101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CUBE NUROAD PRO FE 2021 Gravel

Shimano Tiagra 34/50 , 2x10 Gravel Trekking bike 2021 god KAKO NOV go...


800 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Денес 09:30CILO HILLCROSS CXF°06+ SHIMANO

Vo prefektna sostojba malku e vozena 700 km ima e cuvana karbon moz...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Кичево

Велосипеди

Денес 09:20Mladi domasni petli - Domasen petel

se prodavaat mladi domasni petli od Oktomvri 2022 Telefon za kontakt:...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кичево

Животни / Птици

Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

HOVERBOARD BLUE CAMO

На продажба HOVERBOARD BLUE CAMO нов.Со в'градени bluethoot звучници ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 16:45Уникатен модел Gianni Bugno Panther

Уникатен модел на велосипед!Донесен е од Италиа.Брзините напред и наз...


2.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 16:45Vintage Road bike Somec / velosiped / Tocak CH

Vo originalna sostojba Golemina na ram 52 Full shimano 105 oprema....


13.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 14:04Vintage city bike Mbk / road trkala/ velosiped / tocak CH

Велосипедот треба да се сервисира и да се зачисти, треба да се сменат...


5.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 14:02Vintage Road bike / Hybrid / velosiped Villiger

Velosipedot e so fabricka 0prema Full oprema Rx100 Golemina na ram ...


12.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 14:00Velosiped Villiger / City bike / Tocak 🇨🇭

Velosipedot e socuvan i vo delovi i vo ramot, sitni grebki . Oprema...


7.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 13:56Zenski velosiped /City bike / zenski tocak ch

Velosipedot e nevozen, oprema shimano Deore Lx full, so dinamo svetlo...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 13:54Scott Aspect 920 3x10 CH 29 M

Velosipedot e vo besprekorna sostojba. Golemina na ram M,Trkala 29....


470 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 13:51Kanarinec

Kanarinec 2022 raspean.


2.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Животни / Птици

Вчера 10:45BMX Mongoose 20"

Велосипедот е исправен и во добра состојба, со оригинални делови на M...


99 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

24 мар 12:01Velosipedi

Kettler..........................130 Max...............................


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

23 мар 17:41Se prodava velosiped BergaMont

Se prodava velosiped marka BergaMont Dark Dust, 26'' so odlicna Shima...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 мар 18:39Se prodava velosiped MTB

Se prodava MTB velosiped so hidraulicni disk kocnici, full suspenzija.


160 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 мар 18:38Se prodava velosiped

Se prodava Racer, golemina L(50cm) so hidraulicni kocnici, so lockout...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Кичево

Велосипеди

21 мар 18:38Se prodava velosiped

Se prodava California, golemina L(52cm), hidraulicni kocnici, so lock...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Кичево

Велосипеди

21 мар 18:38Полнач Bosch 2A BCS230 за електрични велосипеди

Продавам нов полнач Bosch 2A BCS230 за електрични велосипеди со Bosch...


99 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 мар 17:41Canyon mtb 27.5

Canyon mtb 27.5 Golemina 17.5 inci L Oprema DEORE komplet od shifteri...


500 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 мар 17:25Velosiped 3500 den

Saka nekoi sitnici steluvanje kocnici stoeno vo garaza


2.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 мар 17:20kaish remce remen protiv voshki bolvi za kuce mace

remce za mace kuce protiv bolvi


300 МКД
или предлог цена
Кичево

Животни / Кучиња

21 мар 14:51Schwinn XL ram

Schwinn Dobro socuvan XL ram 26 trkala Shimano alivio menjaci 85...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

18 мар 16:53Cannondale

Odlična sostojba hidraulični kočnicu dobra oprema novi gumi 250€ den ...


2 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

17 мар 18:19Corratec Motion X-Vert 26" 3x9 L (50cm)

Corratec Motion X-Vert 26" 3x9 L (50cm) - Sr Suntour NRX7600 Ампотиз...


8.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 23:28🇨🇭VELOSIPEDI RAZNI MODELI I DIMENZI🇨🇭

UVOZ OD SVAJCARIA INFO.070842754


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 10:58VELOSIPEDI RAZNI MODELI

UVEZENJ OD SVAJCARIA RAZNI MODELI I RAZNI DIMENZII MOZE I KOMPLET TO...


1 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

16 мар 10:58Inkubatori-Proizvodstvo i Servis

Производство и сервис на инкубатори и инкубаторска опрема. Инкубатор...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Животни / Птици

08 мар 07:40Carbon sedlo sediste 116 grama

Ново седло изработено од карбон влакна. Порачано по грешка. Супер ле...


1.200 МКД
или предлог цена
07 мар 11:53Mi Electric Scooter 1S електричен тротинет скутер со 50км

Продавам Mi Electric Scooter 1S електричен тротинет скутер со 50км б...


21.000 МКД
или предлог цена
04 мар 19:38Velosiped Cube so shimano oprema

Velosiped Cube ram 27,5 so shimano oprema kako nov. Informacii na 078...


420 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 12:58Se prodava velosiped

Dobro zacuvan velosiped, so novi gumi Kenda.


3.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

02 мар 00:19Na prodazba mladi papagali tigrici

Se prodavaat mladi papagali tigrici vo sie boi od domasna odgleduvacn...


500 МКД
или предлог цена
Кичево

Животни / Птици

01 мар 19:12Pogaci za pceli ( Hrana za Pceli )

Kolins Junior Kicevo vrsi prodazba na vitaminski, polenovi i secerni ...


1 МКД
или предлог цена
27 фев 23:41Prodavam standard tigrici

Prodavam standard tigrici site se so poteklo od Svetski i Evropski sa...


1 €
или предлог цена
Кичево

Животни / Птици

27 фев 23:40Prodavam centifugi za med

Prodavam centrifugi za cedenje na med na golemo i malo po najpovolni ...


1 МКД
или предлог цена
21 фев 14:49Podavam pcelin vosok, oprema i alat za pcelarstvo

Kolins junior Kicevo: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zamena s...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

21 фев 14:49Se prodava velosiped Polar mirage pro

Velosipedot e vo odlicna sostojba se prodava poradi mal broj na ram


250 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

21 фев 11:37Pcelarstvo, vosok i se okolu pcelarstvoto

Kolins junior Kicevo nudi: prodava preraboteni satni osnovi, vrsi zam...


1 МКД
или предлог цена
14 фев 20:05Road bike SCOTT

Velosipedot e vo super sostojba full shimano 105


300 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

11 фев 22:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам