240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei nova y70

Tel.e nov full pack


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 20:01Android tv box

Tv box x 96 max v56 Ram 8 rom 64 Najnoviot model android 12 S...


5.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04Iphone 12 64 GB batery health 90%

Tel e donesen od 🇩🇪 komplet pakovanje ne servisiran True tone Fa...


420 €
или предлог цена
Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro

Se prodava iphone 12 pro 128 gb vo prefektna sostojba baterija heal...


500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
520 €
Вчера 13:09Iphone 14 pro

Se prodava iphone 14 pro crn full pack od swis ima garancija 1 mesec...


970 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.000 €
Вчера 13:09Xiaomi 11T Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


350 €
или предлог цена
Вчера 11:09  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S10

Potpolno ispraven, orginalno pakovanje. Memorija 6/128. Se prodava po...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:03BlackBerry KEY2

Се продава Samsung BlackBerry KEY2 со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 23:19Google Pixel 2 XL

Се продава Samsung Google Pixel 2 XL со 4 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:13Apple iPhone 12 Pro Max

Се продава Apple iPhone 12 Pro Max Pacific Blue 256 гига меморија. Т...


1 €
или предлог цена
22 мар 23:08Apple iPhone 13 Pro Max

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија. Телефонот...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:45Google Pixel 6A

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија....


1 €
или предлог цена
22 мар 22:32Samsung Galaxy S20 FE

Се продава Samsung Galaxy S20 FE со 6 гига рам и 128 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:13Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Се продава Samsung Galaxy Z Flip3 5G со 8 гига рам и 128 гига мемориј...


1 €
или предлог цена
22 мар 22:03Samsung Galaxy S21+ 5G

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија. ...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:57iPhone XS

Poloven vo extra sostojba.


220 €
или предлог цена
22 мар 18:41Redmi 9AT

Nov neotpakuvan so garancija.


100 €
или предлог цена
22 мар 18:41Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven

Samsung Galaxy Note 8 full pack puknat ispraven raboti bez problem ot...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 16:38Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy Note 5 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sle...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 мар 16:32Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven

Samsung Galaxy S7 super socuvan ispraven raboti na site mrezi sleduva...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 мар 15:49XIAOMI MI A3

Telefonot e zacuvan potpolno ispraven nikogas ne e servisiran. Sekoga...


5.900 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 МКД
22 мар 15:26Lg v40 thinQ

Lg v40 thinQ во супер состојба само со полнач без замена цената е фик...


260 €
или предлог цена
22 мар 07:48iPhone 6

kako nov!!! se ispraven 97% battery health


50 €
или предлог цена
22 мар 03:38iPhone X

kako nov!!! se e original i se e ispravno - smeneta e nova bateri...


220 €
или предлог цена
22 мар 03:35S3 kako nov

S3 kako nov ,moze zamena za nokia 6300,6303...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
21 мар 18:09Huawei mate10 lite

Ispraven dobra baterija


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Hiomi mi a2 lite

Ispraven dobra baterija


3.000 МКД
или предлог цена
21 мар 17:21Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20Tablet samsung tab4

Ispraven slaba baterija


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 17:20iPhone 4S со фабрички лепенки

Се продават iPhone 4S white 16GB со уште фабрички лепенки.Телефонот е...


7.000 МКД
или предлог цена
21 мар 15:48Huawei P20 Lite

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
21 мар 13:56iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
21 мар 10:08iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


900 €
или предлог цена
21 мар 10:08iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


920 €
или предлог цена
21 мар 10:07Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija

Apple iPhone 7 Plus socuvan kako nov so nova baterija 100%. Fingerpri...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
20 мар 16:14Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka

Samsung Galaxy S20+ full pack bez grepka isto kako nov kompletno ispr...


21.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
22.000 МКД
20 мар 16:11Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka

Vivo Y22s so 6gb ram i 128gb memorija bez grepka isto kako nov. Mnogu...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
20 мар 15:29Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack

Honor X8 so 6gb ram i 128gb memorija full pack bez grepka isto kako n...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
20 мар 15:24Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov

Apple iPhone 12 64gb red bez grepka kako nov raboti na site mrezi kom...


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
20 мар 14:09Xiaomi Redmi Note 11

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
20 мар 13:02Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам