Кавадарци
                   
2952 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Focus 1.6 Diesel Uvoz

Se prodava Ford focus 1.6, proizvedena 07.2012 so prva registracija 0...


7.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.250 €
Кавадарци

Автомобили

27 мај 12:22Промовирано

VW Eos 2.0TDi 140hp

Se prodava VW Eos 2.0TDi 140hp 6+R Od dodatna oprema poseduva: -Na...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

03 јун 17:26Промовирано

SCHMITZ 2016

Se prodava poluprikolka SCHMITZ - 2016


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 18:43Промовирано

Polovni Dunlop Winter Sport 225/55/17

Samo gumi site 4 - M+S


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:52VILUSKARI INDOS 2BROJA DIZEL SE PRODAVAAT

SE PRODAVAAT 2 VILUSKARI INDOS 1.VILUSKAR INDOS 3tona 2.VILUSKAR I...


Денес 20:01Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 2011/2012god

Seat Ibiza 1.2 TDI ST Ecomotive -Година на производство : 2011 Прва...


5.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.600 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 18:51Se prodava Lingken 2006 125cc

Se prodava Lingken 2006 125cc,Ima karoseriski zabeleski motorot ne e...


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:24  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 mpi 75kw 2006 god.ekstra

SEAT LEON 2006 godina Najdobriot benzin motor od VW 1.6 75kw(102 ko...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:43Citroen c5 2.0 hdi

Se prodava citroen c5 2.0 hdi 2004god Klimatronik el stakla el retr...


1.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:34Aprilia

Aprilia dobra sostojba Registrirana cela godina


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:29  НОВ ОГЛАС

Motor Peda 50cc

Motor Peda 50cc 5000 km Odlicna Sostojba Malce vozeno


600 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:26  НОВ ОГЛАС

Se prodava dvobrazden plug

Vo odlicna sostojba Cena:200evra


200 €
или предлог цена
Денес 17:04Se prodava elektricen trotinet Ninebot Segway ES 2

Trotinetot e koska napraven servis samo treba da se smene predna guma...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:04Menuvac Menjac za Mercedes 12.13

Menjacot e vo ispravna sostojba...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:33Opel Ascona...Askona 1.6s Luxus

Asconata e od vtor sopstvenik,so pominati 78.000 kilometri...prva far...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:33Honda Prelude...2.0i atestiran plinski ured

Kolata e udrena...ne registrirana...motor menjac top...enterierot e e...


1.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:33CRYSLER 2.2 DIZEL chrysler

Crysler 2.2 dizel 2002 god 240000 km Full oprema Registriran do...


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 16:25Renault maxiti kiper 2008god

Renault maxiti kiper Proizveden 2008 god 108000 km Klima 150 ks...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:25Man 41 403

Man 41 403 98 god serija 3 poveke inff na tell 072800504


26.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:25BMC KRAN KIPER FABRICKI

Proizveden 2009 god Servisiran Registriran Gumi novi Euro 5 C...


19.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:24  НОВ ОГЛАС

Mercedes actros 4148

Mercedes actros 4148 Vo odlicna sostojba Registriran Cena 57 000...


57.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 16:20  НОВ ОГЛАС

Seat Leon - 1.9tdi 77kw 2010 (euro5)

-Seat Leon- motor: 1.9tdi 77kw 105ks menuvac: 5brzini gorivo: dize...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:31Golf 4 19 tdi

Golf 4 19 tdi 74kw 101ks proizveden 2006 god , denes registriran do 2...


3.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 15:28Volkswagen Delovi - Turbina, Alanser, Injektori ...

- Sportski spirali za B5 Passat - Predni amortizeri za B5 Passat - ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:06Fort Galaksi

Prodavam motor i menuvac, motorot e 19, 116 ks i menuvac so 6 brzini.


400 €
или предлог цена
Денес 15:06Renault Megane IV Business class

Se prodava komplet servisirano so mal servis napraven 05.2023, golem ...


12.399 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:59Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G

Alfa Mito 1.6M-Jet 88kw / 120ks 2008G Odlicna Sostojba Registrirana...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:54Opel corsa 2005 1.3cdti

Opel corsa 1.3cdti 2005 redistrirana do 12 mesec 2023god so klima isp...


2.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:57alu bandazi so letni gumi

gumite se 2021 god vozeni se samo dva meseci


Денес 13:30Gilera

Tel. za kontakt 072250043


1.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:19Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2009 godina

Се продава Опел Корса 1.3 cdti 2009 год. Регистрирана до 17.02.2024 г...


3.600 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 plus 070722654


3.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

VW POLO 1.2 55KW 2011 BLUEMOTION UVOZ OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:59VW GOLF 2.0 HIGHLINE FULL OPREMA

VW GOLF 2.0 81KW 110KS UVOZ HOLANDIJA FULL OPREMA CENA PO DOGOVOR


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:59FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM

1


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:59VW GOLF 6 2.0

1


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:58VW POLO 1.4TDI

Se prodava vw polo 1.4tdi 2007godina Uvezeno od Germanija pred 2 godi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:58AUDI A3 1.9 2007

1


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:57VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION EURO5

VW POLO 1.2 55KW 2011GODINA UVEZENO OD HOLANDIJA OD OPREMA POSEDUVA: ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:57MERCEDES C250CDI 4MATIC AUTOMATIC FULL 2010GOD

MERCEDES C250CDI 4MATIC(204KS) AUTOMATIC FULL 2010GOD Kolata e mak...


12.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:52CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VCDI 163ks AUTOMATIC FULL

NOVA KOLA !!! 98.000KM !!! UNIKAT!!! CHEVROLET CRUZE(2012GOD)2.0VC...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 12:51Aluminski bandasi Mercedes 5x112 5 x 112

Мерцедес бандажи -Германија. 16ки 5 x 112 возени на Ц класа од 2012т...


220 €
или предлог цена
Денес 12:39Prodavam delovi za Man TGA

Prodavam polovni delovi za Man TGA 18 410, 430, 460 i 480 euro 3. SE ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 12:13Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам