105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вентилатори вентилатор ventilator ventilatori

Исправни различни големини


50 €
или предлог цена
Вчера 09:40Dozer ustava zaustava дозер заустава

Комплет со редуктор 1.5 кв


400 €
или предлог цена
Вчера 09:40Turbini so greaci za susari турбини со греачи за сушари

Комплетни турбини со греачи за сушари


200 €
или предлог цена
Вчера 09:40Vakum pumpa вакум пумпа пумпи

Големи и мали исправни


5 €
или предлог цена
Вчера 09:39Пумпа пумпи pumpa za voda

Голема нова не употребена пумпа со половен 55кв мотор


1.200 €
или предлог цена
Вчера 09:39Vakum pumpa вакум пумпа вакуум

Големи Јапонски клипни вакум пумпи со 97% ефикасност значи прави вак...


500 €
или предлог цена
Вчера 09:39Plasticni ventili пластични вентили

Нови 42 и 52 мм внатрешно


5 €
или предлог цена
Вчера 09:39Зегерови зегер zegorovi zeger osigurac osiguruvac

Најразлични димензии. Се продаваат само топтан по 2 евра кило Има ...


2 €
или предлог цена
Вчера 09:39Semerinzi semering simering семеринг симеринг семеринзи

Нови семеринзи за хидраулика и пневматика . О прстени Сетови за пу...


4 €
или предлог цена
Вчера 09:39Magacinski Raft raftovi рафт рафтови

Поцинковани брзомонтажни индустриски рафтови со носивост од 2 тона по...


120 €
или предлог цена
Вчера 09:39Turbina turbini ventilator ventilatori турбина вентилатор

Високо притисни големи со 22 и со 18.5 кв мотор


5 €
или предлог цена
Вчера 09:39Reduktor reduktori редуктори редуктор

Голем 1430 кг тежок редуктор со преносен однос 12/1


2.500 €
или предлог цена
Вчера 09:38Hidroulicni hidraulicni hidriolicen hidraulicen klip klipovi

Pogolem izbor na hidraulicni klipovi so razni golemini i izvedbi Ima...


5 €
или предлог цена
Вчера 09:38Plasticen ABS fiting i ventili

Extra kvalitet moze i toptan na kilo


2 €
или предлог цена
Вчера 09:38Пумпи пумпа pumpi pumpa

Нови пумпи


200 €
или предлог цена
Вчера 09:38prohrom prohromska inox inoks инокс прохромска пумпа pumpa

Прохромска пумпа за во прехрана so 7.5 kw motor


5 МКД
или предлог цена
Вчера 09:37Servo brushless motori komplet so drajveri

Vo top sostojba


5 €
или предлог цена
Вчера 09:37Pistol za farbanje пиштол за фарбање

Нови пиштоли за автоматско фарбање со течна боја и резервни дизни за ...


50 €
или предлог цена
Вчера 09:37Golem vibro motor motoro vibrator vibratori вибратор вибро

Се продава вибро мотор од 6 кв со 1400 вртежи тежок 243 кг со два те...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:37Интермитентен (повремен/испрекинат) механизам

Механизам што дава испрекинати пренесени движења за одреден агол


300 €
или предлог цена
Вчера 09:37Pumpa so lizgacki plocki za prenos na fluidi

Pumpata nosi 4 kw motor u e nameneta za prenos na fluidi


300 €
или предлог цена
Вчера 09:37Hidromotor hidro motor хидромотор хидро мотор

Голем хидромотор изваден од 10 тонска подвижна дигалка i drugi pomali


300 €
или предлог цена
Вчера 09:37Elektroventili i razvodnici za Hidraulika хидраулика разводн

Неколку типови на електро раводници и вентили


50 €
или предлог цена
Вчера 09:36Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство

Се издава работилница под наем за слаткарство и пекарство ,опремена ....


По Договор
или предлог цена
21 мар 22:18Veknalica za pekara

Mashinata e so novi platna i celosno e reparirana mozi da se vidi i p...


1.500 €
или предлог цена
18 мар 15:07Turbina turbini ventilator турбина

5.5 кв мотор со турбина за воздух


500 €
или предлог цена
17 мар 09:26Hidraulicna pumpa Hidraulicen agregat hidroagregat пумпа

Хидроагрегат со двостепена хидраулична пумпа со 11 кв мотор и 300 лит...


1.000 €
или предлог цена
17 мар 09:26Varijabilni варијабилни reduktori reduktor редуктори редукто

Праволиниски редуктори ( мултипликатори) со редукција од 1/1 до 5/1


180 €
или предлог цена
17 мар 09:26Vakum pumpi pumpa blower duvac turbina

Дувач или вакум пумпа избор од повеќе примероци од 100 евра нагоре


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Ланци синџири lanci lanec singir

Нови ima i za viluskari


5 €
или предлог цена
17 мар 09:25Dojavuvaci za pozar дојавувачи за пожар

Нови


200 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Zapcesti i varijatorski kaisi kashi каиши

Се продаваат варијаторски и запчести каиши и кожени и гумени траки


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Ладнак ладилник ladnak ladilnik

Ладилник на воздух за компресор


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Kuki za kran куки за кран нови digalka

Нови куки за дигалки


5.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Pumpi za maslo za podmackuvanje

Мали пумпи со казанчиња за централно подмачкување на машини


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Kompresor i vakum pumpa

Mal kompresor za nizok pritisok kombiniran so vakum pumpa za graficki...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Пловак plovak industriski

Нови


1.500 МКД
или предлог цена
17 мар 09:25Regulator

Ispravni japonski


50 €
или предлог цена
17 мар 09:25Blower duvac vakum pumpa turbina

Golem izbor Od 100 evra nagore


100 €
или предлог цена
17 мар 09:25Каиши kaisi kaishi

Само топтан на кило. Околу 700 кг по 1 евро кг. Сите се нови купени о...


1 МКД
или предлог цена
17 мар 09:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам