Битола
                   
319 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nakamura 29ki trkala Ram 44 cm...

Za poveke info Javetese Bez zameni...


17.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 17:17VELOSIPED TREK 6300 XT, ROCK SHOX, JUICY

Velosipedotot e vo odlicna sostojba aluminum ALPHA ram 19.5" (49,5) c...


490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
510 €
Битола

Велосипеди

Денес 16:44Detski tocak velosiped MAX

Detski tocak velosiped MAX. Mnogu malce koristen super sostojba. Ima ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 15:51TOTEM Y690 2021

TOTEM Y690 GUMI 26 SHIMANO OPREMA 2021 KUPEN NOV OD ŠVAJCARIJA ...


270 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 13:35Velosiped POLAR MIRAGE PRO

Se prodava velosiped Polar mirage pro vozen samo edna sezona kako nov...


10.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 11:42Shvajcarski tocak perfekten

Old tajmer so 12 brzini donesen od shvajcarija


500 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:11Ghost tocak velosiped

Tocakot e bukvalno nov!!! Hidraulicni kocnici prv gazda sum 2022 god.


700 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 10:00Bianchi - Road bike

Bianchi vento 601 Road, retro model.Ramka Ch-Mo 55cm, oprema original...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Битола

Велосипеди

Денес 08:39Trinx M139 gumi 29 ram 21

Trinx M139 29 gumi 21 ram Shimano oprema Disk kocnici so sajla P...


17.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:54Mountain Bike Capriolo 24"

Detski velosiped 24 inch, mnogu malku koristen, Shimano oprema!


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Денес 07:54***VELOSIPED 26 ", 28 ",VELOSIPEDI***POVEKE MODELI

SCOTT CONTESSA 640 - 26"-Ram- M- Cena 100 e. CANNONDALE CAAD 3 -26...


10 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58ORTLER MONET WAVE City - 28' VELOSIPED

Velosiped ORTLER MONET CH -City Gradski Trkala - 28' Dupli Alumini...


230 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
14.000 €
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58SCOTT CONTESSA - 640 / MTB -Velosiped

SCOTT CONTESSA - MTB /Ram - M(155- 175cm) - Trkala - 26"- ALEXRIMS...


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:58CANNONDALE FATTY CAAD 3 USA VELOSIPED 26"

CANNONDALE FATTY CAAD 3 Head Shok Aluminium Ram - L -(173 - 188 cm)...


160 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:57ПРИКОЛКА ЗА ВЕЛОСИПЕД

Професионална приколка за велосипед.Лесно и брзо се движи,прилагодено...


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

Velosiped Велосипед

Се продава велосипед Diamondback со шимано опрема во тип топ состојб...


200 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 22:05Se prodava detsko tocace

Исправно


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 16:49TOCAK VELOSIPED 29 KA

Velosipedot e kupen pred Edna godina I ne e mnogu vozen 29 ka golemin...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 12:19Tecnobike, ram - 50 (M-L), trkala - 28ki

Tocakot e toj od slikite i e vo odlicna sostojba. Golemina na ram e ...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

Вчера 10:11VELOSIPED .. TOCAK

velosiped REKORD 26"TRKALA ALUMINIUM RAM DIS KOCNICI SIMANO OPREMA


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Битола

Велосипеди

Вчера 04:09Cube limited pro (aim reaction) bulls specialized trek giant

Se prodava Cube limited pro Odlicen velosiped- mtb so gumi 29” golem...


520 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 21:57VELOSIPED JEEP patriot [NOV]

VELOSIPED JEEP NOV ALUMINSKI RAM 26"BANDASI ZADNA DISK KOCNICA N...


5.800 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.800 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:51VELOSIPED AKIBA FS 500 Design [NOV]

VELOSIPED NE VOZEN NOV 26"TRKALA SO RAM POGODEN ZA DECA I VOZRASNI ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:51VELOSIPEDI NOVI

VELOSIPED NOV ALUMINIUMSKI RAM 26"TRKALA SIMANO OPREMA POVOLNA C...


6.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.800 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 20:50VELOSIPED - TOCAK TREK 3900

Кај велосипедот заменети се предни, задни ѕвезди и ланец . Гуми KEN...


170 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 18:48Velosiped Cross Gravito vo super sostojba

Velosipedot go prodavam poradi toa sto ramkata e S golemina... odrzuv...


11.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 17:58Се продава детски велосипед

Половно се продава детски велосипед доста зачуван


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14Се продава велосипед “EN”

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алум...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14Se prodava elektricen tocak

Marka GIANT Tip twist elegance cs lite Tocakot e na elektricen pogon ...


350 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
700 €
Битола

Велосипеди

25 мар 17:14VELOSIPED GIANT

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.


По Договор
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 12:49Velosiped CALIFORNIA odlicna sostojba kako nov

Se prodava velosiped California Velosipedot e staklo zacuvan mnogu ma...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 09:32Dook tocak so disk kocnici

Odlicno zacuvan kako nov. Ispraven. 24 brzini


120 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

25 мар 07:55Fixie bike

Tocakot e praven so merak. Almominsmi trkala, brooks sediste i gripo...


40.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 20:33Dva tocaci isti odlicna sostojba

Vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 16:56PRODAVAM DETSKI VELOSIPED ODLICNO ZACUVAN KAKO NOV

Prodavam detski velosiped zacuvan kako nov so odlicni gumi...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 14:56Se prodava B Twin 28ka kako nov

B-Twin M-L 28' Amortizer SR Suntour so reload Kocnici Hayes 160mm ...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 12:12Se prodava Cannondale Full Shimano XT

Cannondale L 26' full shimano xt Amortizer so lockout i rebound men...


23.500 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 12:12Velosiped, Tocak

Se prodava velosiped Connect panther zacuvan maksimalno bez grebnatik...


3.800 МКД
или предлог цена
Битола

Велосипеди

24 мар 08:48Velosiped DRAG ONTARIO vo ispravna sostojba

Se prodava velosiped DRAG ONTARIO so aluminski ram Velosipedot e vo i...


100 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 мар 22:53FOKUS EXTRA

Velosipedot e vo odlična sostojba.Simano oprema 3x8.L GOLEMINA


220 €
или предлог цена
Битола

Велосипеди

23 мар 20:09Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам