13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фискална каса и фискален принтер

Se prodava fiskalna kasa Synergym SY250. Fiskalnata e nova i nekori...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:48MASA ZA NAPLATA (KASA)

Се продава маса иста како на сликите Kонструкцијата е од метални пр...


10.000 МКД
или предлог цена
16 мар 10:45Frizider / Vetrina /

HITNO !! Za povekje informacii na 076 245 005 ili Viber +41 76 44...


По Договор
или предлог цена
10 мар 16:01Raftovi / Metalni polici

Se prodavaat. Dupli raftovi / polici Za povekje info javete se na 0...


По Договор
или предлог цена
10 мар 16:01Pecka Komora Ladilnik

Se prodava pecka duvalka so komora. Razladna komora za odrzuvanje do ...


1 €
или предлог цена
22 фев 14:42Masi

Masite se malce koristeni imat staklo soniv 8 masi se ekstra cena za ...


40 €
или предлог цена
05 фев 21:59Oprema za kujna

Furna na plin najnov model, mikser 10kg koristeni 2 meseca, friteza d...


3.500 €
или предлог цена
24 јан 19:11светлечка реклама

се продава светлечка реклама 1м / 6м


400 €
или предлог цена
10 мар 00:06DIGITALEN KANTAR SO TERMOMETAR DO 50 KG SO LCD DISPLEJ

PRODAVAM DIGITALNI VAGI - KANTARI SO MERENJE DO 50 KG I TOCNOST DO 10...


500 МКД
или предлог цена
22 фев 22:03Vetrina Koncar

Se prodava vetrina marka Koncar. povekje info na 076 245 005


По Договор
или предлог цена
04 јул 20:07Samousluzna avto peralna

Na zelezni moze da se dogradi i na knizni 290evra za eden box : 1 v...


290 €
или предлог цена
11 сеп 02:46Komori(frizideri) za odrzuvanje i ladenje

Prodavam komori(frizideri) za odrzuvanje i ladenje pogodni za mesari,...


1 €
или предлог цена
05 авг 08:56Вага

Трго-вага


55 €
или предлог цена
06 мар 06:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам