Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Staklen komplet

300 denari


300 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Kristalna vazna

Kristalna vazna


300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51Stakleni sadovi

Se komplet za 400 denari


400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:51se prodava tengjere 20 litri so kapak

se prodava tengjere 20 litri so kapak Visina 28sm dijametar 36


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 00:29Se prodava tava so escaj kapak i tavta

Vatrostalna tava so escaj kapak i tavta Nova neotpakovana


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 00:29Se prodava srebrena tavta nova

Se prodava srebrena tavta nova nekoristena


1.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 00:28se prodava tengjere aluminium 20 litri

se prodava tengjere aluminium 20 litri so kapak kako na slikata Visi...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 00:26Plasticni burina

Plasticni burina


1 €
или предлог цена
31 мај 16:37Kristalni sadovi

сл. 1 Жардињера со капак - машински кристал 900 ден. сл. 2 Сад за ра...


900 МКД
или предлог цена
28 мај 23:55SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


25 МКД
или предлог цена
27 мај 15:54Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
27 мај 15:54Plasticni burinja

Plasticni bure100litri


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
27 мај 15:54bocva/бочва/буре/bure

се продава користена/половна дабова бочва за вино 320 литри, исчистен...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мај 23:11Se prodavaat kristalni vazna i sad za ovosje i bonboni

Se prodavaat kristalni vazna,sad za ovosje,za bonboni mnogu povolno p...


1 €
или предлог цена
17 мај 18:44Pekac za Pici. Pica pan

Se prodava nov specijaliziran pekac za pici Nelepliv teflon materija...


14 мај 00:27Krigla cinivce

Starinska keramicka krigla


09 мај 10:05Nov noz

Nozot e nov vo originalnoto pakovanje. Dolzina na secilo 20 cm, dolzi...


09 мај 10:04Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


300 МКД
или предлог цена
06 мај 20:59Se prodava oval Nov nekoristen

Se prodava oval Nov nekoristen


05 мај 18:43Pekac za pica, pizza

Poloven pekac za pica ili drugi pecenja elektricen i podvizen. So ka...


02 мај 06:43Posluzuvalnici

Novi nekoristeni 500 denari komplet


01 мај 08:34se prodava inka za bocva

inka za bocva Golemina na Mal otvor 12.7*9.5 Golemina na golem otv...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
21 апр 18:48Se prodava masina za melenje

Se prodava masina za melenje


900 МКД
или предлог цена
21 апр 18:32TENDJERINA SVAJCARSKI NOVI

SET NOVI SVAJCARSKI TENDJERINJA SO NAJKVALITET


17 апр 10:02BOKAL SO CASKI ZA RAKIJA

NOV STAKLEN BOKAL SO 4 CASKI ZA RAKIJA VO PRIRODNO ZELENA BOJA OD TEN...


1.500 МКД
или предлог цена
06 апр 21:24Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
02 апр 10:28Golem Keramicki sad

Keramicki sad donesen od Amerika


02 апр 09:09PLASTICNI BURINJA SO KAPAK

Se prodavaat plasticni burinja za prehrana so kapak, od 230 litri. ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 мар 14:04se prodava bure 50 litri

se prodava bure 50 litri


250 МКД
или предлог цена
05 мар 14:586 teglicki

6 teglicki za 100


100 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 150 denari


50 МКД
или предлог цена
01 јан 09:41Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bure 200L so cep koristeno 2-3 sezoni za vino.


1 €
или предлог цена
13 дек 20:50Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bureto e so cep i kako novo, koristeno edna sezona za vino.


1 МКД
или предлог цена
13 дек 20:49Silver Royal SOLINGEN PRIOR EXCLUSIVE Cooking set

Високо квалитетни тенџерина за готвење од Германско производство со 3...


04 дек 18:44PLASTICNA BOCVA 230L

Bocvata e grcka,koristena dve sezoni i e kako nova.


4.000 МКД
или предлог цена
11 ное 12:54Srebren pribor

Srebren escajg za 10 osobi


14 окт 09:30Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Kristal staklo porcelan keramika

Cena 200 den .


200 МКД
или предлог цена
09 мај 17:48Печка на пелети-само една сезона користена

Тип на печка: Smederevo Srbija 10 Како нова и последен модел. За про...


20.000 МКД
или предлог цена
30 апр 15:07Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам