780 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava sendvicara

Povekje informacii na telefon


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 мај 16:33Промовирано

Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

se iznajmuva

se naojga vo sejnak 3 blizu do ucilisteto Dimitar Vlahov


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 11:40Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 11:25Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Денес 09:03gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


16 €
или предлог цена
Денес 08:39Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Денес 07:44Dukjan - ednosmerna Shtip

Se prodava deloven prostor na pocetokot na ednosmernata - ulica Vanch...


220.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 02:39Се продаваат лозја и ниви

Се продаваат лозја и ниви во Врсаково. Нивите и лозјата се под систем...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:54Продавам стан во нас. Сењак, Штип

Се продава стан во Штип, во населба Сењак (воени згради кај „земјен“ ...


57.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 23:01Наместен Стан

Се издава целосно наместен стан, погоден за фамилија и самци. Телефон...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 19:58Niva za plac na Balkanska

Prodavam niva na Balkanska, pogodna za gradba na kukja i slicno,mozna...


5 €
или предлог цена
Вчера 17:05SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 15:40Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан 20м2 и спрат од куќа 85м2м на ул.Христијан Карпош С...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 14:45Sprat na prizemje vo centar

Spratot e 85m2 na ul.Hristijan karpos pomegu apteka biofarm i mark ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:44Се издава дуќан и спрат на приземје во центар

Дуќан во центар 20м2 и спрат на приземје 85м2.Спратот е погоден за по...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43DVA DUKANA EDEN DO DRUG PO 16M2

DUKANITE SE NAOJGAT VO SENJAK 2 NA SREMSKI FRONT


1 €
или предлог цена
Вчера 14:24Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:16GARAZI

Prodavam 3 (tri) montazni GARAZI so razlicni dimenzii. Garazite se sk...


По Договор
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 13:33Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прост...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:28Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строгиот центар на град Штип со површина од 100 ме...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:28Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:19Garaza

Se prodava garaza vednas do Angels 077641884


6.300 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 13:18Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava ili Iznajmuva Deloven Prostor, Dukan vo centarot na grado...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.550 €
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Се издава дуќан во строг центар на Штип

Се издава деловен простор на ексклузивна локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:00Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 12:29Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:25Se izdava stan nasproti ucilishteto Goce Delcev

Se izdava namesten stan nasproti ucilishteto Goce Delcev pogoden za f...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:10Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:08Se izdava dukan trgovski centar 80m2

Se izdava dukan 80m2


400 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:08Нива - на влез во с. Чардаклија

Веднаш до фармата на влезот во селото. 075270395


6 €
или предлог цена
Вчера 09:16Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 09:16Se izdava soba na prizemje od kuka

Kukata se naoga vo blizina na bolnicata.nad bibliotekata.kontakt na 0...


60 €
или предлог цена
Штип

Соби

Вчера 08:50Eftino niva 2e*6000m2

Niva vo naselba babi pozadi benzinskata pumpa kaj gradskite bunari po...


2 €
или предлог цена
Вчера 06:37ITNO se prodava imanje so kukja

Se prodava imanje 1 hektar so kukja i pomosni objekti. Se e novo izgr...


50.000 €
или предлог цена
29 мај 22:51Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


37 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 22:39DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
29 мај 20:37Izdavame sobi za studenti_DANILOV_STIP

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti,vo centarot na Stip...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 20:37Se izdava apartman vo centar_STIP

Se izdava apartman vo centarot na Stip,pogoden e za 1(edno) ili 2(dve...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 20:36Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor vo centarot na naselba babi vednas do osnov...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

29 мај 19:48Празен Стан

Се издава празен стан (како што е фотографиран), населба сењак, во бл...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 19:22Stan vo Shtip

Renoviran stan vo shtip, Telefon za kontakt 071 370 473 - Kiro Cena...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 18:31Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам