711 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ghost tocak velosiped

Tocakot e bukvalno nov!!! Hidraulicni kocnici prv gazda sum 2022 god.


650 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
680 €
Битола

Велосипеди

Денес 17:19Downhill Velosiped Велосипед Точак Tochak

Bulls Wildcore 27.5 M 2017 Делови: Амортизери:Rockshox Boxxer RC...


1.280 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

Velosiped Ortler Chur

Tocakot e vo odlicna sostojba, opremata se gleda na slikite. Golemina...


430 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 17:07Продавам велосипед Gazelle

Се продава велосипед Gazelle во исправна состојба со 21 брзини.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 15:42Cane corso spremen za parenje

Mazjak cane corso spremno za parenje


1.111 €
или предлог цена
Битола

Животни / Кучиња

Денес 13:31Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:29CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram - L -(170 - 188 cm)...


150 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:55SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA - MTB /Ram - M(155- 175cm) - Trkala - 26"- ALEXRIMS...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:55ORTLER MONET WAVE City - 28' VELOSIPED

ORTLER MONET CH -City Gradski Zenski Trkala - 28' Dupli Aluminium ...


230 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
14.000 €
Битола

Велосипеди

Денес 12:55Kukarka za kuce

Kukarkata e napravena od drvo i oblozena so lim super sotojba za m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Битола

Животни / Кучиња

Денес 12:28Velosiped Svajcarski Bixs 26 inci

Donesen od svajcarija, bez vlozuvane Ispraven vo fabricka sostojba so...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 12:00  НОВ ОГЛАС

Velosiped BULLS 27.5 vo odlicna sostojba

Se prodava velosiped Bulls vo ispravna sostojba Trkala 27.5 Hudrauli...


249 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
259 €
Битола

Велосипеди

Денес 10:36Detski velosiped tocak

Velosiped tocak


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 09:45TOCAK VELOSIPED 29 KA

Velosipedot e kupen pred Edna godina I ne e mnogu vozen 29 ka golemin...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 09:27PEUGEOT (Redok model)

Peugeot Vo odlicna sostojba Golemina M Aluminium Shimano prenos ...


75 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 08:48Prodavam tocak

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 23:06Detski tocak velosiped MAX

Detski tocak velosiped MAX. Mnogu malce koristen super sostojba. Ima ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 22:53***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT CONTESSA 640 - 26"-Ram- M- Cena 80 e. CANNONDALE CAAD 3 -26"...


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Битола

Велосипеди

Вчера 21:23Beagle

Se prodava masko bigle poradi zaminuvanje vo stranstvo. Bigleto e sta...


300 €
или предлог цена
Битола

Животни / Кучиња

Вчера 20:19VELOSIPED ARROW od uvoz

VELOSIPED OD UVOZ SVAJCARSKI ALUMINSKI RAM 26"BANDASI ALUMINSKI 26...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 19:39  НОВ ОГЛАС

Bianchi - Road bike

Bianchi vento 601 Road, retro model.Ramka Ch-Mo 55cm, oprema original...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

Вчера 18:56KAFEZI ZA GOLEMI PAPAGALI

Prodavam upotrebuvan kafez za ptici za golemi papagali. dimenzii: vis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:49VELOSIPED TREK 6300 XT, ROCK SHOX, JUICY

Velosipedotot e vo odlicna sostojba aluminum ALPHA ram 19.5" (49,5) c...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Битола

Велосипеди

Вчера 17:27Se prodavat patiki za tocak br.41

Patiki za velosiped br 41. Noseni edna sezona ne se nigde osteteni so...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:03Se prodava Cannondale Full Shimano XT

Cannondale L 26' full shimano xt Amortizer so lockout i rebound men...


23.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:02Se prodava B Twin 28ka kako nov

B-Twin M-L 28' Amortizer SR Suntour so reload Kocnici Hayes 160mm ...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 17:02MTB patiki za spd pedali

Se prodavaat MTB patiki za spd pedali br.41 ****...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Se prodavaat polovni Maxxis Crossmark 27,5

Se prodavaat Maxxis Crossmark 27,5x1,95. Kupeni od Hamachi 5000 den....


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Velosipedi za deca

Tocacite se vo izpravna sostojba rozeviot e 24" 5000 denari a pomali...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 14:27*CRESTA*-28' NEXUS 8 -GRADSKI Velosipedi

CRESTA - CITY GRADSKI - ZENSKI i MASKI TRKALA 28' MENUVAC SHIMANO ...


2 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 13:21Kilimanjaro X-Fact Cross Pro Lady

Velosipedot e kako nov. Voopsto ne e koristen, bez niedna mana. Tip...


350 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:10Kafez-ograda za milenici zivotni i drug raboti 100×70×60cm

Koristen za zajci 9meseci kupen nov od prijateli 4000den Cena...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Битола

Останато

Вчера 11:53MS ENERGY ELCTRON E1

НОВ НЕОТПАКОВАН, НЕУПОТРЕБЕН НИТУ ЕДНАШ !!!! MS ENERGY ELECTRON e1...


61.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
65.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 11:47Velosiped CROSS PARALLAX ispraven

Velosipedot e so dupli bandasi, shimano oprema, preden amortizer, 18 ...


2.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 11:36Skateboard

Скејтборда за Деца(зелен) 600 ден. Скејтборд голем ...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04СЕ ПРОДАВАТ СЕЛСКИ КОКОШКИ И ПАЈКИ НЕМИ

КОКОШКИ Цена 850ден.една несат јајца. 3 Петели 🐓 по 350ден.кило ж...


110 €
или предлог цена
Битола

Животни / Птици

Вчера 10:50Velosiped POLAR MIRAGE PRO

Se prodava velosiped Polar mirage pro vozen samo edna sezona kako nov...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:22Kafez

Se prodava kafez, cena100e. Poveke Informacii na 0...


100 €
или предлог цена
Вчера 09:02Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:58Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 08:58Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам