3800 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER 313 2010god

КОМБЕТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!!! ИТНОО!!! РЕГИСТИРАНО КЛИМА ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

19 мај 09:10Промовирано

SE PRODAVA MERCEDES E 200

PRODAVAM MERCEDES E 200, PROIZVEDEN 2014 GOD, REDOVNO SERVISIRAN, AUT...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

25 мај 22:12Промовирано

IVECO EUROCARGO ML 75E

Kaminot e vo odlichna sostojba, Servisirani kochnici vo izum kompletn...


7.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 18:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW 120d

Се продава BMW 120d, 177 HP Произведено 2007 год. Многу високо ниво...


7.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:00Ml 270 dizel. Top sostojba

Mercedes. Ml 270. Top sostojba. So dupli bandazi so gumi. 071 751 ...


5.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:58OPEL SIGNUM ODLICNO SOCUVAN 075 258 223

PRODAVAM OPEL SIGNUM, REDOVNO SERVISIRANA(NAPRAVEN GOLEM/MAL SERVIS, ...


2.599 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.799 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:39JVC cd pleer

Cd pleer JVC ,4×50w, rds, usb, aux i dr. Socuvan i mnogu malku korist...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:59JVC cd pleer

JVC cd pleer rds usb. polovno mnogu malku koristen. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:59Poliranje na farovi / полирање на фарови 3M

Полирање на фарови и штопови со професионална паста 3М со нанесување ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:43Kupuvam ispravni, zaribani i osteteni scooter vespa 50cc

Kupuvam ispravni, zaribani i osteteni motorcinja 50cc do 200 evra. Po...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:43Prodavam Skuter Hamachi 50 cc 2 Taktna vespa

Prodavam skuter VO VOZNA SOSTOJBA Hamachi 50 cc , DVOTAKTEN!!! Rep...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 19:25Citroen DS3 1.6 HDi 92ks, 2011 godina

Citroen DS3 1.6 HDI 92 ks 2011 godina * Voziloto e so full oprema...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Opel Corsa 1.3 CDTi, 2011 godina

Opel Corsa 1.3 CDTi 55kw/75ks 2011 godina * VOziloto e vo TOP so...


4.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Opel Meriva 1.3 CDTi, Cosmo, 2012 godina

Opel Meriva 1.3 CDTi, 95 ks 2012 godina * Cosmo paket Best Aut...


5.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI, DSG-Automatik

Volkswagen Polo Cross 1.6 TDI 90ks 2013 godina * Highline nivo n...


10.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Skoda Yeti 2.0 TDI, 4x4, 2015 godina

Skoda Yeti 2.0 TDI 2015 godina 4x4 pogon na site trkala !!! VoZi...


11.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Mercedes-Benz C klasa, Avantgarde, 2011 god

Mercedes Benz C klasa C 180 CDi 120 ks 2011 godina * Voziloto e ...


9.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Ford Focus 1.6 TdCI, 2009 god.

Ford Focus 1.6 TDCI 66kw/90ks 2009 * Fordot e vo odlicna sostojb...


4.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.950 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Nisaan X-trail 2.0 dCi, 4x4, Automatik

Nissan X-trail 2.0 dCi 4x4 Automatik 2007 godina *Voziloto e co...


6.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2009 god

Opel Astra GTC 1.7 CDTi 110 ks 2009 godina Klima, servo, kozen v...


3.750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.999 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

Seat Altea 1.2 TSI 77kw/105ks 2014 godina Seat Altea so FULl opr...


6.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.300 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Audi A4 Avant, 2.0 TDI, 2017

Audi A4 Avant 2.0 TDi 120 ks 2017 godina * Voziloto e vo TOP sostojb...


16.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Peugeot 308 1.6 HDi, 2011 god.

Peugeot 308 1.6 HDi 110 ks 2011 godina * Voziloto e vo TOP soatojba,...


6.700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Mercedes-Benz A180CDI, Automatik, 2008 god

Mercedes Benz A klasa 180 CDI 109 ks 2008 godina * Elegance nivo na...


5.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

Audi A3 1.6 TDI 77kw/105ks 2009 godina * Vozilot e vo TOP sosto...


7.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
7.650 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 19:09Prodavam bmw gs 1250 hp boja pod garancia seuste

Prodavam bmw gs 1250 2020 god na proizvodstvo seuste pod garancija.Pr...


18.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.300 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:35IVECO EUROCARGO ML 75E

Kaminot e vo odlichna sostojba, Servisirani kochnici vo izum kompletn...


7.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Камиони

Вчера 18:29  НОВ ОГЛАС

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 COSMO

Se prodava OPEL ANTARA 2.0 CDTI 4X4 voziloto e vo peerfektna sostojb...


8.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:22FORD FIESTA 1.4 TDCI TITANIUM

Se prodava Ford Fiessta 1.4 tdci TITANIUM voziloto e vo peerfektna s...


5.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 18:21EURO KUKA ZA PEUGEOT 307 ,2002 god

ПРОДАВАМ ГОДИНА ДЕНА КОРИСТЕНА ЕУРО-КУКА ЗА PEUGEOT 307 ,2002 god.


60 €
или предлог цена
Вчера 17:58PEUGEOT 307 ,2.0 HDI,90KS

Продавам Peugeot 307 ,2.0 HDI ,90 KS ,2002 година, 308000 км ,сребрен...


4.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:58ZADEN BRANIK ZA 307 ,2002 god

Продавам заден браник за Peugeot 307,2002 god


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58Opel Astra H GTC

Voziloto e vo mehanicki perfektna sostojba, so podatoci za site servi...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:55Zaden branik za audi A4(B8) bela boja

Se prodava Zaden branik za audi A4(B8) bela boja vo perfektna sostojb...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:40Seat Leon 1.9 tdi 2007

Se prodava seat leon. 2007mo godiste. 105hp 1900 kubika. climatronic....


4.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:37FIAT BRAVA 1.4 BENZIN PLIN ATEST KLIMAA MOZE ZAMENA

se prodava fiat brava opremaa:: 4 novi gumi tigar za site sezoni p...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:35Chevrolet Spark

Возило домаќински сочувано со многу мала потрошувачка и во одлична со...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 17:06  НОВ ОГЛАС

Preden lager FAG za Pasat B6,7,8 Golf 5,6,7

Nov preden lager FAG so fabricki zig i srafovi komplet Odgovara za:...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01Kia Sorento 2011g 140.000km avtomatik 4x4

145 kw 197hp 2.2 crdi AWD Vtor gazda, kupena od Kia Makedonija. Garaz...


11.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:28Audi A3 1.9 TDI

Prodavam audi a3 1.9TDI 66KW, 1998 god.so pominati 280.000km.Vo odlic...


2.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 16:14Se prodava Mercedes c 200 so full oprema

Se prodava Mercedes c200 vo odlicna sostojba so full oprema kontakt n...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 15:50Fabricko radio Opel Insignia 2009-2013

Prodavam orginal fabricko radio za Opel Insignia 2009-2013, malku kor...


Вчера 15:46Nov celicen bandaz Nova Bridgestone Turanza 225/55/R17 97W E

Нов бандаж и нова гума. Користена е како резервна - никогаш употребена


100 €
или предлог цена
Вчера 15:46Страна 1 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам