Карпош
                           
8738 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

31 мај 10:47Промовирано

Se izdava prekrasen dvosoben Stan Karpos so Garaza

Се изнајмувакомплетно наместен двособен стан, со кујна, спална, дневн...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

31 мај 13:46Промовирано

Се издава стан во Тафталиџе 1.

Се издава стан во н.Тафталиџе 1, близу СУГС „Георги Димитров“, на 5 м...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

30 мај 09:50Промовирано

Stan vo Karposh3...kompletno namesten

Se izdava potpolno namesten stan...karposh3 Tv...internet...wifi...kl...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:39Дарма Дома издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче КАЈ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 02:43Спрат во куќа

Се продава спрат во куќа, реновиран, полунаместен може и наместен во ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:39Se izdava Nov, 2 spalni, Karpos, namesten

Se izdava nov stan 70m2 vo nova zgrada, nevseluvan prethodno kaj Fish...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02Se izdava 217m2 vo Karpos pozadi Katastar, kancelarii

Se izdava stan 217m2 vo Karpos pozadi katastar. Se naoga na 5ti kat s...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Se prodava nov 55m2, kat 2, jug,Karpos 4

Se prodava stan vo nova zgrada vo izgradba, gotova mart 2024 vo Karpo...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:52Se izdava Nov, Namesten, pozadi City Mall, Karpos

Se izdava namesten stan 60m2 pozadi City Mall vo City Tower. Se nao...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:51Продавам дво станска куќа во ДебарМаала / Карпош 1

Продаваме куќа во Дебар Маала - Карпош 1, спроти Центар за странски ј...


350.150 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
350.250 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:11Niva vo Dracevo

Nivata se naogja vo Dracevo, vo mestoto Vodeniciste, katastarska opst...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:51Gradezno zemjiste vo Batinci

Se prodava gradezno zemjiste vo Batinci sproti Berovic Beton, pod kat...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:50Se iznajmuva

Se izdava stan na mirna i odlicna lokacija.


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:48Porta Vlae-Vednas vseliv Ednosoben 44m2-Garsonjera

ПРОДАЖБА / FOR SALE ---ПОСЛЕДЕН СТАН од 44М2 на 2ти(2/10ката) ---Едн...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:51KOZLE-Vednas vseliv dvosoben stan od 49m2

ПРОДАЖБА / FOR SALE ---ДБОСОБЕН СТАН од 49М2 на приземје во мини обје...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:50Се изнајмува наместен стан 55м2 во Карпош 1 на СИМПО

Се изнајмува реновиран и наместен стан во Карпош 1 кај Симпо.Станот р...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava trosoben stan vo Karpos 1

Stanot ima dnevna so kujna i trpezarija spoeni, dve komotni spalni s...


80.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
85.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:40Stan karpos 3 85

Se prodava trosoben stan na 4 kat ,so idealna mestopolozba i orientac...


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:38Се издава деловен простор, канцеларија.

Се издава деловен простор од 15м² во Т.Ц. Антико, Карпош 4, просторот...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

bardovci

mozna zamena za stan vo sk whats up +389 76 627274 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:07Izdavam nov namesten stan vo Kozle Издавам стан во Козле

Издавам нов трособен наместен стан со два балкони во населба Козле, в...


379 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
380 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:02Купувам стан во Скопје

Купувам еднособен /двособен стан со централно греење, нов или солидно...


123 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:02Se izdava novopremen stan vo Karposh 1 na top lokacija

Se izdava novoopremen stan na sama raskrsnica ruzveltova-partizanska ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:44Стан

Се издава стан во Козле, на прекрасна локација, светол, топол во зима...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:29Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:29СТАН СО 2 СПАЛНИ 71М2 ВО КАРПОШ3 КАЈ ЛЕПТОКАРИЈА

Продаваме комплетно наместен стан 71м2 со дополнителни 30м2 тераса. ...


80.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:25Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje sproti Centar za Stranski jazici. Greenje l...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продaва новоградба, дуплекс кај Млечен

уплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на сев...


280.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан на топ локација Мида / Stan na top lokacija Mida

Издаваме стан кај Мида од 55м2. Располага со 1 спална соба, 1 купатил...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava stan za delovni nameni

Se izdava stan vo naselva Aerodrom, sproti benzinskata Makpetrol, ima...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum na imoten list

Se prodava kompletno namesten stan vo Hrom 90m2 + 36m2 podrum so proz...


119.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава реновиран стан 53m2 во Карпош 1

Се издава веднаш вселив, целосно реновиран и комплетно опремен стан о...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 БЛИЗУ ГРАДСКИ ПАРК

Станот е во новоградба со добра изолација на втор кат, зградата има л...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава стан во Влае со двор на приземје

Се продава стан во Влае. Станот е на приземје во зграда на ГП Маврово...


100.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo Karposh 1

Stanot e cetvorosoben so dve wc, ima greenje i ladenje so multispilt ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan vo Kozle

Se izdava kompletno moderno namesten dvoipol soben stan vo naselba Ko...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава празен стан со две спални соби 56м2 КАРПОШ- 4

Се издава реновиран ,празен стан со две спални соби во КАРПОШ 4 на вт...


240 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан со две спални соби 75М2 КАРПОШ 1

Се издава комплетно наместен стан кај Центар за странски јазици во Ка...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva ubavo namesten stan vo Kozle

Se izdava ubav dvosoben stan vo Kozle na ubava i mirna lokacija. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:39Страна 1 од 219

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам