278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:21Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:21Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:20Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:20iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:48iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
Денес 10:08iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


900 €
или предлог цена
Денес 10:08iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


920 €
или предлог цена
Денес 10:07Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 09:17HUAWEI P40

kompletno pakuvanje kako nov !!!


260 €
или предлог цена
Вчера 23:00  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:14Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 16:11Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 15:29Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka isto kako n...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 15:24Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 14:09Huawei P40 Lite 6gb ram 128gb malku puknat ispraven

Huawei P40 Lite 6gb ram 128gb malku puknat ispraven raboti bez nikako...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 14:06Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
Вчера 13:02IPHONE 7

Iphone 7 koristen,ispraven.Bez zamena samo za prodazba. KONTAKT :071...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33iPhone 7 32GB

iPhone 7 32GB со пукнато стакло на оригинален екран, оригинална батер...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 09:58SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:42SAMSUNG GALAXY A7 2018 NOV SKORO IC NE KORISTEN

Telefonot e skros nov ne e koristen voopsto ima i futrola i zastitno ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
19 мар 14:27SAMSUNG GALAXY J3 2017 16 GB

Telefonot e kako nov bez tragi na koristenje bez nikakvi servisiranja...


3.500 МКД
или предлог цена
19 мар 14:27Паметен часовник - Smart Watch X8

Паметен часовник - Smart Watch X8 • Работи со андроид и ајфон • Сен...


1.200 €
или предлог цена
19 мар 13:29Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
19 мар 11:56Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


780 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 €
19 мар 11:53Xiaomi 12 5G so 8gb ram i 256gb memorija full pack

Xiaomi 12 5G so 8gb ram i 256gb memorija full pack bez nitu edna grep...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
19 мар 11:50Iphone 13 128 gb

Se prodava Iphone 13 128gb kupen od t-mobile so se orginal na nego i...


7 €
или предлог цена
18 мар 21:50S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
18 мар 18:29Motorola E40 nov od t mobile 16.03.2023 so 24m garancija

Motorola E40 so 4gb ram i 64gb memorija nov, zemen od t mobile na 16....


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
18 мар 18:14iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
18 мар 16:46XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
18 мар 14:29A1 Alpha 20

raboti na site mrezi - polnac


70 €
или предлог цена
18 мар 11:52Xiaomi Mi 11 Lite 5G

5G 6+2 Ram - 128 memorija kompletno pakuvanje kako nov raboti na...


170 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
12.000 €
18 мар 11:39iPhone 8

kako nov kompletno pakuvanje battery health 100% 140€


140 €
или предлог цена
18 мар 11:39Motorola One Macro

raboti na site mrezi


90 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.500 €
18 мар 11:39iPhone 11 Pro MAX

kompletno pakuvanje celosno ispraven (ne e servisiran) 87% battery ...


450 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
28.000 €
18 мар 11:39Apple iPhone 11 Pro Max 256gb bez grepka

Apple iPhone 11 Pro Max 256gb bez grepka se originalno na nego se fun...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
18 мар 11:30Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija nov nekoristen

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija nov nekoristen so dve godini ga...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
18 мар 11:26iPhone 13 128

iPhone 13 128Gb telefonot e nov raboti na site karti donesen od ch 10...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
17 мар 19:00iPhone X

Bez grepka 100% baterija sleduva polnac i maska071-371-037


200 €
или предлог цена
17 мар 18:19Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам