7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LG 42LV5590

Prodavam ispraven Led TV LG 42LV5590


9.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Денес 06:54Televizor Samsung Q90R QLED 4K

Се продава телевизорот без никаква мана и проблеми на дисплеј или ONE...


40.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мар 07:56TV LED HITACHI 32" za delovi

Se prodava tv led hitachi 32" za delovi poradi puknat panel . Led len...


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

18 мар 21:00NOV Philips 43" NEOTPAKUVAN

Se prodava Philips Tv 43", neotpakuvan voopsto so edna godina garanci...


13.990 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

14 мар 19:39TELEVIZOR LG

Se prodava ispraven televizor LG...Cena po dogovor..kontakt 075672668


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

03 ное 08:39Televizor NEO 80sm ramen ekran za prodazba ili za delovi

Prodavam televizor NEO so ramen ekran 80 sm ili 32 inci neznam dali...


550 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 јул 07:56Fuego 40" LED TV

Prodavam nov Fuego 40" 102 sm, LED TV. Nema WI-FI, so HDMI kabel. J...


9.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 мар 09:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам