Карпош
                   
1169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sapphire Pulse RX5700XT

Koristena vo domasni uslovi... Perfektna sostojba so kutija 8GB DD...


26 мар 12:46Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,extra laptop

Dell,4GbRam,120Ssd,I3Procesor,Baterija super


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:24Matricen printer, fax, kancelariski aparati

Prodavam kancelariski aparati, i toa: 1. Printer Epson LQ-570+ ......


1 €
или предлог цена
Денес 17:35Budget Gaming PC: Fx-8350, R9 270

Процесор: AMD Fx-8350 Графичка: Radeon R9 270 RAM Меморија: 8 GB ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 17:32MagSafe polnac (adapter) za laptop MacBook, 85W, 18.5V, 4.6A

Продавам половен MagSafe оригинален полнач за MacBook со L-пин во топ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:192 Kingston RAM, 2GB , DDR3, 2Rx8

Продавам 2 половни RAM, DDR3 од 2GB во одлична работна состојба, моде...


900 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Dell Latitude D830

Продавам половен Dell лаптоп во одлична состојба. Лаптопот работи и ...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:45MacBook Pro 15.4" Early 2011

Продавам половен MacBook Pro 15.4" Early 2011, лаптопот работи без пр...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:45ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Gaming PC i5/i7/i9 - RTX/RX/GTX

lekycomputers.store Ги правиме нај квалитетните и нај ефтините Гејми...


25.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 12:21NOV INKJET TONER ZA HP 26 CRN

NOV INKJET TONER ZA HP 26 CRN


Денес 09:35ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:16LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:16ASUS M515DA R3

ASUS M515DA R3 eden korisnik upotrebuvan 2 meseca nabaven vo anhoc...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:16SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA BLACK 8/128

SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA BLACK 8/128 NOV NEKORISTEN NABAVEN VO M...


890 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Денес 09:16Продавам RTX 3090 MSI GAMING TRIO X 24GB

Продавам RTX 3090 MSI GAMING TRIO X 24GB.


50.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
55.000 МКД
Денес 08:22VGA RTX 3080 ZOTAC

VGA RTX 3080 ZOTAC


40.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
43.000 МКД
Денес 08:22Apple Slim Keyboard A1243 Scissors switch

Продавам перфектно сочувана (без знаци на користење) и многу малку ко...


Денес 08:02  НОВ ОГЛАС

Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:56Laptop MSI VR601 ispraven

Se prodava MSI Laptop , Wifi, CD , x4 USB, instaliran so Window...


2.700 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:56Se prodava tastatura

Genenesis Gaming RHOD 110


Денес 07:50McGILL Helium antena 9dBi (EU868)

Најдобрата Helium антена од McGILL оптимизирана за фреквентен опсег о...


13.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:40McGILL Helium antena 6dBi (EU868)

Одлична Helium антена од McGILL оптимизирана за фреквентен опсег од 8...


5.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:37TIMES LMR-400 коакс-кабел за Helium

Оригинален Times LMR-400 коаксијален кабел со должина од 15 метри. По...


6.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
7.500 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:33TIMES N Type Female конектор за LMR-400

Оригинален TIMES N Type Female конектор (TC-400-NFM) предвиден за мон...


600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:152 x N Type Female конектори за LRM-400

Два стандардни N Type Female конектори за LRM-400 коаксијален кабел. ...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:142 x RP-SMA Male конектори за LRM-400

Два стандардни RP-SMA Male конектори за монтирање на LRM-400 коаксија...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 04:13Kupuvam graficka RX 580 8gb, графичка, rx580, graficki

Kupuvam rx 580 8gb KONTAKT NA VIBER - 077 621 080


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 02:41KOMPJUTER PENTIUM QUAD Q8300 SSD 250 6GB RAM, GRAFICKA 1 GB

MATICNA ASUS PROCESOR 4 JADREN INTEL PENTIUM QUAD Q8300 2.5GHZ 6 G...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 23:453Com OfficeConnect 16 Port 10/100M Switch

3Com OfficeConnect Dual Speed Switch 16 Plus - switch - 16 ports - de...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:45NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:45Najeftini novi GAMING konfiguracii i3 i5 i7 i9 intel

1. Конф. 23,900ден -BUDGET iGamer- CPU i5 10400F VGA RX 580 8GB M...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 23:36Komjuter p4 so MAG 17 MoNITOR

Komjuter p4 so MAG 17 monitor pionir rw rezac NOV 1.7celeron 40hard ...


1.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 22:34Sapphire Nitro+ Radeon RX580 4GB GDDR5

Се продава Saphire Nitro+ RX580 4GB графичка карта. Графичката е мак...


4.400 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.900 МКД
Вчера 22:10Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 21:03Modularni PSU novi kabli PCIE SATA MOLEX 5pin 6pin 8pin modu

МОДУЛАРНИ КАБЛИ: 1. 5pin/2MOLEX.1SATA - 400ден MOD PERIPHERIAL 5...


390 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 20:43Komplet RAM CPU i MB za 6 8 12 karti ASRock i BIOSTAR TB250

Нови плочи. Цена за КОМПЛЕТи #1. 8,900ден MB AFOX AFHM65-ETH8EX...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 20:11PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-5 год гаранција 1. POWER BOX 800W, 215W@12V l...


2.190 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51gaming PC: Ryzen 3, 16GB DDR4-3200, RX580 8GB, 480GB SSD

Продавам нискобуџетен гејминг компјутер составен од нови делови освен...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:41Gaming PC: i5 4gen, 16GB RAM, RX580 8GB, 240GB SSD+500GB HDD

MB: Biostar B85 CPU: Intel Core i5 4570 RAM: 16GB(2x4GB) DDR3-1600 ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40Gaming PC: i5 6600, 16GB DDR4, RTX 2060, 256GB NVMe + 500GB

Продавам одлично сочуван и комплетно исправен гејминг компјутер со сл...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам