3154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 јун 09:20Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

05 јун 19:05Промовирано

Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:38Се издава стан во центар на Охрид

Се издава стан во центарот на Охрид. Станот поседува засебна спална с...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:27Се издава апартман покрај езеро во центар на Охрид

Се издава гарсоњера покрај езеро во центар на Охрид, одма позади Hote...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:11IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:07Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:00Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:52Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Локација : строг центар ( Кате 1 - позади основен суд Охрид ; Кате 2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:36Sunny Lagoon Apartments-Охрид

Оваа летна сезона поминете прекрасни моменти во нашите студио апартма...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:25Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


59.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:11Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


69.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:11Стан за краток престој

Стан во Охрид, краток и подолг престој и одмор, комплетно опремен, бр...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:05СОБИ -ОХРИД УДОБНО ЕВТИНО РЕЗЕРВИРАЈ !!!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:58GARSONJERA 22M2 NA TURISTICKA DO KAM MARKET

ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 1 KAT SO POVRSINA OD 22m2 KOMPLET...


33.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:32Se izdava stan kaj Biljanini Izvori vo Ohrid

Se izdava stan vo Ohrid kaj Biljanini Izvori vo nova zgrada Stanot i...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:31Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:29Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:09Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:09Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
Денес 08:57Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:57Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parki...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:52ЧОЈС-Novogradba na ulica Egejska

Se prodavaat stanovi vo faza na gradba na ul .Egejska (vo blizina na ...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:38Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:32IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:22ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan (vo zavrsna faza )na ul.Pitu Guli) na 3 kat ...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

Se prodava cetvorosoben duplex stan vo centar na ul.Dimitar Vlahov (n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

Se prodava stan vo gradba so zasebna spalna soba na bul .Turisticka (...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Охрид

Станови

Денес 08:20ЧОЈС-Renoviran,Namesten stan vo Rasadnik

Se prodava kompletno renoviran stan Na ul.Karpos Vojvoda(Rasadnik) na...


88.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka.

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka (vo oficerskite zgradi)na ...


76.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:20ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-15...


40 €
или предлог цена
Денес 08:17Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:04АПАРТМАНИ 'МИМИ' ВО ПЕШТАНИ

Се издаваат комплетно опремени апартмани за туристи во Пештани, оддал...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 07:59АПАРТМАНИ ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се издава викендица со 2(два) поединечни двособни апартмани од по 40м...


1 €
или предлог цена
Денес 07:39Stan/dukjan so pogled na ezero

Se prodava stan koj se naogja na prizemje vo Daljan vo prv red do eze...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
999 €
Охрид

Станови

Денес 07:31Za stan vo Ohrid,menuvam atraktivno mesto Vodno

Atraktivno mesto Sk. / Vodno nad sredno Ugostitelsko 1728 m2 preku ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:09  НОВ ОГЛАС

Se prodava kamp vo Gradishte се продава камп во Градиште

Се продава камп во Градиште, блиску до WC, продавница, во новиот дел....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 00:36  НОВ ОГЛАС

Izdavam kamp vo noviot del na gradiste

Се издава камп во Градиште, блиску до WC, продавница, во новиот дел. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 00:23Продавам стан во населба Расадник

Се продава двособен проширен стан во населба Расадник на улица Карпош...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:50Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:33Apartman ,Simona,-Centar-STUDENTI i podolg period

Апартманот ,,СИМОНА,, се издава за студенти и подолг период. Се нао...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:32Страна 1 од 79

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам