Струга
                   
579 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:11Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

Bmw 418 d Gran Cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran Cupe God.2015 Reg.08.2023 zelen karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:59KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 21:44Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:31Dzip Hummer H3 3.7 OFF ROAD 4x4

Vo top sostojba. Uvezen od Svajcarija. Kontakt 075 600 905 Viber w...


32.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:23Porsche Cayenne 3.0TDI Matrix Face Lift 2016

Porsche Cayenne Face Lift 2015 Matrix 3.0TDi 262ks Sport chrono pa...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:28Bmw 520d Xdrive 2019

Bmw 520d Xdrive 2019 190ks Sportline Automatik Distronic Kamera...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:28RENAULT MEGANE 1.5 DCI 105HP

1.5 DCI 105 konja 6 brzini registriran servisiran alu felni zimski gu...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:15VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:11Mercedes ML 280 ODLICEN

.SE PRODAVA MERCEDESOT VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOC...


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:48Golf 6

. SE PRODAVA GOLF 1600 CM 77 KV ODLICEN ZA POCETNICI 120 000 KM SO GA...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:48Mercedes a 180

.SE PRODAVA KOLATA VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MEHANICKI SVEJE OK KAROSER...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:48Mercedes vito 110 cdi

. SE PRODAVA KOMBETO MEHANICKI VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC RA...


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:48Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:47Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:29Golf 5 1.9 tdi

071483695 Golf Golf 5 1.9 tdi Tour version 2008/7 god Uvoz 🇩�...


8 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.999 €
Струга

Автомобили

Вчера 14:10VW Touran, DSG, 170 ps

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano, registrirano i s...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:18GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi PAJERO

Se prodava Pajero 1999 God. 185000km pominati Registracija do 01.2...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Mitsubishi Pajero 2.6

Vo odlicna sostojba mnogu zacuvano karoseriski. Nema trulo nikade. Pl...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:24OPEL CORSA 1.0i REGISTRIRANA

opel corsa 1.0i redizajn reg cela god. top koliche extra cena tel....


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:15Fiat Stilo

Se prodava stilo registrirano cela godina i smeneti site potrosni del...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 11:46Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:45Sharan 2.0

Sharan 2.0 uvezen od 🇨🇭 7 sedista vrati na dugme senzori kuka na d...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:23Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba

Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba kolata se prodava ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:37Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 01:39DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 23:24GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba registriran pred 1 god donesen od holandija ...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 23:22VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 22:56Bmw 535

Donsen od CH vo mnogu dobra sostojba..X-DRIVE


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 21:53BMW 730d Xdrive Mpaket

BMW 730d Xdrive Mpaket FULL OPREMA. KAKO NOVA MOZNA ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 21:05AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 21:05PORSCHE CAYENNE 3.0

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 21:05BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 21:05Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 18:15UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 14:26SUBARU Forester 2.0D SWISS

- Subaru Forester 2.0 Boxer Diesel - Swiss edition 🇨🇭, so full opre...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 14:10VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008

VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008 KOLLATA E UVEZENO OD GERMANIA PRE...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 14:06Golf 6 2.0tdi god 2010 reg moze zamena

Golf 6 2.0tdi god 2010/9 Registriran novi gumi servis dve kluci vo to...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 12:55Range Rover Sport 3.0D Face Lift God 2011 Moze zamena CH

Range Rover Sport 3.0D god 2011/10 Registriran cela godina novi gumi ...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 12:55Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам