4746 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:35Промовирано

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:04Промовирано

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Avtomobilska Kuka Audi Кука за Кола

Orginalna Euro Kuka Audi 2016 ne koristena nikogas cisto nova


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:36WV polo 1.2

Kolata e vo super sostojba


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Денес 17:25MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Денес 17:25KTM 390DUKE 2019GOD

Perefektna sostojba Prv sopstvenik Kupen nov 16 10 2019god BEZ ZA...


4.350 €
или предлог цена
Денес 17:25AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Денес 17:25BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


30.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
33.500 €
Виница

Автомобили

Денес 17:25HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.400 €
Виница

Автомобили

Денес 17:25MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.850 €
Виница

Автомобили

Денес 17:24SEAT IBIZA 1.4i 85ks CH

Perefektna sostojba Plateni site davacki do registracija Bez nikakv...


3.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:24SEAT LEON 1.6TDI 105KS FACE EURO5 CH

SEAT LEON 1.6TDI 105KS PROIZVEDEN 24 10 2010GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 P...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9TDI 105KS CH

SEAT LEON 1.9TDI 105KS PROIZVEDEN 18 11 2007GODINA 225000KM SO SERV...


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

FIAT 500 1.4i 100HP UNIKAT CH

Perefektna sostojba 149000km so servisna kniska do posleden km Uve...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

Se prodava Mercedes Benz ML 350

Se prodava Mercedes Benz ML 350 blurtec 4 matic proizveden 2012 godin...


28.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:12  НОВ ОГЛАС

Spirali Opel Corsa B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

Perka Opel Corsa B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:24  НОВ ОГЛАС

Kazance za brisaci Opel Corsa B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Fioka Opel Corsa B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:23  НОВ ОГЛАС

Desen retrovizor Opel Corsa B

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:22  НОВ ОГЛАС

Brava za palenje Opel Corsa B 1.0 benzin

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

Benzinska pumpa Opel Corsa B 1.0 benzin

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

novi Wurth adr kaisi i spaneri so golema racka. Posledni!

Se prodavaat Wurth novi adr kaisi i spaneri so golema racka. 7.5m org...


Денес 16:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov carinski kabel 34m / customs cable

Se prodavaat dva carinski kabli so dolzina 34 metra. Novi visoko kval...


Денес 15:31  НОВ ОГЛАС

Seat ibiza 1.2 2007 plateni site davacki do registracija

Seat ibiza 1.2 2007 pogodna za pocetnik uvezena so vozenje plateni si...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:07VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:00KLIMA KOMPRESORI NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA!

Najgolemolem izbor na klima kompresori za site vidovi vozila vo Maked...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:352016 VW TIGUAN 2.0 TDI BMT

Poveke info za voziloto na: Tel 070925781 Lokacija - Vinica Raspola...


20.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:34  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 sportback LED 2.0 tdi 150 ks

AUDI A3 SPORTBACK LED/NAVI KOZEN SALON 2.0 tdi 110 kw /150 ks 20...


100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:18VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:18PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:18VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:18VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


5.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:17PORSCHE CAYENNE 3.0 dizel 245 ks

- PORSCHE CAYENNE - 3.0 Diesel 180kw(245ks) - proizvodstvo 20...


28.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:17MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2018 godina Panorama , led , distronik ...


59.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
61.000 €
Виница

Автомобили

Денес 11:17BMW X1 18D XDRIVE 2011 2.0 150ks

Voziloto e registrirano cela godina i servisirano. Moze da se vidi ...


12.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:37Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:00Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


13.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.400 €
Виница

Автомобили

Денес 10:00Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


3.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:00Страна 1 од 119

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам