226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy A40

Prodavam Samsug Galaxy A40 vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09Se prodavaat komplet

Gi prodavam site komlet,htc i lg imaat problem so simot raboti wifito...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 13:50SAMSUNG GALAXY Z FOLD 3 512GB( CH )

Samsung galaxy z fold 3 5g 512 gb Neverlock(rabotit na site karti) ...


680 €
или предлог цена
Вчера 13:29Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka

Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka super socuvan kompletn...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 11:28  НОВ ОГЛАС

OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka

OnePlus Nord CE 5G 6gb so 128gb full pack bez grepka bukvalno kako no...


10.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 11:14  НОВ ОГЛАС

iPhone 6s 128gb kako nov

iPhone 6s kako nov so kutija orginal adapter i slushallki


100 €
или предлог цена
Вчера 10:41iPhone 13 pro max ot CH kako nov

iPhone 13 pro max ot shvajcarija kako nov bes edna tocka nigde 92% ba...


880 €
или предлог цена
Вчера 10:40iPhone 13 pro 512 gb ot CH evropski

iPhone 13 Pro 512 gb raboti sve perfecno 90% batery ot shvajcarija so...


800 €
или предлог цена
Вчера 10:40iPhone 12 pro kako nov 87% battery health

iPhone 12 pro bes edna tocka nigde sve orginal na nego nikogash ne ot...


500 €
или предлог цена
Вчера 10:39Xiaomi Mi 11 Lite 5G full pack bez grepka

Xiaomi Mi 11 Lite 5G green so 6gb ram i 128gb memorija, full pack bez...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 09:32  НОВ ОГЛАС

Iphone 6s na icloud

Zaklucen na icloud za delovi


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16Se prodava iphone 8

Iphone 8 komplet so kutija 070-318-361 ROBERT 070-318-361 ROBERT 070-...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16Xiaomi Mi 11 Lite 5G green full pack bez grepka

Xiaomi Mi 11 Lite 5G green so 6gb ram i 128gb memorija, full pack bez...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 09:15  НОВ ОГЛАС

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija super sostojba kompeltno isp...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 09:05  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 8 Plus 64gb super socuvan

Apple iPhone 8 Plus 64gb super socuvan kompletno ispraven bez maana ....


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 09:00  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan

Xiaomi Mi 11 5G so 8gb i 256gb full pack socuvan pod garancija do 17 ...


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Вчера 08:48  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Mi A3 4gb so 64gb bez grepka kako nov full pack

Xiaomi Mi A3 4gb so 64gb bez grepka kako nov full pack premnogu dobro...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 08:45  НОВ ОГЛАС

HUAWEI P30 Lite 4/128GB

HUAWEI P30 lite / Crna boja 4G mreza/DVE KARTICI / DUAL SIM ROM:128...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43iPhone 12 Pro 128 Gb-Neverlock

Se prodava iPhone 12 pro raboti na site karti celosno ispraven.Moze z...


490 €
или предлог цена
28 мај 14:59Nokia E 50

Nokia E 50 ..metalen ,samo za ljubiteli na nokia..originalen drzi ba...


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
28 мај 10:23SONY Tipo

Soni tipo ,se raboti,drzi baterija..raboti na site karticki..


900 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 МКД
28 мај 10:23iPhone XS Max .. ( 256 GB )

bez grepka kako nov se e original - nikogas ne servisiran battery ...


280 €
или предлог цена
28 мај 00:30iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


530 €
или предлог цена
27 мај 18:47iPhone 12 Pro 512GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


580 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
630 €
27 мај 18:47iPhone 6 Plus 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


70 €
или предлог цена
27 мај 18:24Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka

Xiaomi Mi Note 10 Lite 6gb so 128gb bez grepka super socuvan kompletn...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
27 мај 16:10Honor 9X Lite so 128gb bez grepka

Honor 9X Lite so 128gb bez grepka mnogu socuvan i kompletno isprave...


1 МКД
или предлог цена
27 мај 15:59Se prodava iPhone 8 plus GOLD 64GB

Telefonot e vo odlicna sostojba so mali tragi na koristenje i puknato...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
27 мај 07:48Huawei p40 lite

Telefonot e vo odlicna sostojba ima kutija silikonska maska i polnac


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
27 мај 07:48Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac

Nokia E51 raboti na site mrezi ima i polnac


2.200 МКД
или предлог цена
26 мај 07:57Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac

Alcatel so vifi raboti so site mrezi ima i polnac


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 07:57Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mesec. PROD...


230 €
или предлог цена
25 мај 17:09Samsung Galaxy A32 4GB RAM/128GB

Se prodava Samsung Galaxy A32 vo odlicna sostojba. Telefonot e vo ori...


7.000 МКД
или предлог цена
25 мај 16:08Apple iPhone 8 64gb full pack super socuvan bez grepka

Apple iPhone 8 64gb full pack super socuvan bukvalno kako nov bez gre...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
25 мај 15:55Huawei P40 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. Podobrata verzija so 8GB ...


230 €
или предлог цена
25 мај 15:22Samsung Galaxy A52s 5G

Kako nov, sledi so polnac.


220 €
или предлог цена
25 мај 15:21iPhone 8 64 Gb Neverlock

Se prodava iPhone 8 64 Gb raboti na site karti celosno ispraven sledu...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мај 17:29Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


550 €
или предлог цена
23 мај 22:34Huawei nova 3ram 32 rom

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje


2.500 МКД
или предлог цена
23 мај 11:39iPhone 11

smeneta nova baterija battery health 100% raboti face ID


280 €
или предлог цена
23 мај 09:08Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам