Битола
                           
894 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Издавам реновиран стан во Битола

Станот е на 4ти спрат (75 m2) во зградата “кифла” блиску до Ат Пазар....


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 мај 11:24Промовирано

Целосно реновиран и комплетно наместен

Издавам - Целосно реновиран и комплетно наместен стан со нова бела т...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Битола

Станови

Вчера 09:31Промовирано

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:21Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:38IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:27Se prodava renoviran stan

Se iznajmuva stan za stranci Slobodan od 9juni do 9juli I od 13avg...


300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
38.000 €
Битола

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:30Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:29Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:12STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:34Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:54Kupuvam stan do 45 - 50 kvadrati

kupuvam stan okolu 45 kvadrati ponudete so realna cena da ne e na p...


30 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:38  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно реновиран стан

Станот е комплетно реновиран со нов мебел, тоалет, плочки и санитариј...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:15izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49Se iznajmuva garsonjera stan kaj kamenmost sirok sokak

Garsonjerata e luksuzno opremena. So poseben vlez Lokacijata e odli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:10  НОВ ОГЛАС

Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) ////////////////////////// SLOBODEN o...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 02:18Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 03.04.2023 ### Се издава неодамна р...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:54Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 1 Јуни 2023 до 10 Јули 2023 и од 15.09 натаму ###...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:54SE IZDAVA APARTMAN 900 den.

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:48Се издава реновиран двособен стан

Се издава реновиран двособен стан кај Бела чешма. Станот е со кујна,д...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov apartman vo centar, od 15 septemvri

АПАРТМАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 15 септември ... Се издава нов апартман ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:312-1520, Centar, se prodava renoviran stan so 1 spalna

2-1520, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА СТАН СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 50М2 , БaЛКОН ...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:49  НОВ ОГЛАС

КАРПОШ, РЕНОВИРАН СТАН, 5.КАТ, 5 ПРОСТОРИИ, БАЛКОН ПОДРУМ

КАРПОШ, СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН СТАН НА ПЕТТИ КАТ, БЕЗ ЛИФТ, СТАН СО 5 П...


46.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:402-1519, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН, 60+4+4М2, ЛИФТ

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА НОВ, СОНЧЕВ СТАН ОД 60М2, БАЛКОН 4М2, ПОДРУМ ОД 4...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:39СТРЧИН, СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН ДУПЛЕКС, 3 СПАЛНИ

СТРЧИН, СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН ДУПЛЕКС, 3 СПАЛНИ, 111М2 + 2 БАЛК...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:33ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА НОВ ТРОСОБЕН ОПРЕМЕН СТАН. ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТ...


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:33ЦЕНТАР, НОВ СТАН, 55+3М2, + 18М2 ГАРАЖА, 1.КАТ

ЦЕНТАР НОВОГРАДБА!!! СТАН 61.000 евра, 1 КАТ. 55М2 +3 М2 БАЛКОН. ГА...


61.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:32ДУПЛЕКС КАЈ ТЕХНИЧКО, 85М2 +8М2 БАЛКОНИ

3-1025, КАЈ ТЕХНИЧКО УЧИЛИШТЕ, ДУПЛЕКС 5 И 6 КАТ, ДОЛУ 47М2 +8 М2 БА...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:31КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН

ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, ОД 01.06.2023, ОПРЕМЕН СТАН, ДНЕВНА СОБА СО КУЈН...


210 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
250 €
Битола

Станови

Вчера 17:31К2235, ПОД ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, ОДЛИЧЕН СПРАТ СО ДВОР

ПОД ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧЕН КАТ ОД ПЛАНСКА КУЌА СО ПО...


58.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:31ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН , 70М2

ЦЕНТАР, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН, 70М2, П+1 КАТ, 2 БАЛКОНИ И КОРИСТЕЊ...


69.900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:31Stara Kasarna, nov opremen stan, prv kat, 2 kupatila

СТАРА КАСАРНА, НОВ СТАН НА ПРВ КАТ, ЈУГОИСТОК, КОМПЛЕТНО МОДЕРНО ОП...


80.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:31НОВА БИТОЛА, СТАН СО ДОГРАДБА, П+5КАТ

НОВА БИТОЛА, МАНСАРДА, СТАН СО ДОГРАДБА, СО КОРИСНА ПОВРШИНА 77 М2, ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:30STAN

Se prodava stan centar pejtono bez dolna ploca 65 kv +20kv vizba cena...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:23Сe изнајмува стан од 1-ви сeптeмври

Сe изнајмува опрeмeн стан во строг цeнтар на градот до Јавор со убав ...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:52СЕ ИЗДАВААТ ДВА ТРОСОБНИ СТАНА КАЈ ОФИЦЕРСКИ ДОМ

СЕ ИЗДАВААТ ДВА ТРОСОБНИ СТАНА ВО БЛИЗИНА НА ОФИЦЕРСКИОТ ДОМ. СТАНОВ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:28Се издава трособен стан 81 м2 во Центарот на Битола

Се изадава трособен стан во центарот на Битола во зграда со лифт на 8...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:28Se izdava namesten stan nad vero dzambo !

Se izdava stan pod kirija juzna strana 2ri sprat namesten komplet ...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:25Се издава

Се издава стан Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:24Apartman za stranci

Se izdava kompletno namesten Stan za stranci,opremen so klima,masina ...


999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:56Izdavam kompletno opremen 2soben stan

Kompletno ureden dvosoben stan vo blizina na bolnicata


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:55Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам