKALKI za navodnuvanje - Kapka po kapka ,Tajmeri ,Ventili

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

31 мар 14:04TAJMER ZA NAVODNUVANJE CVEKINJA,BAVCI,DRVCA,KAPKA PO KAPKA

TAJMER ZA NAVODNUVANJE NA VASITE CVEKINJA , ZARDENJERI , DRVCA , TREV...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

31 мар 14:04NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

31 мар 14:04Електричен уред за борба со глодачи

Електричниот уред за борба со глодачите емитува електо – магнетни имп...


1.135 МКД
или предлог цена
30 мар 23:54Circular I abriht

Prodavam vo odlicna sostojba circular. I abriht so 40 santimi nozovi....


410 €
или предлог цена
28 мар 17:30НЕ ОБОЕН МУЛЧ ЗА ХОРТИКУЛТУРНО УРЕДУВАЊЕ

Причините за примена на прекривка (мулч) вклучуваат зачувување на вла...


8 €
или предлог цена
27 мар 14:15Cadori Чадори 3 метри

Нови Чадори 3 метри Цена 6000 и 5000 денари


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

26 мар 12:55Продавам гарнитура од палети за двор / тераса

Продавам сега изработена и премачкана / заштитена гарнитура за двор с...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

24 мар 23:26BIOHUMUS -PRIRODNO GJUBRIVO ZA CVEKINJA ,TREVA I SADNICI

NAJDOBROTO PRIRODNO DJUBRIVO , proizvedeno so pomos na kaliforniski c...


1 €
или предлог цена
24 мар 09:43Garnituri od paleti

Garnituri za vo dvor komodi plakari klupi fotelji stalazi ogradi i s...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

24 мар 08:57Тример на бензин

Продавам нова машинка за сечење на жива ограда на батерии.


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 14:25Skara

Prodavam skara za prasinja so elektricen motor. Koristena samo ednas....


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Скара и Грил

17 мар 19:35prodavam rasad patlidjan

Prodavam rasad patlidjan jabucar,, cena 25 den komad, rasadot e v...


25 МКД
или предлог цена
17 мар 17:15Letnikovci na drvena platforma

Izrabotka na letnikovci na drvena platforma moze da se transportira


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

15 мар 14:43BORCINJA,TUJI EXTRA KVALITET VISOKI 3m. I 4m.

RASTENIJATA SE STARI 20 GODINI, TUITE SE VO SAKSII OD MALI (MLADI) RA...


По Договор
или предлог цена
13 мар 09:58Gradinarski alatki

Gradinarski alatki 1500 komplet Skopje .070/256-436


1.500 МКД
или предлог цена
11 мар 08:48Pothos Marble Queen

Pothos Marble Queen Цена: 450ден Подигнување од Стар Аеродром кај E...


400 МКД
или предлог цена
05 мар 12:42Prodavam rasad patlidjan

Prodavam rasad patlidjan od sortata jabucar cena 25 den, Rasadot e p...


25 МКД
или предлог цена
04 мар 12:25Ljuljaska za dvor

Dobro socuvana


5.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 фев 19:44Se od paleti

Izrabotka na razni vidovi na mebel od paleti 078262408


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

15 фев 07:31РАМКА ЗА ТЕНДА И ПЛАТНА

ITNO !!! Se prodavaat 2 ramki za tenda vo odlicna sostojba 3x4m i 3...


11.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

11 фев 16:52Bendzamin

Se prodavaat dva mnogu ubavi bendzamini. Cena za 4500 za eden.


4.500 МКД
или предлог цена
31 јан 12:01salonsko cveke

Bengamin 6000den Siflera 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
29 јан 13:23Izrabotka na Bazeni i Fontani

Izrabota na bazeni i fontani od kamen i plocki po vas izbor . Kont...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

21 јан 13:30Se prodavaat sadnici Limoni

sadnicite se visina od 0.8m-1m Odgleduvani vo humusna pocva Jaki st...


50 €
или предлог цена
28 дек 16:53Fikus Benjamin Sheflera salonski sobni rastenija rastenie

Prodavam nekolku salonski rastenija zasadeni vo novi saksii so kvalit...


500 МКД
или предлог цена
19 дек 18:26Tenda Тенда

Prodavam tenda so oshteteno platno,dimenzii 300x110.Cenata ne e fiksn...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

16 дек 09:40Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
15 дек 21:53Kupuvam sadnici orasi

Kupuvam sadnici orasi dvogodisni, za sadenje..Golemina da ne se pod 1...


80 МКД
или предлог цена
05 дек 19:17Kupuvam betonski stolbovi za ograda

Kupuvam betonski stolbovi za ograda visina 2m


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Огради

30 ное 13:59Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам