4143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
Денес 16:27Промовирано

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god.

VW CRAFTER 2.5 TDI 80 KW DUPLAK 2010 god. €10,000 MARKA: VOLKSWAGE...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM (SPORT)

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM ( SPORT ) CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR Z...


12.300 €
или предлог цена
21 мар 20:51Промовирано

TOYOTA Land Cruiser 100 4.7i 238hp V8 2004god- Off Road

🏁 Се продава џип ТOYOTA Land Cruiser AWD модел Ј100 4.7i V8 мотор 13...


15.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 €
Денес 18:07RESETKA ZA MERCEDES A KLASA W 177 DIAMOND GRILL

RESETKA ZA MERCEDES A KLASA 2012 - 2015 W 176 DIAMOND GRILL CISTO...


Денес 17:59Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


19.600 €
или предлог цена
Денес 17:36Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Денес 17:36Audi A5 3.0 Tdi Quattro Full Abt

TELEFON 070 880 009 Odlicna sostojba full oprema Abt Quattro


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
Денес 17:36Aprilia Atlantic 500

Odlicna Sostojba Servisiran


1.700 €
или предлог цена
Денес 17:36Opel Astra 1.4 Beznin 2010g 90 000 km

Odlicna Sotojba PLateni se site Davacki Do Registracija Realni km S...


5.590 €
или предлог цена
Денес 17:36Mazda 6 Dizel 2.0 Full 2002/3 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Registriana cela Godina Vozena Od ed...


2.390 €
или предлог цена
Денес 17:35Bmw 730D 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Mnogu stegnata Bez Zabeleski Full Oprema


5.590 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.600 €
Денес 17:34Prodavam Opel Antara prv sopstvenik 87000km

Prodavam opel antara 2.2 163ks (120kw) 6 BRZINI prv sopstvenik kupeno...


15.200 €
или предлог цена
Денес 17:29Renault megane 1.5dci 2019 kako nova

Renault megane ful oprema


13.500 €
или предлог цена
Денес 17:28Info. 075327938 FORD GALAXY NA BG TABLI

Zacuvana moze i zamena za poveke info 075327938


1.999 €
или предлог цена
Денес 17:22Се продава бандаж со гума

Се продава челичен бандаж со солидна гума 185/65/15 или замена за 16 ...


Денес 17:15Mercedes Sprinter 316

Mercedes sprinter 316 vo odlicna sostojba, ne uvezeno. Kupeno do Maka...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 16:46Volvo XC 60

Возилото е во екстра состојба 2.0, 150KS Фул опрема Инфо на те...


23.900 €
или предлог цена
Денес 16:46VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
Денес 16:27Zontes X310

Zontes x310 312cc 35hp 5.500km Motorot e nov fabrika


3.500 €
или предлог цена
Денес 16:10TAM SO KRAN

ISPARVNO NE. E REG TAM 3300 e IVEKO NE E REG 5000 e


200.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 15:55LADA 112

Lada 112 benzi plin Novi Gumi Nov Akulumator Nova set lamela korpa N...


29.111.987 €
или предлог цена
Денес 15:55Zastava 750

Se prodavat


700 €
или предлог цена
Денес 15:55Volkswagen Passat CC 2011

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks Euro 5 motor 2011 god. so full...


12.800 €
или предлог цена
Денес 15:42Се продава Volvo 440 EURO 5

Се продава Volvo 440 EURO 5 , 2008 година во топ состојба регистриран...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:52Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!!

Се продава Mercedes-Benz 12-13 NA DELOVI!!! 1980 godina KONTAKT: ...


Денес 14:52Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. MOZN...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 14:52VW PASSAT 2.0TDI 140HP R-LINE

➤ ABS ➤ Алуминиумски Бандажи ➤ Електрични Ретровизори ➤ AirBag ➤ ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:49Ford Transit 2003 2.0 TDCI EUROLINE

Ford Transit 2003 2.0 TDCI EUROLINE registriran Povekenamensko patni...


4.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 14:47SPRINTER 511 CDI

Mnogu dobro socuvan MOTOR EXTRA MENJAC EXTRA AUTOMATIK TV DVD KLIM...


13.900 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Денес 14:43BMW 650CS

ABS , Novi gumi, unikaten , perfekten ,registriran , Davam notarska g...


3.200 €
или предлог цена
Денес 14:37PEUGEOT 301 NOVO 74.000km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 74.000km, kupeno od salon ...


6.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Денес 14:24650cc SUZUKI BURGMAN 2006 SO SMENET KAIS

Motorot e mnogu zacuvan Ima smeneto kais I zapcenici Electricen viz...


2.999 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Денес 14:24Mazda 2 1.4 benzin plin

Mazda 2 1.4 80hp benzin plin Klima aktivna 4ms gumi odlicni Led ...


3.650 €
или предлог цена
Денес 14:16Aluminiumski krovni nosaci za Opel Zafira B (2005-2012)

Prodavam aluminiumski krovni nosaci za Opel Zafira B (2005-2012) N...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:10FIAT SEICENTO 1.1 benzin-plin

Se prodava odlicno seicento,so vgraden plinski ured so A test.Ima fab...


1.350 €
или предлог цена
Денес 14:04PLASTIKI ZA HAUBA MERCEDES A/B KLASA

Se prodavaat stranicni plastiki za predna hauba za MERCEDES A i B kl...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:33Galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


5.555 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.777 €
Денес 13:31Ford focus

Ford focus Registriran do 3/2024 Titanium nivo na oprema Dvozons...


9.333 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.595 €
Денес 13:31Camec Bombard C3 3.80m

Bombard c3 3.80 m so aluminiumski pod so kobilica,camecot ode komplet...


Денес 13:24gumeni camci-servis i popravka

profesionalno lepenje i popravka na sekakov vid na camci (guma,pvc,ne...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:23MERCEDES BENZ CLA 2.2 CDI NAVI LED EURO 6 - 15

MERCEDES BENZ CLA 200 CDI NAVI - LED -- REGISTRIRANA SO GODISEN ZEL...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:05RENAULT MIDLUM FRIGO 140 KW 2008 Godina

9.650 € + ДДВ RENAULT MIDLUM FRIGO MARKA: RENAULT МODEL: MIDLUM ...


9.650 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 13:00Страна 1 од 104

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам