Кичево
                           
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka

Се продава куќа во близина на Ламелите наспроти ресторант Кај Кумот. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 12:22Se prodava kuka

Се продава куќа на одлична локација помеѓу болницата и О.У.„Д-р Влади...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 09:17Se prodava kukja 200m2 uy pirinska karpos

Se prodava kukja 200m2 i dvor 250m2 ima i plateno kumunali za dukjan ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 08:30Se prodava kukja vo s. Arangjel so imot 30.000m2

Se prodava kukja vo s. Arangjel Kicevsko so imot od 30.000m2 od koj p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 00:33  НОВ ОГЛАС

Agencija za nedviznosti OKEY

Do kolku imate potreba od kupuvanje ili prodavanje na nedvizen imot (...


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 22:59Се продава куќа

Се продава куќа Раштански Пат.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 22:30Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:06mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 14:24Se Izdava Sprat

Se izdava sprat od kujka ne namesten za pojke info na te lefon 070-92...


6.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:49se prodava plac sprotiv mak petrol

placot e na kaj patot kon ohrid sprotiv mak petrol za poveke detali j...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:43Se izdavat 3 stanovi pod kirija sprotiv gimnazija

jepen banesa me qera perball gjimnazi ne Twins center banesat jane ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Станови

Вчера 11:43Se izdava plac 14.000m2

Se izdava za sekakov vid na biznis, sredeno e so dokumenti, del na...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:43Povolno ! Moze i zamena za stan

Mozna e zamena za pomal stan so vasa doplata!


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 10:36PRODAVAM METALNA VRATA ZA GARAZA

Metalna vrata za garaza so mehanizam za otvoranje na gore. Dobro socu...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Гаражи

29 мар 20:07Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2

Се продава земја (шума) во село Цер Кичево 41371 м2 Имотен лист 316 К...


30 МКД
или предлог цена
29 мар 15:38Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мар 13:43Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

Se prodava stan vo zgradata do opstinata vo Kicevo. Stanot e so povrs...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
790 €
Кичево

Станови

29 мар 12:37Se prodava kuka so izlez na magistralen pat

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

29 мар 11:40STAN 62.000 fr

So Möbel


62.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

29 мар 08:27дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмувa Посебна канцеларија одвоена од работниот простор Оди зае...


180 €
или предлог цена
29 мар 00:00Се продава куќа

Се продава куќа на улица Јанко Михајлоски покрај река сушица. За по...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 15:06PLAC 726 m2 VLASKI PAT

Se prodava plac nasporti postata Rastanski pat od 726 m2 , za poveke...


1 €
или предлог цена
28 мар 12:41Се продава карабина

Се продава карабина во населба Горица, Кичево. Карабината има приземј...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Се продава куќа

Се продава куќа во населба Горица, Кичево, веднаш до магистралниот па...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 12:17Shitet shtepi dhe toke!

Ne fshatin Greshnice shitet shtepi, kasolle me garazhe dhe toke prej ...


65.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 09:15Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

28 мар 08:27Deloven prostor

Se izdava pod kirija . Moze da se koristi za poveke nameni. Se nao...


1 €
или предлог цена
27 мар 20:22Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:40STARA KUKA ( PLAC)

Sredeni dokumenti cist imoten list... Placot e 312 kvadrati... Pred...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:38Се продава кујќа во раштански пат.

Се продава дво фамилијарна кујќа во градба со донесена канализација,в...


60.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

26 мар 16:45Се изнајмува деловен простор во центарот на градот

Се издава деловен објект во центар на Кичево - Локација на објектот...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Дуќани

26 мар 13:00Prodavam plac 468 m2 na najubava lokacija !!!

Prodavam plac so povrsina od 468 m2 Na najubava lokacija vo novata n...


36.500 €
или предлог цена
26 мар 10:27КУЌАТА СЕ ПРОДАВА - ЗАМЕНУВА - ИНВЕСТИТОР ЗА ГРАДБА

Куќата е со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

25 мар 15:14Продава стан 67m2

Се продава стан одлично сочуван на 3-ти кат во зградата Словенија Лес...


40.000 €
или предлог цена
Кичево

Станови

25 мар 13:08Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

24 мар 10:17Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat

Se prodava kukja vo nas. Rastanski pat so vkupna povrsina od 1121m2 i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

23 мар 20:47Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno ...


780 €
или предлог цена
Кичево

Станови

23 мар 20:46Kukja so 2 placovi / Shtëpi me 2 parcela ndertimi

Shitet shtepi dy katëshe, me siperfaqe banimi prej 150 m2, dhe siperf...


75.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 мар 13:35Se prodava kukja

Kuka vo strog Centar, vo neposredna blizina na Sudot. Imotot e so pov...


360 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

22 мар 06:49Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

21 мар 10:15Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам