Битола
                           
3007 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

14 мај 12:20Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:31Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 мај 09:55Промовирано

Dukan na shirok sokak

Se izdava kuka na shirok sokak so dukan na samiot sokak.Objektot moze...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 17:31KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:08SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:21Se prodava 4 hektari

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38Se prodava zemjodelsko zemjishte

Se prodava zemjodelsko zemjishte vo atarot na s.Karamani vo povrshina...


2 €
или предлог цена
Денес 13:38IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:27Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava renoviran stan

Se iznajmuva stan za stranci Slobodan od 9juni do 9juli I od 13avg...


300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
38.000 €
Битола

Станови

Денес 13:00Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:31Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:30Se prodava razraboten biznis

Se prodava razraboten biznis so invertar zaedno ZA KAFICOT SE PLAK...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:30SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:29Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:12Prodavam parcela

Se prodava parcela na Rastanski pat Bitola .Cena 20e/m2 . Vladimir t...


20 €
или предлог цена
Денес 11:41Se iznajmuva

Opremena Posebno : Kupatilo Peracka Strujomer Internet


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 11:28Опремена куќа со две плочи 1.5км до центар

Moznost da se kupi na kredit so ucestvo Kukjata e vselena pred 6 g...


54.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:54STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:34Se prodava kukja vseliva

Cena po dogovor Kontakt Telefon 070 623 268 od 10 do 14 casot


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:02  НОВ ОГЛАС

Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:54Kupuvam stan do 45 - 50 kvadrati

kupuvam stan okolu 45 kvadrati ponudete so realna cena da ne e na p...


30 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:38  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUJKA SO DELOVEN PROSTOR

Se prodava kujka so deloven prostor na ul.stiv naumov 145 cena po d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:33SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN OBJEKT

Se prodava ili izdava dloven objekt komplet so inventar 2000m2 parki...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:33Се издава комплетно реновиран стан

Станот е комплетно реновиран со нов мебел, тоалет, плочки и санитариј...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:15Opremena vseliva kukja so dve ploci 1.5km do saat kula

Info


54.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:54  НОВ ОГЛАС

izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 so sanitaren cvor nasproti...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:39SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 08:28Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:18SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR

Se izdava magacinski prostor na industriski pat na ulica bursa So vi...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 08:13SE IZDAVA OBJEKT NA INDUSTRISKA(BURSA)

Se izdava del od objekt garaza So visina 5 metra So povrsina 80m2...


1 €
или предлог цена
Денес 08:13VIKEND KUKA ZA IZNAJMUVANE VO S.NIZEPOLE PELISTER

Vo pazuvite na Baba Planina vo blizina na vrvot Pelister(s.Nizepole) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 08:13SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI VO DIHOVO

SE PRODAVAT ATRAKTIVNI PLACEVI NA POVEKE LOKACI VO DIHOVO K.P 32...


1 €
или предлог цена
Денес 08:13Se iznajmuva garsonjera stan kaj kamenmost sirok sokak

Garsonjerata e luksuzno opremena. So poseben vlez Lokacijata e odli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:10  НОВ ОГЛАС

Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:54Продавам куќа

Се продава куќа во многу мирна и пријатна населба во Нова Битола на у...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:32Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам