7062 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

GOLF 7 1.6TDI 105ks BLUEMOTION 2013god

Golf 7 2013 1.6 tdi bluemotion (highline) 155.000 km : start-stop,dvo...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 19:33Volvo kamion so kran loglift za trupci

Kamion volvo f 10 so kran loglift 241sl moze i odvoeno kran i samo ka...


1 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Денес 16:45  НОВ ОГЛАС

Letva Audi A3

Kompatibilna i za Seat Leon, Seat Altea 078-213-333 078-669-666 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

Letva VW Golf 5 VW Touran

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:02  НОВ ОГЛАС

Ventilator parno PEUGEOT 106 1996 - 2003

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071441-444 078...


1 €
или предлог цена
Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Kilometraza BMW 3 E36 316i

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071441-444 078...


1 €
или предлог цена
Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

Benzinska pumpa Dacia Logan

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071441-444 078...


1 €
или предлог цена
Денес 14:50  НОВ ОГЛАС

RENAULT MASTER 2.3DCI 150ks SLEP 14GOD

Top sostojba reg na mk tabli cela godina 6 novi gumi servisirano komp...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Комбиња

Денес 14:38HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 14:38VW POLO 1.2 TDI 55KW BLUEMOTION 12g

Fuul oprema za modelot Registirano do 11mesec 2023g Napraveno kompl...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Виница

Автомобили

Денес 14:38VW POLO 1.4 TDI 55KW BLUEMOTION 16G FACE

Kolata e kako nova Registrirana cela godina Perefektna sostojba B...


8.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 14:37AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


80.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 14:37AUDI A3 2.0TDI 140ks 12g SPORTBACK PANORAMA

Proizvedeno 13 11 2012godina Uvezeno od 🇩🇪 plateni site davacki d...


8.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 14:37FIAT PANDA 1.3MULTIJET PANORAMA UVOZ OD CH

Perefektna sostojba 170iljadi km so garancija za km Plateni site d...


3.399 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 14:37Honda dio 50cc

Prodavam ramka od honda dio 50cc, ima i masina ama ne e kompletna. dr...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:36  НОВ ОГЛАС

Алумински бандажи 5*108 16

Бандашите се одлични Проверени на балансерка


120 €
или предлог цена
Денес 13:59Bandasi Audi 5*112 16 ki

Bandasite se perfektni Provereni na balanserka So site kapacinja


220 €
или предлог цена
Денес 13:59Bandasi Ford Audi 4*108 14 ki

Bandasite se kako novi


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:57  НОВ ОГЛАС

Preden amortizer BMW X5 E53

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Desen far Opel Astra J

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:20  НОВ ОГЛАС

Elektricna letva BMW F10 F11

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:19  НОВ ОГЛАС

Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:12Citroen gs 1.3L

Citroen G.S 1.3l Original 43000km Prva raka


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:12Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


3.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 €
Виница

Автомобили

Денес 13:12Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


13.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 €
Виница

Автомобили

Денес 13:12MAN F2000 26.430 6x2

Man f2000 god 1999 kw 228 vozilo za specijalna namena komunalno ...


18.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
20.000 €
Виница

Камиони

Денес 13:12VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 6 2.0 TRENDLINE

VW GOLF 6 2.0 tdi 81kw 110ks pominati 225.000km golem i mal serv...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


63.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:33AUDI A6 2.0 tdi 177 ks Avtomatik 2013 godina

AUDI A6 AVTOMATIK LED XENON -2.0 TDI 130 kw / 177ks - pomin...


15.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 €
Виница

Автомобили

Денес 12:33KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85 kw 2012 godina

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2012 GODINA NA PROIZVODSTVO SERVISNA KNIG...


11.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Виница

Автомобили

Денес 12:33SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Виница

Автомобили

Денес 12:33PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Виница

Автомобили

Денес 12:33SEAT LEON led matrix 1.6 tdi 105 ks 2015 god.

SEAT LEON 1.6 tdi 77 kw /105 ks godina na proizvodstvo : 07.07.2015...


10.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.800 €
Виница

Автомобили

Денес 12:33VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:33VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:32VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks pominati 175.000 kilometri p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 12:32VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:32W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Виница

Автомобили

Денес 12:32Страна 1 од 177

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам