Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna pasivna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELA...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN daljinski sistem so mikrofon BETA58A kapsula,so FRE...


140 €
или предлог цена
31 мар 13:54Dynacord 12-3 d- lite

Prodavam orginal dynacord 12-3 d-lite. Sovrseno rabotat 100% ispravni


500 €
или предлог цена
30 мар 18:44NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.500 €
30 мар 12:24Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мар 00:45Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


140 €
или предлог цена
29 мар 13:54Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
29 мар 10:23JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
28 мар 11:42Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
26 мар 09:55Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
26 мар 09:55Pilotka Mikrofon Kompletna Nova Odlicen Kvalitet

Prodavam nova pilotka komplet so baza... za djek konektor so mala ba...


1.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:49Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


700 МКД
или предлог цена
23 мар 10:49RACK CASE 4U alu kufer za rack ured

Profi izvedba. PROEL CASES made in Italy VNATRESNI DIMENZII 50X40X9...


49 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
55 €
22 мар 16:22Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
20 мар 15:30Svetlosni efekti

Prodavam svetlosni efekti za kafici igroteki mini skener 1500 denari ...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:30Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


3.600 МКД
или предлог цена
19 мар 18:47pojacalo QSC CX302 2 Channel pro. Amplifier 2x200w.8oma.

pojacalo profesional QSC CX302 2 Channel pro. Amplifier 2x200w.8oma.m...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
19 мар 09:57Izdavam ragzlas

Рентам опрема dinakord За секаква намена Кафичи Ресторани Приват...


1 €
или предлог цена
19 мар 08:50Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
19 мар 06:41SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard...


150 €
или предлог цена
17 мар 14:00NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
17 мар 14:00BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
16 мар 11:44Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
15 мар 00:14Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
11 мар 17:54Karaoke Mikrofon AIWA - Микрофон со кабел

Dinamičen Mikrofon AIWA model SW 988 Redovna cena 1500 den Cena s...


999 МКД
или предлог цена
11 мар 17:47Kufer za Violina / Futrola / Ranec / Футрола за Виолина

Prodavam odlicno socuvana futrola za Violina, moze da se nosi kako ku...


1.800 МКД
или предлог цена
11 мар 15:39za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40

za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
11 мар 08:23Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
08 мар 20:10Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


45 €
или предлог цена
07 мар 21:04NOVA 6-kanalna kompaktna mikseta so efekti,bluetooth

NOVA pasivna mikseta 6-kanalna so odlicen FX procesor(hall,reverb,rom...


5.500 МКД
или предлог цена
06 мар 18:16Sony mikrofon

Ispraven Kompleten.


39 €
или предлог цена
02 мар 22:12NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


500 МКД
или предлог цена
02 мар 14:36NOVA crna mreza,topka,topki za SHURE beta58A,SM58 mikrofoni

NOVI mrezi za shure beta58A,SM58 zicani i bezicni mikrofoni


800 МКД
или предлог цена
02 мар 14:36Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 мар 08:40Mikseta Yamaha MG166C-USB

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression. Malku koris...


200 €
или предлог цена
01 мар 12:22Kondenzatorska pilotka so odlicen kvalitet..

NOVA pilotka(kondenzatorska) so dobar ton,dobar signal,kvalitetna,od...


1.500 МКД
или предлог цена
24 фев 15:12NOV daljinski mikrofon shure beta58A

Nov daljinski mikrofon so beta58A kapsula,so freeboss resiver,besprek...


140 €
или предлог цена
24 фев 14:57Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
23 фев 17:47Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
22 фев 13:50Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам