220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan

Samsung Galaxy A33 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven bez ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Денес 09:43OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka

OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka bukvalno kako no...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 09:43Xiaomi 11T so 8gb ram bez grepka kako nov

Xiaomi 11T so 8gb ram i 128gb memorija bez grepka kako nov full pack....


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
Денес 09:43Samsung A52

kako nov staklo 075414590 075414590 075414590


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB( CH )

Samsung galaxy z fold 3 5g 512 gb Neverlock(rabotit na site karti) ...


680 €
или предлог цена
Вчера 15:26iPhone 6 Plus 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 32GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


100 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 128GB

Kako nov, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 7 Plus 32GB

Kako nov, sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
Вчера 12:19iPhone 8 64GB

Kako novi, sledat so polnaci. RED & WHITE ...


130 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


240 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


320 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
330 €
Вчера 12:17iPhone 11 Pro Max 64GB

BLACK - Kako nov, sledi so polnac, battery health 96% - 460 evra. ...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 12:17iPhone 12 Mini 64GB

Kako novi, sledat vo originalno pakuvanje. RED & PURPLE ...


380 €
или предлог цена
Вчера 12:17iPhone 12 64GB

Vo odlicna sostojba, sledat vo originalno pakuvanje. BLUE & RED ...


450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
460 €
Вчера 12:16iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Вчера 12:16Honor X7

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


140 €
или предлог цена
Вчера 12:15Honor X8 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 mes...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei P Smart Pro

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:15Huawei Mate 20 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
Вчера 12:14Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac. Zabeleska: Puknati predno i ...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:13Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi so polnac. Podobrata verzija so 8GB RAM ...


250 €
или предлог цена
Вчера 12:12Huawei P40 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. Podobrata verzija so 8GB ...


230 €
или предлог цена
Вчера 12:12OnePlus Nord CE 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:12Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi so polnac.


220 €
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy A53 5G

Vo dobra sostojba, sledi so kabel.


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Вчера 12:11Samsung Galaxy A80

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje. Zabeleska: Puk...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy S8 Plus

Kako nov, sledi so polnac. Zabeleska: Puknato predno staklo vo dol...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:11Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
Вчера 12:09Samsung Galaxy S20 Plus

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S21 5G

PURPLE 256GB - Kako nov, sledi so polnac - 380 evra. WHITE 128GB -...


360 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
380 €
Вчера 12:08Samsung Galaxy S22 Plus 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 22 meseci.


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Вчера 12:07Vivo Y01, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


130 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 19 meseci.


150 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


280 €
или предлог цена
Вчера 12:07Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 11 meseci.


350 €
или предлог цена
Вчера 12:06Xiaomi Mi 11 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


360 €
или предлог цена
Вчера 12:05Samsung Galaxy A32 4GB RAM/128GB

Se prodava Samsung Galaxy A32 vo odlicna sostojba. Telefonot e vo ori...


7.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:07Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам