1441 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 18:11Промовирано

Citroen C4 vo odlicna sostojba

Возилото е во одлична состојба, многу добро сочувано. Колата е со ...


3.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android 3700 Ev...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.999 €
Струга

Автомобили

Денес 17:10Bmw X6 3.0D Xdrive Paket 2016 SportPaket

Bmw X6 3.0D Xdrive 2016 Ⓜ️Paket So Full Oprema VakumNa Vrati 360*Kame...


55 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50Audi A7 3.0BiTdi 3XSline 2013 SportBack 313Ps

Audi A7 3.0BiTdi 2013 quattro 3XSline so Naj Full Oprema Uvoz ot CH🇨...


28 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50  НОВ ОГЛАС

Fiat.500 ABARTH 1.4Benzin. 2015 Facelift Unikat

FIAT 500 ABARTH 1.4Benzin SportEdition Unikat Facelift 2015 Moze i za...


15 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50  НОВ ОГЛАС

Bmw 418D GrandCoupe 2016 Facelift CH

Bmw 418D 2016 GrandCoupe So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭Reg+Zelen N...


23 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


20 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:50Citroen C4 vo odlicna sostojba

Возилото е во одлична состојба, многу добро сочувано. Колата е со ...


3.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android 3700 Ev...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Teleskopska Digalka Merlo Roto 45.21

✅SE PRODAVA✅ ▶️TELESKOPSKA DIGALKA ▶️MERLO ROTO 45.21 MCSS ▶️GODIN...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Mitsubishi PAJERO

Se prodava Pajero 1999 God. 185000km pominati Registracija do 01.2...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Kiper sanduci

Se prodava kipersanduci za kamjon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:43Platforma za slep za 12 tona

Platforma za slep sluzba vo odlcna sostojba za 12 tona


8.990 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:43Man motor 163

Se prodava man motor za man 163 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Sanduk za kamjon kipper

Sanduk za kamjon kipper 6 m na 2.5 kippat na 2 strani za zemjodelci i...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Grajfa za zelezo

Se prodava grajfa za zelezo vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 11:42Kran za kamjon

Kran za kamjon vo odlicna sostojba moze i da se proba uste e vo kamjo...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Mercedes 818 kipper

Se prodava mercedes 818 kipper vo odlicna sostojba za povece informac...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:42Mercedes 1224 kipper

Kamjonot e vo odlicna sostojba za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:41Cekiq za bager

Cekiq za bagger vo odlicna sostojba moze za bagger 15-20 tona


По Договор
или предлог цена
Денес 11:41Bagger kubuta kx101-3 alpha

Se prodava bagger kubota vo mnogu odlicna sostojba bagerot e 2007 god...


Денес 11:41pontagraz kolica so rampi

Se prodava prikolica za nosenje masini so rampi sega e uvezena od sch...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Приколки

Денес 11:41Sanduk kipper za 4 odovini

Sanduk kipper za 4 osovini


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Денес 11:41Se prodava/menuva Kran Fiat Ormig28TT

Se prodava ili moze zamena za merlo ili bager.Kranot e vo odlicna sos...


Денес 11:38GOLF VI. Moze zamena

Golf vo odlicna sostojba realni kilometri proverka kade sakate cela o...


9.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:33  НОВ ОГЛАС

Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:29Fiat Grande Punto 1.4 benzin plin

Prodava mnogu socuvana kola servisirana mal i golem servis 1.4benzin ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:09Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba

Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba kolata se prodava ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:24Turbina za mercedes cdi 220 w202

Turbina za mercedes cdi 220 w202(TREBA REPARIRANJE) 2200 den 0755208...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 03:06mercedes c220 w202 bosh pumpa

mercedes benz c220 w202 bosh pumpa ispravna orginal bosh izvadena od ...


90 €
или предлог цена
Денес 03:06Benzinska pumpa za passat 1.9

Benziska pumpa za pasat 1.9 1998g ispravna info na 075520846


25 €
или предлог цена
Денес 03:05TGB RS125 *zamena*

Motorot e staklo sve e fabrika na nego napraven servis ulje filtri pl...


1 €
или предлог цена
Денес 01:15Man 26.350 mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man mikser ekstra cena

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e mnogu socuvan vredi d...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Man 26.350 Mikser moze i samo sasija

Man 26.350 godina 2007 so 313.000 Km mikserot e registriran mnogu soc...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 23:24Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili m...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:30Plugovi

Plugovite e 10 inç..mnogu malce e koristen..moze da se vidi vo sekoj ...


499 €
или предлог цена
Вчера 21:24O&K MH 28 C 1992 071451010

Moze zamena i so kamion vlekac


Вчера 20:21Golf 5 1.9 tdi

071483695 Golf Golf 5 1.9 tdi Tour version 2008/7 god Uvoz 🇩�...


8 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:10FORD C-MAX 2.0 DIESEL 2012

FORD C-MAX TITANIUM > Опрема: - Клима - Навигација - Автоматски п...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 19:56Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам