1035 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo V60 2.0 D2 NORDIC+

Volvo v60 2.0 D2 NORDIC+ CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR! ...


15.500 €
или предлог цена
21 мар 19:53Промовирано

Audi Q7

Se prodava 2010god 3.0 Napraven golem servis redovno servisirano ...


17.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
19.000 €
Денес 13:00Промовирано

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM (SPORT)

Volvo v40 2.0 D2 SUMMUM ( SPORT ) CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR Z...


12.300 €
или предлог цена
21 мар 20:51Промовирано

VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION PONOVIOT MOTOR NAJDOB...


5.800 €
или предлог цена
Денес 18:36FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

--- KOLATA SE NAOGA VINICA --- INFORMACII SAMO 071379134 LJUPCO ...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:36CITROEN C3 1.0 FACE LIFT 60.000KM NOVO - 2015

CITROEN C3 1.0 FACE LIFT 5 VRATI KOLATA IMA POMINATO SAMO 60.000k...


6.200 €
или предлог цена
Денес 18:36NISSAN QASKAI 1.5dci 103ks 6 BRZINI FULL NAVI-ANDROID-09

NISSAN QASKAI 1.5dci 103ks DIZEL 6 BRZINI -- ODGOVARA I ZA POCETNIK ...


7.100 €
или предлог цена
Денес 18:31TOYOTA AYGO 1.0 FULL 5 VRATI - 10

TOYOTA AYGO 1.0 FULL 5 VRATI --- MOTOR NA LANCE - EDNOSTAVNO ZA ...


3.690 €
или предлог цена
Денес 18:31PEUGEOT 207 1.4 HDI 140.000 km FACE 50KW EURO 5 - LED - 11

PEUGEOT 207 1.4 HDI FACE LIFT LED STOPOVI - MOZE PROVERKA ZA KILOME...


4.900 €
или предлог цена
Денес 18:31VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks BLUEMOUTION- NAVI ANDROID -12

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks COMMONRAIL 5 VRATI MNOGU EKONOMICNO 4.6L...


7.690 €
или предлог цена
Денес 18:31Daewoo Tico registrirano

Se prodava Daewoo Tico registrirano vo odlicna sostojba so pominati 9...


1.500 €
или предлог цена
Денес 17:12Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 I-CTDI Kolata e registrirana do 07.2023 so zele...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:59VW Passat 1.9TDI 2006

VW Passat 1.9TDI 2006 105ks Kolata e regestrirana do 09.2023 Novi Z...


5.800 €
или предлог цена
Денес 15:58Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 mk tabli Servisiran bez zabeleski Gum...


6.600 €
или предлог цена
Денес 15:26Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


10.150 €
или предлог цена
Денес 14:56AUDI A6 AVANT- 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

A6 140kw -190ks 2.7tdi 2009g facelift avtomatic 26.05.2023 -reg...


10.900 €
или предлог цена
Денес 14:49Citroen C3, benzin 1.4,na 90.000km,Reg.cela godina

Колата е многу сочувана, има поминато 90 000км,и е увезена пред 3 год...


3.500 €
или предлог цена
Денес 14:16Audi A5 3.0 Tdi Quattro Full Abt

TELEFON 070 880 009 Odlicna sostojba full oprema Abt Quattro


9.600 €
или предлог цена
Денес 13:50Audi A4 2.0 Tdi 150 ks Ultra 2016/17 god

Perfektna Sostojba Sega e Napraven Kompleten Servis Smeneto Rebrast k...


18.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.600 €
Денес 13:50Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Денес 13:50Vw Tiguan 2.0 Tdi 2012/13 god Facelift

Perfektn Sostojba Bez Nitu edna Zabeleska Uvezena Od Germanija Platen...


12.690 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.700 €
Денес 13:50Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.400 €
или предлог цена
Денес 13:50Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.590 €
или предлог цена
Денес 13:49Bmw X5 4.4 Benzin Plin 2002 god Avtomatik Full

Dobra Sostojba Registriran do Juni Mesec Full oprema Aluminski ...


4.200 €
или предлог цена
Денес 13:49Mazda 6 Dizel 2.0 Full 2002/3 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Registriana cela Godina Vozena Od ed...


2.390 €
или предлог цена
Денес 13:49Peugeot 407 1.6 Hdi 2007 god

Dobra Sostojba Registrirana so Zelen karton


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 13:49Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd 20111 God Full

Odlicna Sostojba Plateni se Site Davacki Do Registracija Full Opre...


5.990 €
или предлог цена
Денес 13:48Peugeot 307 2.0 Hdi 2004/5g

Perfektna Sostojba Bez zabeleska Registrirana cela Godina Servisirana...


2.900 €
или предлог цена
Денес 13:48Bmw 730D 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Mnogu stegnata Bez Zabeleski Full Oprema


5.590 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.600 €
Денес 13:48Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.100 €
или предлог цена
Денес 13:48Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.300 €
или предлог цена
Денес 13:48Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008/9 god Avomatik

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se site Davacki Do Regitraci...


8.990 €
или предлог цена
Денес 13:47  НОВ ОГЛАС

Mercedes A 160 CDI # / Klima _ ###

Ispraven Pali VOzi motor menuvac odlicni _4_novi gumi reg. Do 21 JUNI...


1.700 €
или предлог цена
Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 81kw Klima ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Денес 13:28PEUGEOT 301 NOVO 74.000km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 74.000km, kupeno od salon ...


6.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Денес 13:10MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina

Cena : 19.100€ MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina MARKA: ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina

Cena : 21.000€ BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina MAR...


21.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Seat Leon 2.0 TDi

Se prodava Seat Leon 2006 motor 2.0 140ks.registriran do 20.10.2023.T...


4.150 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A3 2.0TDI 103KW 16V

AUDI A3 2006godina 2.0TDI 140KS EURO 4(bez DPF) Registrinara so z...


5.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 2014 FRIGO - 8

❄️ VW CADDY 2014 FRIGO - 8 ❄️ VW CADDY FRIGO 1.6 TDI BlueMotion 55 k...


8.500 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 2.0 TDI 120 KW 2016 Godina

AUDI A5 2.0 TDI 2016 17.500€ MARKA: AUDI MODEL: A5 2.0 TDI PROIZ...


17.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel corsa 1.3 m.jet 55 kw 2009 god.

Kolata e kako nova I poseduva ful oprema. Plateni se site davacki do ...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам