Охрид
                           
406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:42Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 09:41Се продава куќа во Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина. На плацот моменталн...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:35SE IZDAVAAT DVA APARTMANI

Se izdavaat dva opremeni apartmani vo naselba Raca


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:39ИМПЕРИЈА – Куќа во населба Влашкамала

Шифра Д 94/11 Се продава куќа со вкупна површина 400м² со катност П+...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:10Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:32KUKJA i 2 MARKICI

Kukjata e izrenovirana i moze da se zivee vo nea, a na placot ima 2 m...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 16:38Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


220.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 14:07Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00SE PRODAVA KUKJA SO PROEKT ZA RENOVIRANJE!

Kukjata se naoga vo blizina na avtobuskata stanica i osvnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:26Куќа и Овоштарник /Супер цена

Се продава куќа од 230 м2 со двор од 420 м2 во Лескоец, и овоштарник ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 05:01ИМПЕРИЈА – Продажба на студија (апартмани)

Шифра Д 103/8 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 190м² ...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:32ИМПЕРИЈА – Куќа во центар

Шифра Д 81/25 Се продава реновирана куќа со вкупна површина 170м², ...


188.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 21:20Вила Ивица Ќоше - на самиот кеј

Промотивно за месец мај, се издаваат апартмани во нова вила која се н...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 17:46ПОВОЛНА куќа во Охрид

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на инд...


72.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
72.009 €
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 16:06Kukja na ulica Vasil Glavinov od 200m2 - ZDRAVESKI

Се прoдава куќа на ул. Васил Главинов Се продава реновирана куќа на ...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 280m2 na 100 metri od ezeroto- ZDRAVESKI

Se prodava kukja od 280m2 korisna vnatresna povrsina. Kukjata se nao...


460.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 135m2 so pogled na gradot i ezeroto - ZDRAVESKI

Kukja vo Baraki od 135m2 so pogled kon Ohridskoto ezero I gradot. Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:12Kukja od 300m2 vo Centar

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuv...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:11Luksuzna kukja od 480m2 Ul. Radojca Novicik - ZDRAVESKI

Se prodava luksuzna kukja na Ul. Radojca Novicik. Kukjata e na tri ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 15:11*Капитал* Куќа со дворно место и поглед на езеро, Велестово

Куќа во с.Велестово со дворно место на прекрасна локација од која се ...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 12:54***** Капитал ***** Куќа со дворно место Косел

Куќа со дворно место на границата помеѓу Лескоец и Косел, наспроти фа...


78.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 12:26Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 08:43Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 00:56Се издава куќа во стариот дел на градот на атрактивна лок

Се издава самостојна куќа на атрактивна локација со поглед на езеро и...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

30 мај 00:27ИМПЕРИЈА – Куќа со поглед на езеро

Шифра Д 102/5 Се продава куќа со вкупна површина 75м² со катност ...


139.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 21:57ИМПЕРИЈА – Куќа 140м²

Шифра Д 97/13 Се продава куќа (понова градба) со површина 140м² ,со...


132.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 21:54Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 20:24Екстра куќа за екстра цена!

Поволно се продава легализирана семејна куќа во Н.Рача. Куќата е дуп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 18:31Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 16:05Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 15:00Hotel De Lago

Villa De Lago Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локац...


40 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 12:08Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

29 мај 09:08Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мај 18:18Kukja na ubava lokacija

Odlicna moznost za investiranje vo turizam i koristenje nepovratni sr...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мај 17:3915TI Korpus KUPUVAM NIVA PLAC KUJKA

Kupuvam plac niva kujka na 15ti Korpus


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Охрид

Куќи / Вили

28 мај 17:30Продавам куќа во стариот дел на Охрид

Продавам куќа во стариот дел на Охрид, во маалото Месокастро ,на ул.1...


85 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 мај 14:39Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам