121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 8 64g odlicen

Telefonceto e e vo odlicna sostojba. Funkcionira dugmeto ne e poravan...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 18:30Se prodava A1 Alpha 20

Telefonot e vo odlicna sostojba,drzi baterija


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
30 мар 21:41SAMSUNG A32

Samsung A32 128GB 6,4" Baterija 5000 mAh Mnogu malku koristen Nema ni...


7.500 МКД
или предлог цена
30 мар 19:48Се продава нов неотпалуван XIAOMI REDMI 9AT

Се продава нов неотпакуван XIAOMI REDMI 9AT купен на 28.03.2023 со га...


5.999 МКД
или предлог цена
29 мар 17:45Iphone 11Pro Max

Telefonot e vo extra sostojba se e original na nego za info zvoni sam...


30.000 МКД
или предлог цена
29 мар 17:36T Phone pro 5G

Se prodava nov telefon sega zeman od salon ne uklucen so garancija po...


13.000 €
или предлог цена
28 мар 12:43Prodavam Samaung Galaxy J5 2017

Prodavam Samaung Galaxy J5 2017 Stakloto od ekranot e skrseno no tele...


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 10:40Huawei P40 Lite

Се продава мобилен телефон Huawei P40 Lite


7.000 МКД
или предлог цена
27 мар 11:13Nokia X100 (NE KORISTEN)

Se prodava NOKIA X100 5G NOV voopsto ne koristen komplet so polnac. ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 мар 00:02Se prodava NOV TELEFON T-Phone 64Gb !!!

Се продава нов некористен телефон T-Phone 64Gb, доделен од Т-Mobile з...


1 МКД
или предлог цена
26 мар 19:57Samsung Galaxy S22 Ultra

Kontakt:077-430-001;


По Договор
или предлог цена
24 мар 13:31SE PRODAVA IPHONE 11 (pro,11,12,13)

Telefonot e so originalen polnac i kutija donesen od USA vo dobra sos...


По Договор
или предлог цена
24 мар 12:35IPHONE XS 64GB Gold

Telefonot e donesen od Germanija vo dobra sostojba. Info na 070252...


280 €
или предлог цена
21 мар 11:06MOBILEN HONOR 2OE

MOBILEN HONOR 2OE SO MASKA I POLNAC


5.000 МКД
или предлог цена
18 мар 11:59HONOR X8

Telefonot e vo perfektna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
15 мар 08:06Se prodava ZTE S751

Se prodava maximalno zacuvan ZTE S751 mobilen telefon. Raboti na sit...


650 МКД
или предлог цена
12 мар 12:12Se prodava Alcatel 2003g

Se prodava bukvalno kako nov Alcatel 2003g mobilen telefon. Raboti n...


800 МКД
или предлог цена
12 мар 12:10iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight Green

Се продава iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight green во одлична состојба ...


430 €
или предлог цена
11 мар 17:58Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван

Цената е последна!!!! Телефонот буквално не се разликува од НОВ!!!! ...


24.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:28Se prodava Huawei p30 pro

Telefonot e maksimalno socuvan


210 €
или предлог цена
07 мар 13:00Se prodava iPhone SE 2020 64GB

Se prodava iPhone SE 2020, 64GB bel. Battery health: 85% Kupen na 2...


12.000 МКД
или предлог цена
05 мар 17:00Se prodava Sony Ericcson s312

Se prodava Sony Ericsson s312 mobilen telefon. Raboti na site mrezi ...


500 МКД
или предлог цена
01 мар 22:00Se prodava Sony Ericsson w100i Spiro

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson w100i Spiro mobilen telefo...


650 МКД
или предлог цена
01 мар 22:00Se prodava Sony Ericsson Zylo

Se prodava maximalno zacuvan Sony Ericsson Zylo mobilen telefon. Rab...


700 МКД
или предлог цена
01 мар 22:00Se prodava Iphone 12 pro max

Se prodava Iphone 12 pro max. Nosen e mnogu malku,maksimalno socuvan,...


650 €
или предлог цена
27 фев 22:22Продавам T Phone Pro 5G

Продавам T Phone Pro 5G, користен само 15-20 дена , исправен, не е ...


15.000 МКД
или предлог цена
27 фев 13:36Se prodava honor x6 Nov ne uklucen

Se prodava honor x6 ne e uklucen od A1 so Garancija


10.000 МКД
или предлог цена
23 фев 14:15Xiaomi Redmi 9

Odlicen kako nov bez nikakov problem so zastitna maska i kompletna ku...


4.500 МКД
или предлог цена
22 фев 10:32Nova Nokia 5G

https://www.amazon.com/Nokia-Android-Unlocked-Smartphone-6-82-Inch/dp...


9.900 МКД
или предлог цена
17 фев 19:49Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Se prodava >Redmi Note 9 Pro bez nikakva zamerka >Odlicno socuvan b...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:47Iphone 8 86%

socuvan ne e menjata baterijata


120 €
или предлог цена
27 јан 13:50LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.300 МКД
или предлог цена
25 јан 13:50Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked...


8.900 МКД
или предлог цена
10 јан 09:01ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


3.900 МКД
или предлог цена
10 јан 09:01Bentley telefon (nov)

Se prodava Bentley mobilen.Telefonot e so golemina na Usb odlicen rab...


2.199 МКД
или предлог цена
08 јан 15:04Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T. Memorija 6gb so 128 gb Kameri -Predna self...


5.500 МКД
или предлог цена
04 јан 07:29Се продава Iphone7

Се продава Iphone 7 купен 2020 година и користен е само 1 месец.Теле...


7.500 МКД
или предлог цена
30 дек 18:40Se prodava iPhone 6

Iphone 6


3.000 МКД
или предлог цена
22 дек 00:40Samsung A21s

Prodavam samsung a21s vo odlicna sostojba odlicen Star e godina ipo...


5.000 МКД
или предлог цена
16 дек 10:38I PHONE 13 pro max

Bez grepka !!! 076 560 237 Goran


950 €
или предлог цена
09 дек 23:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам