248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung A51 4/128 Full Pack

Se prodava Samsung A51,raboti na site karti sleduva so kutija i polna...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:39  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:52  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


20.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
21.000 МКД
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

OnePlus 8 Pro 8gb ram full pack bez grepka pod garancija

OnePlus 8 Pro so 8gb ram i 128gb memorija, full pack bez grepka pod g...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 16:17  НОВ ОГЛАС

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 13:05  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka

Samsung Galaxy S21+ 256gb bez grepka isto kako nov kompletno ispraven...


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 13:01  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov

Apple iPhone 13 Pro 128gb bez grepka isto kako nov mnogu socuvan komp...


780 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
800 €
Вчера 12:56  НОВ ОГЛАС

Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 12:15Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


20 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.200 €
Вчера 12:00Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


45 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.700 €
Вчера 12:00Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
Вчера 11:43Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
Вчера 10:14iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
Вчера 10:14Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Вчера 09:45Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


970 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.000 €
Вчера 09:45Iphone 11 pro Gold

Tell e super ne otvoran ne servisiran


350 €
или предлог цена
24 мар 23:17Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven

Samsung Galaxy A8(2018) so 4gb ram ispraven samo puknato zadno kapace...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
24 мар 17:06Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven

Apple iPhone 8 64gb super socuvan ispraven ima mali grepki po lajsnit...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
24 мар 16:43Apple iPhone 6s 64gb nova baterija bez grepka

Apple iPhone 6s 64gb nova baterija ispraven socuvan bez nikakva maana...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
24 мар 16:39Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan

Xiaomi Poco X3 Pro 6gb so 128gb super socuvan kompletno ispraven so g...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 мар 16:06S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
24 мар 16:00Xiaomi Redmi Note 10 Pro super socuvan ispraven

Xiaomi Redmi Note 10 Pro so 6gb ram i 128gb super socuvan ispraven sa...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
24 мар 16:00Samsung Galaxy A5 2017

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:40Samsung Galaxy A10

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
24 мар 14:39Samsung Galaxy A22

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


130 €
или предлог цена
24 мар 14:38Samsung Galaxy A71 bez grepka super socuvan

Samsung Galaxy A71 so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka super socuv...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
24 мар 12:22iPhone 12 pro 256 gb kako nov

iPhone 12 pro kako nov 256 gb 500 evra fixna cena za zamena 600


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
24 мар 09:52Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
23 мар 16:04Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
23 мар 11:09SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 10:03BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:13Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:03Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам