4134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo V60 2.0 D2 NORDIC+

Volvo v60 2.0 D2 NORDIC+ CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR! ...


15.500 €
или предлог цена
21 мар 19:53Промовирано

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM (SPORT)

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM ( SPORT ) CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR Z...


12.300 €
или предлог цена
21 мар 20:51Промовирано

Audi Q7

Se prodava 2010god 3.0 Napraven golem servis redovno servisirano ...


17.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
19.000 €
Вчера 13:00Промовирано

Citroen C3, benzin 1.4, na 90.000km, Reg.cela godina

Kolata e maksimalno socuvana bez nikakov problem, motor karoserija, m...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:25Citroen C3, benzin 1.4,na 90.000km,Reg.cela godina

Колата е многу сочувана, има поминато 90 000км,и е увезена пред 3 год...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:25Motorni kosi - Trimeri

Агриа Центар Ви нуди повеќе модели на тримери по различни цени, јачин...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:22Motokultivatori BELLINI B - 100 / 1G - 75

Ова е веќе добро познат модел на македонскиот пазар, со стекнато рено...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:22Motokultivator Bellini - 110 F / 1G - 80 F

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 210 cm3, 7 кс., с...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:21Motokultivator Villager VTB 4811

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 4811 - Брзини: 2 напред + 1 назад - Шири...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:21Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:21CITROEN C5 2.0 HDI 2011 GOD

Citroen C5 2.0 HDI 140 ks, 2011 god. 210300 km. (Neuvezuvan). Citroen...


6.700 €
или предлог цена
Денес 09:21CITROEN C4 1.6 DIESEL

Registriran do dekemvri Zelen karton cela godina +4 letni gumi


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Денес 09:19IVECO DAILY 2.8 TURBO DIZEL

Voziloto e registrirano cela godina 1997 godina Pali vozi


1.950 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 09:18CITROEN JUMPER 2.5 OBICEN DIZEL

Pali vozi, 2001 godina Registrirano do 9 mesec


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Штип

Комбиња

Денес 09:18Prodavam Delovi od motor za Mahindra Scorpion

Imam gi site delovi od Motor za Mahindra


1 €
или предлог цена
Денес 09:18Seat Altea 1.4i

Se prodava Seat Altea 1.4i, benzin/plin so A test vpishan vo soobraka...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:58Se prodava Poluprikolka Schmitz

Se prodava poluprikolka Schmitz 2006 godina so stranici, registrirana...


1 €
или предлог цена
Штип

Приколки

Денес 08:53Brembo капачиња, универзални за сите возила.

➡️ Brembo капачиња, универзални за сите возила. ➡️ Еден пар чини 500...


800 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Izrabotka proizvodstvo na tepisonski patosnici po merka

💥АКЦИЈА💥 ⚡️Со секоја нарачка на теписонски патосници со доплата од...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:39Car radio, 1 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD, Bl

🚗 Car radio, 1 din, VIDEO, mp3 player, Mp4,Mp5 player, DVD, Bluetoot...


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 08:38215/60-16 Continental m+s 6000 denari 4ri komada 078/368-070

215/60-16 Continental m+s 6000 denari 4ri komada 078/368-070


6.000 €
или предлог цена
Денес 08:38Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


1 €
или предлог цена
Денес 08:35gumeni camci-servis i popravka

profesionalno lepenje i popravka na sekakov vid na camci (guma,pvc,ne...


500 МКД
или предлог цена
Денес 08:23Camec Bombard C3 3.80m

Bombard c3 3.80 m so aluminiumski pod so kobilica,camecot ode komplet...


Денес 08:23Bmw 216 grand toure 2017g

Registrirano cela godina. Za poveke info na tel: 070368508


14.300 €
или предлог цена
Денес 07:58Volvo xc60 190ks awd 4x4 led

Plateni site davacki do registracija.


36.000 €
или предлог цена
Денес 07:58Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.


35.900 €
или предлог цена
Денес 07:58Toyota chr 18 hybrid

Voziloto e uste pod garancija ima pominato 28 000km.kupeno vo m.k.vre...


24.990 €
или предлог цена
Денес 07:58Audi q5 matrix 3xsline quattro virtual

Pefektno bogat so mnogu oprema.pateni site davaciki do registracija.


11 €
или предлог цена
Денес 07:58Vw tiguan 4motion led panorama alkantara

Kilometri originalni ne vrakani proverka za kilometri po vasa zelba.m...


14.900 €
или предлог цена
Денес 07:58MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


9.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.000 €
Штип

Камиони

Денес 07:40Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


10.150 €
или предлог цена
Денес 07:29Reno megan kako nov 2019

Reno megan ful opremen navigacija tempomat avtomacki svetla senzor za...


13.800 €
или предлог цена
Денес 07:21Opel antara kupena vo mk prv sopstvenok 87000km

Prodavam opel antara 2.2dizel 163ks 6 brzini kako nova


15.200 €
или предлог цена
Денес 07:21Opel Vectra 1.6 benzin-plin atest

Opel Vectra 1.6 benzin plin atestiran Registrirana do 03.01.2024 74...


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Денес 01:20Bombina nova (Toyota aygo, Pezo 107, Citroen c1)

Prodavam nova bombina, odgovara za toyota aygo , citroen c1, pezo 107...


2.500 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 01:01Univerzalna lambda sonda

Sondata e cisto nova ne upotrebena, univerzalna so cetiri zici inf. N...


2.800 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 01:01Bmw e46 320d Elektronika za bosh

Elektronikata e vo isprsvna sostojba, inf na tell. 078 383 241


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:01Bmw e46 320d original drzac za aspuh

Drzacot e cisto nov, original bmw inf. Na tel.078 383 241


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:01Bmw e46 320d original poloven drzac za aspuh

Drzacot e originalen poloven , vo odlicna sostojba 078 383 241 078 3...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 01:01ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 23:39Bandazi so gumi

Bandazi so gumi 225/45/17-Metcedes Bandazi so gumi 225/50/17-Audi B...


350 €
или предлог цена
Вчера 23:16Mitshubisi Outlander 2.0 TDI 4x4

-Mitshubisi Outlander 2.0 TDI-140 ks. -Vo odlicna sostojba 4×4,klima...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:16Страна 1 од 104

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам