Битола
                           
2916 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

26 мар 22:44Промовирано

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58Промовирано

KUPUVAC MESTO ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:49KUPUVAM HITNO TAN OKOLU JAVOR , PRILEPSKA , IVAN MILUTINOVIC

KUPUVAM STAN OKOLU DOLNIOT DEL NA GRADOT JAVOR PRILEPSKA IVAN MILUTIN...


29.999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49KUPUVAM STAN STANOVI NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:49KUPUVAM STARA KUJKA ZA TURKANJE ILI MESTO

Baram da kupam kujka stara za TURKANJE ili mesto plac za izgradba na ...


18.000 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
25.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:48KUPUVAM STAN - NOVI I STARI ZA RENOVIRANJE!

Oglasot vazi za stanovi koi ne se oglaseni po oglasi , bidejki tie so...


28.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
29.999 €
Битола

Станови

Денес 08:48Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
Денес 08:40Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


10.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 €
Битола

Станови

Денес 08:38СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:35СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 08:34СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 08:34NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:27SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Денес 08:19SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:19Се издаваат апартмани и соби во Битола!

Апартманите се нови,удобни и модерно опремени. Секој апартман распол...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 07:50HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
Денес 07:50B A R A K A

BARAKA dim.2 na 3 metri,pogodna za polska kucicka ili st...


500 €
или предлог цена
Денес 07:39se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 07:27Kupuvam / Ponudete stan 40m2 ( reon BOLNICA )

Kupuvam/Ponudete stan od ~40m2 vo reonot okolu Gradska Bolnica......1...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 07:21Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 06:41СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
Денес 00:48KUKJA KOMPLETNO RENOVIRANA - CRN MOST

Kokja - celosnonrenovirana, isto kako nova. Se prodava namestena komp...


79.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:45SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA ZA STRANCI

Poveke informacii na 070360520 - javete se i zakazete denes


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:44SE PRODAVA MESTO SO MARKICA ZA GRADBA NAD MUZICHKO UCHILISHT

VKUPNA POVRSHINA - 120m2 MARKICA ZA GRADBA STANBEN OBJEKT - 80m2 / P...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:44SE IZDAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno namestena kjkja na 1 sprat vo Centar na Bitola K...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:43KUKJA NA 2 SPRATA RENOVIRANA

Kukjata e so nova fasada, Nova izolacija, Niva dograma i Nov kr...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41SE PRODAVA KUKJA STRCHIN NA DOBRA LOKACIJA PO EKSTRA CENA CM

Se prodava kukja po ekstra cena Kukjata e so mnogu dobra gradba i cv...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41СТАН 60М2 2ТЕРАСИ ВИЗБА РЕНОВИРАН НАМЕСТЕН ЕВТИН

Се продава комплетно наместен и реновиран стан 60м2 тераса 4м2 виз...


47.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:41СЕ ПРОДАВА НОВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

Се продава куќа Нова Опремена Наместена Веднаш вселива 2 спрата ...


84.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:41SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISHTE/PARCELA NAD RESTORAN OSKAR

Se prodava - HITNO! Okolnite parceli se dvizat od 25-40Eur/m2 Moment...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:40SE PRODAVA TOP STANCHE VO KULITE AT PAZAR

Poglednete go videoto 👇, stanot e vo MOMENTALNA sostojba. Dokolku vi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:40SE PRODAVA NOV STAN 105m2 3m2 - JUMBO

Se prodava nov stan vo zgradata nad Jumbo! Namalena cena na 919Eur/m2...


919 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:39  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 23:25KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:46Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
Вчера 22:43Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:24SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Вчера 21:51СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:51SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:41SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BITOLA

Se izdava sprat od kuka namesten so nov mebel. Spratot e so dve spaln...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:41SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:35Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам