470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orginal ps4 igri

Igri za ps4 br za kontakt 071 20 65 65 ili viber


7 МКД
или предлог цена
Денес 15:08Ps4 classic bukvalno nov

Ps4 500 giga classic fabricka sostoiba eden orginal kontroler i site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Денес 15:08INSTAXMini 11 Eftino

Prodavam instaxmini 11 red edition. Kamerceto e super, vadi odlicni s...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 11:50  НОВ ОГЛАС

Originalen Sony Bluetooth Zvucnik EFTINO

Zvucnikot e originalen, si raboti super. Kupen e na novo za 7000 den....


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Bluetooth уреди

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM DVD VIDEO RECORDER I CD PLAYER

PRODAVAM DVD SAMSUNG 1.500 den. CD PLAYER MARANTZ 5.000 den. KOMP...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Денес 09:51Prodavam Zvucnici AIWA

Zvuckite se vo odlicna sostojba i vadat odlicen zvuk i se dosta jaki ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:20LG 65" NANO913PA UHD

Poloven i ispraven


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 09:13Yamaha KX-380 Deck

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Deck od licna kolekcija vo ...


7.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Денес 07:42Yamaha RX-V461

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Pojacalo so radio vo stereo...


9.999 МКД
или предлог цена
Денес 07:42SONY TA-1150

Ve molam javetese na ovoj broj 070337396 Ventige pojacalo od 1973, r...


199 €
или предлог цена
Денес 07:42Adapter Nikon od PK-Nikon Pentax PK K za Nikon F AI AF

Relativno nov adapter za objektiv od PK K za F AI AF


999 МКД
или предлог цена
Денес 07:42Vivitar 50mm f/1.7 MC Pentax K-mount

Објективот Vivitar 50mm f/1,7 MC е примарен објектив со стандардна до...


2.199 МКД
или предлог цена
Денес 07:42Eltax cd 300 zvucnici

Prodavam eltax cd-300 solidna sostojba koristeni samo doma peak power...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 07:34  НОВ ОГЛАС

Prodavam AKAI AM-35

Prodavam odlicno stereo pojacalo klasika besprekorno vo sekoj pogled ...


110 €
или предлог цена
Денес 00:44Marantz sr 6200

Prodavam Marantz sr6200 vo odlicna sostojba so originalno dalecinsko ...


190 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 00:44Arkus Tm68

Prodavam odlicno socuvani zvucnici arkus tm 68 so 10inc.bas zvucno pe...


165 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 00:44Naocari 3D Sony

naocari 3d soni odlicni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Паметни очила - Smart Glasses

Вчера 22:32Zvucnici BLAUPUNKT

Prodavam 3 sistemski vintage zvucnici blaupunkt


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 22:21  НОВ ОГЛАС

Zvucnici Technics SB-CS95

Pridavam zvucnici Technics SB-CS95 8omi 200w vo ispravna sostojba do...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

Zvucnici Technics SB-LV500

Prodavam zvucnici Technics SB-LV500 200 vati vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 21:56  НОВ ОГЛАС

Receiver+subwoofer THOMSON

Prodavam resiver thomson DPL2000+subwoofer SPL2000 made in denmark


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:33  НОВ ОГЛАС

Receiver+dek DENON

Prodavam resiver DENONPower output: 50 watts per channel into 8Ω (ste...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22  НОВ ОГЛАС

Pojacalo+tuner DENON

Prodavam pojacalo DENON PMA-520A i tjuner TU460 vo odlicna sostojba. ...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG Blu ray

Samsung Blu ray so zvucnici poradi smrten slucaj ne moze da se prob...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Вчера 20:39SONY MEGA STORAGE 200 CD

CD player ne testiran poradi smrten slucaj


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 20:38YAMAHA RX-397

YAMAHA RX-397 vo odlicna sostojba poradi smrten slucaj ne ste vo moz...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:38Zvucnici

Zvucnici i visokotonci


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 20:38Yamaha AX-550

Prodavam Yamaha pojacalo vo odlicna sostojba 2x85sin.snaga. Mnogu ser...


125 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 €
Вчера 19:29Prodavam novi slusalki RAZER KRAKEN X

Продавам нови, некористени (само распакувани и пробани) слушалки Raze...


2.990 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 18:42Zvucnici novi 15ka bass 4ohm i horni

Se prodavaat zvucnici skoro novi 15ka bas 4ohm Horni Moze da se vidat...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:22KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Вчера 15:09Sony bravia 40 inci za delovi

Soni bravia KDL-40R480B za delovi so orginalen polnac i orginalno dal...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:09Prodavam LG Oled77C2 model

Koristen


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 мар 21:30Prodavam racka youstick za ps4

Kako nova ne e igrana ni 10 casa. Original bezzicna racka .


1.999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

29 мар 16:53zvucnici Klipsch RF25

Prodavam zvucnici klipsch rf25 doneseni od ch


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 мар 13:54PRODAVAM TV LG 43"

Odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 мар 10:22Prodavam LGOled65G1 model

Poloven


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 мар 00:58Tokima 28mm f/1:2.8

Objektivot ima ostetuvanje se gleda na slikite ima mala linija od pre...


799 МКД
или предлог цена
28 мар 23:55LCD ekran za GoPro 3/3+ site modeli

Preden LCD ekran za gopro hero 3 ili 3+ za site modeli, black, silver...


По Договор
или предлог цена
28 мар 21:37Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
28 мар 13:35Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам