Подкатегорија:
                   
274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pegla na parea PHILIPS

Prodavam pegla na parea marka PHILIPS. Cena po dogovor. Za site infor...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

Денес 15:52Masinki za sisanje WHAL, GRUNDIG, MOSER

Prodavam masinki za sisanje marka WHAL, Grundig, Moser. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:52Masina za melenje meso

Prodavam masina za melenje meso. Cena po dogovor. Za site informacii ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:51Rerna za vgraduvanje Eurolux

Ispravna


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:46Se prodava Gorenje WA 60129 8000 MKD

Se prodava Gorenje WA 60129 masina za perenje alishta vo ispravna sos...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
Вчера 14:33servis na vgradlivi furni i plitni i sporeti

servis na vgradlivi furni plotni i sporeti servis za masini za b...


8 €
или предлог цена
Вчера 14:32servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32servisiranje na sporeti ......

servisiranje na sporeti vgradlivi furni i plotni


3 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32servis za pravosmukalki....

servisiranje na pravosmukalki


9 €
или предлог цена
Вчера 14:32lageri promena remont masina za alista

lageri promena masina za alista Servis na masini za alista sadovi i...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:32delovi i servis za bela tehnika

delovi novi i polovni za bela tenkia i servis za bela tehnika


1 €
или предлог цена
Вчера 14:31Продавам тањири за микробранови

Продавам тањири за микробранови печки дијаметар 24 до 28 см. Контакт...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08Se prodava Beko No Frost frizider, 6000 MKD

Se prodava Beko No Frost frizider, vo ispravna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Се продава фрижидер горење

Фрижидерот е бел во одлична состојба.Работи беспрекорно и не е многу ...


600 €
или предлог цена
Вчера 09:56SE PRODAVA MAShINA ZA PERENjE

Prodavam polovna mashina za perenje obleka GORENjE WA583 koja e vo su...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 04:17Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
29 мар 16:34PRODAVAM NISKA MASINA ZA PERENJE EXTRA SOSTOJBA BIO

PRODAVAM NISKA MASINA ZA PERENJE EXTRA SOSTOJBA BIO. MASINATA E MNOGU...


По Договор
или предлог цена
29 мар 09:57PRODAVAM KOMBINIRAN SPORET GORENJE KAKO NOV

PRODAVAM KOMBINIRAN SPORET GORENJE KAKO NOV,MALKU KORISTEN SOCUVAN,VO...


По Договор
или предлог цена
29 мар 09:56MINI FURNA CORREDO CM-202

Prodavam mini furna CORREDO CM-202 neupotrebuvana so dimenzii sirina ...


3.500 МКД
или предлог цена
29 мар 09:53BAGAT

Prodavam ispravna masina za sienje, VRTETE NA 075 470 784


1 €
или предлог цена
28 мар 20:27Samsung Mikrobranova Pecka

SAMSUNG nova Mikrobranova Ne otvorena pecka ..ista e kako na slikata....


6.000 МКД
или предлог цена
28 мар 17:35Sokovnik cedalka Tefal

Sokovnik cedalka Tefal 100w Ednas koristen, kupen pred 3 dena 4700de...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 13:34Srafilica Enhel mini s nova baterija

Mini srafilica so nova baterija i polnac


600 МКД
или предлог цена
28 мар 11:34Grejac za termo

Se prodava tri grejaca po 1 kwkako na slika


800 МКД
или предлог цена
28 мар 11:31Polnac na bateriji 6 i 12 v

Se prodava polnac na bateriji 6 i 12 v kako na slika


500 МКД
или предлог цена
28 мар 11:28Profi pegla Philips

Xse prodavat dve prfi pegle Philips edna ispravna druga za rez.delovi...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

28 мар 11:10Фрижидер ладилник / Frizider ladilnik

Продавам фрижидер / ладилник , погоден за слаткари за ладење на сок и...


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:12MOTOR OD PERALNA

Prodavam motor od peralna, novi tipovi. Informacii na Tel.078203103


30 €
или предлог цена
28 мар 09:19Стимер-Пегла на пареа PHILIPS GC 536

Продавам не многу користена пегла стимер на пареа PHILIPS купена од Н...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Апарати за домаќинство / Пегли

27 мар 17:18karcher bateriska pravosmukalka

pravosmukalka so novi baterii


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 14:10MASINA ZA PERENJE - GENERALELEKTRIK

SKORO NOVA MASINA ZA PERENJE NA ALISHTA -CANADSKO PROIZVODSTVO GORN...


100 €
или предлог цена
27 мар 13:38Tesy bojler 80l 2kW

Prodavam Tesy bojler 80l 2kW koristen 1.5 god.


3.000 МКД
или предлог цена
25 мар 11:41Плинско решо и две боци од 3л

Продавам плинско решо со боца 3л. поврзано комплет и уште една боца с...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 23:27Aspirator za kujna ELICA

Se prodava nov neotpakuvan aspirator za kujna ELICA kupen od Neptun. ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 мар 22:22Itno prodavam termostat za bojler koncar

Itno prodavam ispraven termostat za bojler marka Koncar ne mnogu kori...


300 МКД
или предлог цена
23 мар 13:36Bojler Protocna cesma boljer 3kW -Instant topla voda - Novi

Prodavam novi cesmi protocen boljer Materijal INOX Snaga 3 kilowat...


2.200 МКД
или предлог цена
23 мар 11:17Продавам тањири за микробранови

Продавам тањири за микробранови печки дијаметар 24 до 28 см. Контакт...


350 МКД
или предлог цена
22 мар 21:17Prodavam aparat za pravenje kolacinja CORAL

Prodavam aparat za pravenje mafini / kolacinja. *Aparatot e nov ne e...


1 МКД
или предлог цена
22 мар 13:02Masina za perenje Samsung EcoBubble 7kg

Prodavam masina za perenje Samsung WW70K5210UX so inovativna programa...


8.900 МКД
или предлог цена
22 мар 11:24Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам